چگونه در 30 سالگی زیباتر به نظر برسیم؟

سی سالگی خیلی سن نگران کننده‌ای نیست اگر به موقع یاد بگیریم از خودمان به درستی مراقبت کنیم: بدن ما باید خود را برای مواجهه با آنچه در انتظارش است آماده کند، چون هرچند دهه بیست، دوره آزادی و کشف کردن است، دهه سی زندگی زمانی است که باید برای سالم ماندن برنامه‌ریزی کنیم. می‌توانیم از پوستمان شروع کنیم! چگونه در 30 سالگی زیباتر به نظر برسیم؟

ad banner

زنانی که در سال های گذشته خیلی مراقب خود نبوده‌اند، کم کم در این سن متوجه ظاهر شدن برخی نقصها در خود می‌شوند. اولین چیزی که برای زیباتر شدن لازم داریم این است که اعتماد به نفس بیشتری داشته باشیم، البته این در مورد هر سنی صادق است. در این مقاله سعی می‌کنیم به چند اصل ساده و مهم در این مورد اشاره کنیم:

1- روزانه حداقل یک و نیم لیتر آب بنوشید. این کار علاوه بر کمک به لاغر شدن، خلق و خوی شما را بهبود می‌بخشد. اولین گام برای زیباتر شدن مراقبت از پوست و خصوصا پوست و صورت است. هر روز باید به آن آب رسانی کرده و هر هفته آن را پاکسازی کنید. می‌توانید از اسکراب های خانگی برای انکار استفاده کنید: کمی شکر، لیمو، عصل و روغن زیتون را با هم مخلوط کرده و روی پوست مرطوب ماساژ دهید. با اینکلر سلول های مرده را از سطح پوست برداشته و به آن شادابی و درخشش می‌دهید.

چگونه در 30 سالگی زیباتر به نظر برسیم؟

2- باید بدانید که چگونه به پوست خود آب رسانی کنید؛ در فصل گرم با مواد ملایم تر و در فصول سرد با محصولات غنی و مغذی. استفاده از کرم شب را فراموش نکنید چون در طول خواب شبانه پوست به بازسازی خود می‌پردازد. همچنین به یاد داشته باشید پوست آسیب‌پذیر اطراف چشم به توجه ویژه‌ای نیاز دارد. برای این ناحیه از لوازم آرایش با کیفیت استفاده کنید.

3- در سی سالگی به آرایش زیاد احتیاج ندارید پس بهتر است ظاهری طبیعی داشته باشید: یک لایه کرم مرطوب کننده، کمی سایه روشن، مقدار کافی ریمل و یک براق کننده برای لبها و در آخر کمی رژگونه صورتی کفایت می‌کند.

چگونه در 30 سالگی زیباتر به نظر برسیم؟

4- صورت تنها بخشی نیست که احتیاج به رسیدگی دارد. موهای مرتب هم در زیباتر شدن ما موثرند. هر 15 روز یک بار از ماسک مو برای مرطوب کردن و درخشندگی موهایتان استفاده کنید. بعد از هر شامپو، از نرم کننده و برای حالت دادن موها از روغنهای مخصوص مو استفاده کنید.

5- بعد از سی سالگی باید مراقب تغذیه خود نیز باشید: کم کم ادویه‌ها را جایگزین نمک کنید. از نوشیدنی‌های گازدار بپرهیزید و از میوه و سبزیجات بیشتر استفاده کنید. در پایان، اگر قبلا به آن فکر نکرده‌ بودید، شروع به فعالیت بدنی کنید. بدن آماده و قوی به شما انرژی و اعتماد بنفس بیشتری می‌دهد.

چگونه در 30 سالگی زیباتر به نظر برسیم؟

6- در پایان، اگر سیگار می‌کشید، آنرا کنار بگذارید. سیگار علاوه بر تهدید سلامت شما، دندان های شما را زرد و پوست شما را پیرتر می‌کند.

مطالب مرتبط:

1- پوستی شفاف و زیبا با این ۸ ماده غذایی

2- چقدر از فواید شیر برای پوست می‌دانید؟

3- تاثیر سرکه سفید بر زیبایی پوست

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

سمیرا
نویسنده: سمیرا


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :