فاطمه رحیمی در
0

چطوری بدون آرایش زیبا باشیم؟ – قسمت آخر

چطوری بدون آرایش زیبا باشیم؟ – قسمت آخر

دوست دارید زیبا باشید بدون اینکه هرروز نگران آرایش کردن باشید؟ نگران نباشید شما می توانید بدون اینکه آرایشی روی صورت تان داشته باشید، باز هم جذاب به نظر برسید. با کارهایی که در قسمت های مختلف این مقاله خواهید خواند، زیبایی طبیعی خود را به حداکثر برسانید. با ما همراه باشید تا بدانید که چطوری بدون آرایش زیبا باشیم؟ حالا به قسمت آخر این مقاله رسیدیم. قسمت چهارم؛ خوشتیپ باشید!

single_content ad banner

1-لباس های پایه ای که باید داشته باشید

چطوری بدون آرایش زیبا باشیم

دو یا سه جین که کاملا فیت تن شماست، چند تیشرت مناسب، چندتایی دامن، چند شال ساده و مانتوهای قابل وفق دادن اولین چیزهایی است که شما نیاز دارید. چند مدل کفش هم لازم است که داشته باشید تا با لباس هایتان ست شوند؛ کتانی، کالج، صندل و کفش پاشنه بلند. مهم ترین نکته در اینجا این است که مطمئن باشید که در همه ی این لباس ها راحت هستید.

2-برای خاص کردن استایل خود از اکسسوری استفاده کنید

چطوری بدون آرایش زیبا باشیم

ترکیب لباس های پایه با اکسسوری ها می تواند تیپ شما را خاص و منحصر به فرد کند. با گردنبند، انگشتر، گوشواره و دستبندهای خود، نشان دهید که چه تیپی هستید. دو راه دارید یا اینکه لباس های ساده بپوشید با اکسسوری های برجسته و تو چشم یا لباس های برجسته بپوشید با اکسسوری های ساده. خلاصه که با اکسسوری ها می توانید خاص بودن خود را نشان دهید.

مطالب مرتبط:

1- چطوری بدون آرایش زیبا باشیم؟ – قسمت سوم

2- چطوری بدون آرایش زیبا باشیم؟ – قسمت دوم

3- چطوری بدون آرایش زیبا باشیم؟ – قسمت اولدیدگاه شما

salaheddin در تاریخ 30 جولای 2016

آفرین تصویر بازیگر درستی رو انتخاب کردید طناز هر چقدر ساده تر باشه زیباتره

قیمت سکه بهار آزادی در تاریخ 18 آگوست 2016

خیلی عالی و کار آمد بود ممنون از سایت خوبتون.ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :