چطوری بدون آرایش زیبا باشیم؟ قسمت دوم

دوست دارید زیبا باشید بدون اینکه هرروز نگران آرایش کردن باشید؟ نگران نباشید شما می توانید بدون اینکه آرایشی روی صورتتان داشته باشید، باز هم جذاب به نظر برسید. با کارهایی که در قسمت های مختلف این مقاله خواهید خواند، زیبایی طبیعی خود را به حداکثر برسانید. با ما همراه باشید تا بدانید که چطوری بدون آرایش زیبا باشیم ؟ قسمت دوم؛ آراستگی.

1- حواستان به ابروهایتان باشد

چطوری بدون آرایش زیبا باشیم؟ قسمت دوم

اگر ابروهایتان در آمده است، آن را بردارید. یک موچین خوب تهیه و کنید و به محض درآمدن ابروهایتان آن ها را بردارید و همیشه آن را آراسته نگه دارید. ابروهایتان را شانه بزنید. با استفاده از یک شانه ی ابرو، ابرها را ابتدا به سمت بالا و سپس به سمت پایین شانه بزنید. این کار ابروهایتان را بسیار آراسته نشان می دهد.

2- به لب هایتان را مرطوب کنید

چطوری بدون آرایش زیبا باشیم؟ قسمت دوم

روی یک مسواک مرطوب کمی وازلین بزنید و آن را به آرامی روی لب هایتان بکشید.

3- از پوسته های روی لب خلاص شوید

چطوری بدون آرایش زیبا باشیم؟ قسمت دوم

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

بعد از شستشو، یک حوله را به نرمی روی لبتان بکشید و می بینید که پوسته های لبتان کمتر می شود. این کار باعث کمتر شدن پوسته ها و قرمز تر شدن لب هایتان می شود. با یک نرم کننده ی لب لبهایتان را همیشه مرطوب نگه دارید. یک نرم کننده در کیفتان داشته باشید. هر موقعی که می خواهید نرم کننده ی لب بزنید با یک دستمال که با آب مرطوب کرده این کمی لب خود را مالش دهید تا بهترین نتیجه را بگیرید و لب های طبیعی زیبایی داشته باشید.

4- موهایتان را یکدست و خوب کوتاه کنید

چطوری بدون آرایش زیبا باشیم؟ قسمت دوم

موهایتان اگر بلند، کوتاه، متوسط، خرد، چتری و به هر شکلی که هست فرقی نمی کند؛ مهم این است که مناسب شما باشد. اما نکته ی مهم این است که موهایتان مرتب و یکدست باشد. اگر این طور نیست همین حالا دست به کار شوید.

5- از نرم کننده ی مو استفاده کنید

چطوری بدون آرایش زیبا باشیم؟ قسمت دوم

هفته ای یک یا دوبار از نرم کننده ی مو استفاده کنید. حواستان باشد که استفاده ی بیش از اندازه از نرم کننده باعث ریزش مو می شود.

مطالب مرتبط:

1- چطوری بدون آرایش زیبا باشیم؟ قسمت اول

2- چگونه مدل موی مناسب خودمان را پیدا کنیم؟

3- 4 گام برای برداشتن ابرو

فاطمه رحیمی
نویسنده: فاطمه رحیمی
گشتن توی سایت های مد و استایل و منتشر کردن مطالب مورد علاقه م توی سایت چی بپوشم به اندازه ی گشتن توی پاساژ ها و خرید کردن برام لذت بخشه!


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :