آناشید حسینی؛ از استایل خانم جلسه‌ای تا لباس‌های مکش مرگ ما

سیده آناشید حسینی، خانم جوان و خوش‌روی 31 ساله است که به دلیل زندگی شخصی و هنری‌اش بین مردم شناخته شده است. آناشید حسینی فارغ‌التحصیل رشته‌ی معماری است و فوق‌لیسانسش را هم در رشته‌ی مدیریت فشن از کشور پاریس گرفته است. او چند سالی است که به حوزه‌ی مد و طراحی لباس روی آورده و در این حوزه هم بسیار موفق بوده است.

آناشید حسینی از گذشته تاکنون

برند هیبا که در تولید لباس‌های کژوال و لباس عروس فعالیت می‌کند، توسط این خانم طراح ثبت شده است.

آناشید حسینی از گذشته تاکنون

آناشید حسینی در سال 98 با امیرحسین مرادیان پسر مرتضی مرادیان، سفیر ایران در کشور دانمارک، ازدواج کرد اما یک سال بعد در مهر ماه 99 خبر جدایی این زوج در فضای مجازی وایرال شد.

آناشید حسینی از گذشته تاکنون

تا این که بالاخره در 27 تیر 1401 مصادف با روز عید غدیر خم با دکتر امین رضا چلبیانلو، دندانپزشک مطرح، با برگزاری یک مراسم عروسی لاکچری، ازدواج کرد.

تا این جا یک بیوگرافی کوتاه از آناشید حسینی را با هم خواندیم. در این مطلب از چی بپوشم قرار است سری به عکس‌های این طراح لباس زده و استایل‌هایش را از گذشته تا حال ببینیم و بررسی کنیم.

استایل حجاب لاکچری

آناشید پس از ازدواج با پسر سفیر، معروف شد و عکس‌های او با حجاب کامل در فضای مجازی وایرال شد. به طوری که حتی در آن دوران خانم‌هایی که طرفدار حجاب کامل و شیک بودند او را الگو قرار داده و از مدل بستن روسری و پوشیدن پیراهن‌های بلند و پوشیده‌ی مجلسی او تقلید می‌کردند.

آناشید حسینی از گذشته تاکنون

آناشید در مصاحبه‌های اولیه‌اش بیان کرده بود که همیشه دلش می‌خواست لباس‌های شیک و لاکچری به تن کند اما با توجه به حجاب کاملش، لباس مورد پسندش را در مزون‌ها پیدا نمی‌کرد. به همین دلیل خودش دست به کار شده و اول برای خودش لباس‌های پوشیده و شیک طراحی کرد.

او همچنین گفت که قصدش هیچ‌گاه تبلیغ حجاب هم نبوده است و انتخاب شخصی‌اش بوده که آن گونه لباس بپوشد.

مدل شیک بستن روسری برای حفظ حجاب

یکی از آیتم‌های مهمی که در استایل آناشید حسینی در آن دوران جلب توجه می‌کرد و بسیار مورد پسند طرفدارانش بود، مدل بستن روسری‌هایش در موقعیت‌های مختلف حتی در کشورهای خارجی بود.

آناشید شال و روسری‌هایش را با گیره و سنجاق محکم کرده و گاهی هم از هدبند همرنگ با شال استفاده می‌کرد به طوری که حجابش کاملا حفظ شده و همچنین بسیار هم شیک و منظم به نظر می‌رسید.

آناشید حسینی از گذشته تاکنون

او متناسب با نوع استایلش که گاهی اسپورت گاهی هم مجلسی بود، روسری‌ یا شال مناسب را انتخاب کرده و همینطور که در عکس می‌بینید، با کمی تاکردن گوشه‌ها و گره‌ی یک‌طرفه‌ی زیبا استایل لاکچری باحجاب خود را می‌ساخت.

آناشید حسینی از گذشته تاکنون

آناشید برای این که روسری‌ها روی سرش منظم ایستاده و سر نخورد، موهایش را با گل‌سرهای بزرگ از بالا جمع می‌کرد تا روسری روی سرش خوش‌فرم بایستد.

آناشید حسینی از گذشته تاکنون

خانم طراح مد و لباس، طبق گفته‌ی خودش به شدت به رنگ‌های شاد و زنده علاقه‌مند است و عقیده دارد با پوشیدن رنگ‌های بانشاط و شاد هم می‌توان باحجاب بود. او در اکثر استایل‌هایش از رنگ‌ها و طرح‌های شاد و شلوغ استفاده کرده است.

آناشید حسینی از گذشته تاکنون

علاقه به برندهای خارجی

آناشید حسینی در مصاحبه‌هایش اعلام کرده بود که از برندهای پوشاک خارجی هم استفاده می‌کند و به برخی از آن‌ها هم علاقه‌ی خاصی دارد. مثلا برند معروف هرمس یکی از برندهایی است که آناشید در استایل‌هایش از آن استفاده کرده است.

آناشید حسینی از گذشته تاکنون

وقتی توربان و کلاه جانشین روسری و شال می‌شود

اگر صفحه‌ی اینستاگرام آناشید حسینی را از پایین به سمت بالا پیش بروید، متوجه خواهید شد که از یک زمانی به بعد، او از توربان و کلاه به جای روسری و شال برای پوشش سر مخصوصا در فصل زمستان یا در کشورهای خارج از ایران استفاده کرده است.

البته در برخی موقعیت‌ها یک دستمال گردن متناسب با استایلش را دور گردنش پیچیده و از لباس‌های یقه اسکی استفاده کرده تا حجابش مانند قبل کامل به نظر برسد.

آناشید حسینی از گذشته تاکنون

اما در برخی عکس‌ها خبری از دستمالی دور گردن نبود!

آناشید حسینی از گذشته تاکنون

یا حتی در مواقعی دیده می‌شود که برای بستن شال به شکل توربان خیلی خود را معذب نکرده و از یقه‌ی ایستاده هم خبری نیست!

آناشید حسینی از گذشته تاکنون

و کم‌کم کلاه‌های پسرانه و نقاب‌دار جایگزین توربان و کلاه‌های پوشیده‌تر و دستمال گردن شد.

آناشید حسینی از گذشته تاکنون

تغییر درحجاب با شروع زندگی مشترک جدید

می‌توان گفت همه این تغییر و تحولات یکهویی در استایل آناشید حسینی پس از آشنایی و بالاخره ازدواج با آقای دکتر بوده است!

آناشید حسینی از گذشته تاکنون

تا جایی که به تدریج شال و روسری عقب‌تر رفت و چتری‌های هایلایت‌شده‌ی آناشید برای طرفدارانش آشکار شد.

آناشید حسینی از گذشته تاکنون

آناشید حسینی از گذشته تاکنون

استایل لاکچری جشن عروسی

روز عید غدیر امسال که عکس‌های جشن عروسی لاکچری آناشید حسینی با دکتر چلبیانلو در فضای مجازی وایرال شد، لباس عروس مجلل و تشریفات و کاخ زیبای محل جشن بسیار مورد توجه همگان قرار گرفت و حواشی زیادی به دنبال داشت.

آناشید حسینی از گذشته تاکنون

آناشید مثل همیشه با الهام گرفتن از مدل‌های شیک خارجی لباس عروس مورد نظر خود را طراحی کرد که به دلیل داشتن آستین‌های بلند و یقه‌ی تقریبا پوشیده، در عین زیبایی و پوشیده بودن، ترند سال هم بود. تور بلند عروس خانم و دامن بلند و چندلایه‌ی لباس هم از دیگر زیبایی‌های آن به شمار می‌رفت.

آناشید حسینی از گذشته تاکنون

با وجود همه‌ی این‌ها باید اعتراف کنیم که نوع پوشش و استایل هر فردی مسئله‌ای کاملا شخصی است که ما نمی‌توانیم درباره‌‌اش قضاوت کنیم. در این مطلب هم فقط سعی کردیم هر آنچه در استایل آناشید حسینی، طراح موفق در حوزه‌ی مد و لباس از گذشته تا اکنون اتفاق افتاد بود را با هم مرور کنیم و هیچ گونه قضاوتی درباره‌ی درست یا غلط بودن آن نداریم.

رعنا شریعتی
نویسنده: رعنا شریعتی


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :