چند مدل کفش ساق دار مردانه

0

یکی از قدیمی‌ترین برندهای تولید کننده کفش در انگلستان اقدام به ارایه جدیدترین مدل‌های کفش ساق دار مردانه کرده است. در این مقاله چند مدل کفش ساق دار مردانه جدید از این برند را که برای پاییز و زمستان 2016 و 2017 دوخته شده است را خواهیم دید. 

چند مدل کفش ساق دار مردانه

چند مدل کفش ساق دار مردانه

۱- بوت چلسی چرمی قهوه‌ای

چند مدل کفش ساق دار مردانه

بهترین مدل چرم در آن‌ها به کار رفته است و دست دوز هستند. بنابراین با آن‌ها شما حتی در بدترین شرایط آب و هوایی هم خوب دیده می‌شوید. طرح کار شده روی آن مانند طرح‌های دیگر این کمپانی است ولی تودوزی‌ها و درزها طوری کار شده‌اند که هیچ راه نفوذی برای سرما و آب به داخل آن‌ها وجود ندارد.

۲- بوت بند دار چرمی 

چند مدل کفش ساق دار مردانه

بوت‌هایی مخصوص پیاده روی در هوای سرد است. این مدل کفش ساق دار مردانه می‌تواند در کوهنوردی نیز به کارتان بیاید.

۳- کفش ساق دار مردانه مینیمال 

چند مدل کفش ساق دار مردانه

این کتانی‌ها از چرم سفید اصل ساخته شده‌اند و شبیه به کتانی تنیس هستند. مخصوص آقایانی که ژاکت چرمی مشکی به تن می‌کنند و به دنبال کتانی برای ست کردن با آن هستند.

۴- کفش ساق دار مردانه

چند مدل کفش ساق دار مردانه

شکی نیست که وقتی زمستان از راه برسد بهترین انتخاب کفش ساق دار مردانه است. در این مدل بوت ها از طرح کفش Brogues در جلوی بوت و دوختن درزها به روش سنتی استفاده شده است. اگر به دنبال یک حس متفاوت و منحصر بفرد هستید حتما آن را تجربه کنید.

۵- کفش‌های رسمی و مجلسی چرمی

چند مدل کفش ساق دار مردانه

قرار نیست در زمستان فقط کفش ساق دار مردانه بپوشیم. این شرکت برای آقایانی که قصد رفتن به مجالس رسمی و ادارای را دارند این مدل کفش دربی را پیشنهاد می‌کند.

مطالب مرتبط:

۱- تاثیرگذارترین نویسندگان زن مجله مد

۲- توری برچ طراح موفق آمریکایی

۳- نگاهی به بر‌ند H&M 

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :