پیشنهاد خرید اینترنتی ۷ مدل شال زنانه جدید

0

شال یک اکسسوری مهم و کاربردی برای همه ما خانم‌هاست. در این مقاله قصد داریم به معرفی چند مدل شال زنانه با کیفیت از برندهای معتبر داخلی و خارجی بپردازیم. پیشنهاد خرید اینترنتی ۷ مدل شال زنانه جدید را در چی بپوشم بخوانید و تهیه کنید. 

قبل از اینکه این ۷ مدل شال زنانه را به شما معرفی کنیم، بهتر است بدانید که چه رنگ شال زنانه برای شما مناسب است تا خریدی مناسب داشته باشید.

۱- اگر پوست صورت شما روشن است، بهتر است از رنگ‌های تیره‌تر استفاده کنید. رنگ‌هایی که برای پوست صورت شما مناسب است: نارنجی، قهوه‌ای، قرمز و یشمی بهترین رنگ‌هایی است که می‌توانید انتخاب کنید و هرگز از رنگ‌های روشنی مانند: سفید، زرد روشن و کرم استفاده نکنید.

۲- اگر پوست صورت شما تیره است، پیشنهاد ما هرگز رنگ‌های تیره‌ای مانند قهوه‌ای، بنفش تیره و … نخواهد بود. در عوض از رنگ‌های روشن استفاده کنید. بهترین انتخاب برای شما روسری‌های سفید و لیمویی استفاده کنید. صورتی روشن، آبی روشن، رنگ‌های پاستلی و بسیاری از توناژهای رنگ سبز برای پوست شما مناسب خواهند بود.

شال زنانه صورتی روشن از برند مانگو

این شال زنانه ظریف باتوجه به رنگ روشن آن مناسب برای روزهای گرم تابستانی است، ابعاد نسبتا بزرگ شال به شما کمک می‌کند که هر مدل گره‌ای را برای آن تست کنید. برای شستشوی این شال از برند مانگو از مواد شوینده قوی و سفید کننده استفاده نکنید.

قیمت این شال زنانه در تخفیف ۷۲،۰۰۰ تومان است.

این 7 مدل شال زنانه را اینترنتی خریداری کنید

شال زنانه زرشکی از برند دونابل

این شال از نخ و پشم تهیه شده است و باتوجه به رنگ آن مناسب برای خانم‌هایی است که پوست روشن دارند، باتوجه به ظرافت این مدل شال زنانه بهتر است آن را به صورت دستی مورد شستشو قرار دهید. همچنین این شال دارای رنگ‌های دیگری مانند: سبز، مشکی، کرم، طوسی و … است.

قیمت این شال زنانه ایرانی ۴۹،۰۰۰ تومان است.

خرید اینترنتی شال زنانه

شال زنانه طرح دار از برند اونلی

این رنگ شال زنانه برای هر دو رنگ پوست روشن و تیره مناسب است. این شال زیبا از تماما از پلی استر تهیه شده است، امکان خشکشویی این شال زنانه وجود ندارد و برای تمیز کردن نیز نباید از مواد سفید کننده قوی استفاده کنید.

قیمت این شال زنانه ۷۹،۰۰۰ تومان است.

خرید اینترنتی شال زنانه

 

شال زنانه طرح دار از برند منتری

این مدل شال زنانه برای هر دو نوع پوست روشن و تیره مناسب است. الیاف سازنده این  شال مصنوعی است و لذا امکان اتوکشی کردن و همچنین خشکشویی برای آن نیست.

قیمت این شال زنانه ۹۹،۰۰۰ تومان است.

خرید اینترنتی شال زنانه

شال زنانه ساده مشکی از برند پارفوا

این رنگ شال مناسب خانم‌هایی است پوست روشن دارند، امکان خشکشویی و اتو کردن این شال وجود ندارد و باتوجه به طول نسبتا بلند آن (نزدیک به ۲ متر) امکان گره‌های مختلف شال را برای شما فراهم می‌کند.

قیمت این شال زنانه ۶۵،۰۰۰ تومان است.

خرید اینترنتی شال زنانه

شال طرح دار زنانه از برند  ورا مدا

این رنگ تیره از شال بیشتر برای خانم‌هایی که پوست روشن دارند مناسب است. از پلی استر تهیه شده و امکان خشکشویی و شستن با مواد شویند قوی وجود نخواهد داشت.

قیمت این شال زنانه مجلسی ۷۶،۰۰۰ تومان است.

 خرید اینترنتی شال زنانه

شال طرح دار زنانه از برند پارفوا

این رنگ شال برای خانم‌هایی که پوست تیره دارند مناسب است. می‌توانید این شال زیبا مجلسی را با درجه پایین اتو بکشید. این مدل شال زنانه نیز از ۱۰۰ درصد از پلی استر است.

قیمت این شال مجلسی زنانه ۷۵،۰۰۰ تومان است.

خرید اینترنتی شال زنانه

 

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :