نیلوفر شهدوست در
10,692

نگاهی به کمد لباس آیتک سلامت؛ والیبالیستی که این روزها کل ایران عاشقش هستند

نگاهی به کمد لباس آیتک سلامت؛ والیبالیستی که این روزها کل ایران عاشقش هستند

آیتک سلامت از دختران زیبا و بااستعداد ایرانی است که در حوزه والیبال حسابی می‌درخشد. او که تجربه کاپیتانی تیم والیبال نوجوانان را هم در کارنامه خود دارد، یک دهه هشتادی تبریزی است. البته متولد سال ۱۳۷۹ است، ولی دیگر او را دهه هشتادی حساب می‌کنیم. آیتک افتخارات متنوعی از جمله مدال نقره بازی‌های کشورهای اسلامی را کسب کرده است و لقب ارزشمندترین بازیکن لیک برتر والیبال زنان ایران را در سال ۱۴۰۱ به خود اختصاص داده است. آیتک سلامت فقط حرفه‌ای و کاربلد در والیبال نیست. او سیمای خوشی هم دارد و در زمینه استایلینگ خوش‌سلیقه است. در این مقاله، نگاهی خواهیم داشت به تیپ و استایل‌های آیتک. با ما همراه باشید.

استایل آیتک سلامت

شیک و خوش‌پوش

استایل آیتک سلامت

این روزها، دختران جوان در شکوفاکردن استعدادهایشان مصمم‌تر از هر زمان دیگری هستند. محدودیت‌ها دیگر معنای خود را برای آن‌ها از دست داده‌اند. یکی از زیباترین جنبه‌های این تلاش  و تغییر روند زندگی، در سبک پوشش و ظاهر هم دیده می‌شود. در واقع، دختران ایرانی تک‌بعدی ظاهر نمی‌شوند و به‌رغم تلاش و تمرکزی که برای موفقیت در زمینه بروز استعدادهای خود به‌خرج می‌دهند به بخش‌های دیگر زندگی‌شان هم دقت زیادی دارند. برای مثال، نگاهی به سبک زندگی آیتک در شبکه‌های اجتماعی و استایل او نشان می‌دهد که نسبت به مقوله استایلینگ بی‌توجه نیست و بسیار پرشور و خوش‌سلیقه بخش‌های دیگر زندگی‌اش را هم در کنار ورزش مدیریت می‌کند. او همیشه توجه خاصی به رعایت نکات استایلینگ دارد. لباس‌هایی که از او می‌بینیم، آراسته و متناسب با موقعیت‌های مختلف هستند. او در زمینه آرایش مو  و صورت هم دقیق است و خوب عمل می‌کند. البته چهره زیبایی که دارد هم در جلوه‌گری بیشتر استایلش نقش پررنگی دارد. در تصویر بالا هم او را در روز تولدش مشاهده می‌کنید. او با استایل مونوکرومی مشکی و آراسته ظاهر شده و آرایش صورت و موهایش هم دل‌نشین است.

توجه به تناسب اندام و مدل لباس

استایل آیتک سلامت

آیتک قدبلند است و چهارشانه. این ویژگی‌ها باعث می‌شوند که گزینه مناسبی برای انتخاب لباس‌هایی با برش‌های دقیق و شانه‌های مشخص باشد. کت و شلوارها می‌توانند برای چنین فردی انتخابی برازنده باشند. آیتک سلامت در استایل خود به پوشیدن کت و شلوارها علاقه دارد. رعایت تناسب میان تیپ و مدل لباس از معیارهای اصلی خوش‌پوشی است. به‌نظر می‌رسد که آیلار در این زمینه از سلیقه و دقت مطلوب و بالایی برخوردار است. در تصویر بالا هم او را در کت و شلواری به رنگ آبی پاستلی مشاهده می‌کنید. رنگ شال او هم در تناسب با رنگ لباس است و اکسسوری‌های ظریفی که انتخاب کرده، استایلش را به‌خوبی تکمیل کرده‌اند. این بازیکن والیبال حسابی قدبلند است و در انتخاب قد لباس با مشکلی روبه‌رو نیست. قد کت او تقریبا کوتاه است و باعث می‌شود که پاهای بلند و کشیده‌اش بیشتر به چشم بیایند. تأکید بر شاخصه‌های زیبای اندام از جمله نکات مهم در مقوله استایلینگ است. نکته جالب‌توجه دیگری که در تصویر بالا در استایل آیتک به چشم می‌آید، شیوه ایست او در مقابل دوربین است. پًزگرفتن یا همان ژستی که هر فرد در مقابل دوربین یا به‌طور کلی، نشست‌وبرخاست خود دارد، روی استایلش تأثیرگذار است. اعتمادبه‌نفسی که آیتک از خود بروز می‌دهد، به زیباتر جلوه‌کردن استایلش کمک می‌کند.

استایل شاد و روشن

استایل آیتک سلامت

جوانان و نوجوانان از پوشیدن لباس‌هایی به‌رنگ تیره یا رنگ‌های به‌شدت جیغ استقبال می‌کنند. انگار جسارت و غوغای درونی جوانی باعث می‌شود که نمود آن را در استایل و رنگ پوشش جوان‌ترها به‌وضوح ببینیم. آیتک هم از رنگ‌های روشن و شاد استقبال می‌کند. او پوست سفیدی دارد و نیاز نیست که نگران تناسب رنگ لباس و پوست صورتش باشد. بااین‌حال، به‌سراغ رنگ‌های شاد و لطیف می‌رود. انگار شور و نشاطی که در زمین والیبال دارد، در تمام ابعاد زندگی‌اش سایه انداخته و با انتخاب رنگ‌های پرنشاط، تیپی جوانانه و دل‌نشین ارائه می‌کند.

توجه به ترندهای روز

استایل آیتک سلامت

آیتک یک دهه هشتادی است و جای تعجب ندارد که در تدارک‌دیدن استایل‌های خود به ترندها نگاهی جدی دارد. در لباس‌پوشیدن او، ردپایی از عناصر روز مدوفشن دیده می‌شود. برای مثال به تونیک‌های اورسایز علاقه دارد. این انتخاب برای او که قامتی بلند دارد، گزینه‌ای بسیار مطلوب است. آیتک در تصویر بالا، تونیکی گشاد به تن دارد که رنگی شاد و روشن را منعکس می‌کند. وجود خطوط برش افقی در این تونیک هم باعث شده که قد بلند او در این لباس با تعادل و موجه به‌نظر برسد. در واقع، خطوط افقی لباسش، خطوط عمودی و بلند اندامش را می‌شکنند و باعث متعادل‌ترشدن تیپ او می‌شوند. این استایل آیتک هم نمره خوبی می‌گیرد. تناسب رنگ‌های بخش‌های مختلف استایل هم مطلوب است و از این نظر هم مشخص می‌شود که آیتک خوش‌سلیقه است. بیشتر اوقات، عکس‌های او نشان می‌دهند که از ست‌کردن رنگ‌هایی در یک طیف استقبال می‌کند.

ظرافت‌های تدارک‌دیدن استایل

استایل آیتک سلامت

نسل جوان امروزی به ظاهر خود اهمیت می‌دهد. علاقه به مد وفشن هیچ‌گاه این‌قدر زیاد نبوده است. در واقع، وجود راه‌های ارتباطی مختلف میان آدم‌های کشور و نقاط گوناگون دنیا در شبکه‌های اجتماعی به همه کمک می‌کند که از شیوه‌ها و ایده‌های متنوع پوششی، راحت‌تر بهره‌مند شوند. آیتک سلامت هم به ظاهر خود اهمیت می‌دهد و سلیقه خوبی در انتخاب مدل مو و اکسسوری‌ها دارد. در تصویر بالا، او را با عینکی می‌بینید که در تناسب کافی با فرم چهره‌اش قرار دارد. عینکی با این زوایا و اندازه برای صورت بیضی و بزرگ آیتک، انتخاب بسیار مناسبی است. در انتخاب عینک باید همیشه به شکل صورت، فرم قرارگیری موها در حاشیه پیشانی و اندازه چهره دقت شود. به‌نظر می‌رسد که خانم سلامت در این زمینه به‌خوبی عمل می‌کند و خوش‌سلیقه است. مدل موهای بافته‌شده هم به جذابیت استایل او کمک شایانی کرده است. رعایت آراستگی در کنار توجه به ترندها و استایلی تینیجری باعث شده که آیتک تیپی شاداب و شیک داشته باشد.

در آخر

دیدن موفقیت دختران جوانی که به ابعاد مختلف زندگی‌شان اهمیت می‌دهند، بسیار لذت‌بخش است. آیتک سلامت هم از نسلی از بازیکنان والیبال است که بسیار حرفه‌ای و درخشان، بخش‌های گوناگون زندگی را مدیریت می‌کند. او هم خوش‌چهره و خوش‌استایل است و هم بازی خوبی دارد. نگاهی به تیپ و لباس‌های آیتک نشان می‌دهد که به آراستگی و خوش‌پوشی توجه دارد. نظرتان درباره استایل او چیست؟ از کدام ویژگی‌اش بیشتر خوشتان می‌آید؟ اگر بخواهید به او درباره استایلینگ پیشنهادی بدهید، چه می‌گویید؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :