chadmin در
0

آدیداس برند همیشه حاضر در رقابت های ورزشی

آدیداس برند همیشه حاضر در رقابت های ورزشی

برند آدیداس به عنوان یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان لوازم ورزشی، کفش، ساعت، عینک و … در جهان شناخته می شود. آدیداس توسط آدلف داسلر در سال 1948 میلادی تاسیس شد و هم اکنون مالک برندهایی چون ریبوک و راک پورت نیز می باشد. این برند  هم اکنون جایگاه دو تولید کنندگان لوازم ورزشی را اختیار دارد. آدیداس برند همیشه حاضر در رقابت های ورزشی عنوان مقاله ای است که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود. 

آدیداس و رقابت های المپیک لندن

آدیداس و رقابت های المپیک لندن

يکي ديگر از راهکارهاي تبليغاتي آديداس، اسپانسر شدن براي رويدادهاي ورزشي است. اين کمپاني با حمايت از بازي‌هاي ورزشي، توانسته است در بين مخاطبان جهاني ورزش نفوذ کند و يادآور تيم‌ها و يا قهرمانان محبوب آن‌ها باشد. براي مثال در المپيک ۲۰۱۲ لندن، يکي از حاميان مالي اين رويداد جهاني بوده و در ازاي اين حمايت، برند آديداس را در کنار نام المپيک لندن قرار داده است. برنامه‌ريزي بلندمدت آديداس براي اين رويداد نيز قابل‌توجه است، تقريبا از ۲ سال و نيم قبل از شروع المپيک ۲۰۱۲ لندن، تيم بازاريابي اين کمپاني بر روي استراتژي‌هاي خود مطالعه داشته و بيش از ۵۵۰ ورزشکار را براي اين منظور انتخاب کرده بوده تا نام تجاري آديداس را به نحوي به نمايش بگذارند.

آدیداس و لیونل مسی

آدیداس و لیونل مسی

ارزش آخرین قرارداد لیونل مسی و آدیداس بالغ بر 50 میلیون دلار است. اما از آنجایی که لئو تنها در بازی های تیم ملی آرژانتین از برند آدیداس استفاده می کند و در بارسلونا ار برند نایک لذا این شرکت تصمیم دارد که مسی را به یکی از تیم هایی که وی اسپانسر آن است منتقل کند تا این دوگانگی برای هواداران این برند بوجود نیاید که چرا همزمان دو برند نایک و آدیداس توسط مسی تبلیغ می شود. که این موضوع نشان دهنده قدرت و نفوذ این برند آلمانی است.

آدیداس و منچستر یونایتد

آدیداس و منچستر یونایتد

آدیداس در سال 2014 نیز قراردادی را با منچستر یونایتد امضا نمود که تا ده سال به عنوان تنها برند پوشاک این تیم معرفی شود و لوگوی آن بر روی پیراهن و کفش های بازیکنان حک شود. ارزش این قرار داد نیز به صورت سالیانه 75 میلیون پوند است!

مطالب مرتبط:

1- پنج برند مطرح کفش ورزشی

2- ساعت مچی امگا، برند مورد علاقه جیمز باند

3- معرفی برند لاکچری شانل

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

ادیداس در تاریخ 20 اکتبر 2016

لطفا درمورد ادیداس و کالکشن های جدیدش مطلب بذارید.مرسیارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :