6 ویژگی که خانوم ها را جذاب تر می‌کند

ممکن است از دیدگاه هر فرد زیبایی و جذابیت شکل متفاوتی داشته باشد. ما خانم‌ها همیشه به دنبال زیبایی هستیم و مایلیم بدانیم چه راه‌هایی زیبایی‌مان را دوبرابر می‌کند. دانشمندان مطالعات زیادی بر روی زیبایی انجام داده‌اند و ما در این پست به 6 ویژگی که خانوم ها را جذاب تر می کند می پردازیم.

1- دندان سفید و مروارید گونه

طبق مطالعاتی که دانشمندان انجام داده اند، دندان‌های سفید و براق بر روی جذابیت خانوم‌ها تاثیر زیادی دارند و دندان های زرد و ناصاف به شدت زیبایی ظاهری را تحت تاثیر قرار می دهند. پس از حالا دست به کار شوید و به دندان‌هایتان اهمیت بیشتری دهید.

6 ویژگی که خانوم ها را جذاب تر می کند

2- رژلب قرمز

خانوم‌ها در انتخاب رژ لب سلیقه های متفاوتی دارند، یکی رژ لب بنفش را می پسندد و دیگری رژهای مات و کمرنگ، که البته انتخاب رژلب باید طبق رنگ پوست و خصوصیات ظاهری افراد صورت بگیرد. اما رنگی که طبق مطالعات جذاب ترین رنگ معرفی شده است، رژ لب قرمز می‌باشد.

3- صدای بلند و رسا

تحقیقات نشان می‌دهد بانوانی که صدای بلند و رسایی دارند و از مهارت‌های گفتاری بیشتری برخوردارند، نسبت به بانوانی که صدای ضعیفی دارند جذابیت به مراتب بیشتری دارند.

4- موهای مشکی

خیلی از افراد تصور می کنند که موهای بلوند آن‌ها را زیباتر می‌کند و به هر طریقی و با انواع رنگ‌ها و بدون توجه به آسیبی که به موهایشان وارد می‌کنند رنگ موهایشان را بلوند می کنند اما واقعیت این است که طبق مطالعه ای که در سال 2008 انجام  شد زنان مو مشکی جذابترین زنان هستند.

6 ویژگی که خانوم ها را جذاب تر می کند

5- آرایش کم تر

طی مطالعه ای به گروهی از خانوم ها و آقایان چند عکس از چند خانوم با غلظت آرایش مختلف نشان داده شد و از آن‌ها خواسته شد که جذاب ترین عکس را نشان دهند. 90 درصد این افراد عکسی را نشان دادند که کمترین میزان آرایش را داشت. خانوم ها فکر می‌کنند که هر چه میزان غلظت آرایش شان زیاد تر شود جذابیتشان هم بیشتر می شود، اما مطالعات دقیقا برعکس این موضوع را نشان می‌دهد.

6- دست‌های کشیده

شاید کمتر کسی به این مساله دقت کند، اما دانشمندان تاثیر دست های کشیده بر روی ظاهر جذاب تر  را تایید کرده‌اند.

مطالب مرتبط:

1- آیتم های ضروری برای خانم های جذاب

2- هشت کاری که خانم های خوشتیپ انجام می دهند

3- چند نکته برای پوشیدن لباس های طرح دار زنانه

4- همراه با شلوار جین مشکی چی بپوشیم ؟

مینا کریمی
نویسنده: مینا کریمی


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :