هشت کاری که خانم‌های خوش تیپ انجام می‌دهند

حتما برخی افراد را دیده اید که همیشه مرتب و شیک به نظر می رسند، استایل جمع و جوری دارند و شلخته نیستند و به نظر نمی رسد که برای رسیدن به این استایل تلاش زیادی کرده باشند. راز خانم‌های خوش تیپ چیست؟ چه کارهای مشترکی انجام داده اند تا به این مرحله رسیده اند؟ در این مقاله پرده از راز های این افراد بر داشته ایم. این شما و این هم هشت کاری که خانم‌های خوش تیپ انجام می‌دهند

1- لباس های روز بعد را شب قبل انتخاب می کنند
این کار باعث می شود زمان و تمرکز کافی برای هماهنگ کردن لباس ها داشته باشید و شب با آرامش بخوابید و سر وقت بیدار شوید. آب و هوا را فراموش نکنید و حتما پیش بینی کنید.

خانم‌های خوش تیپ

2- همیشه یک ست لباس آماده برای موقعیت های یهویی دارند
همیشه همه چیز طبق برنامه ریزی های ما پیش نمی رود و گاهی مجبوریم ناگهانی و پیش بینی نشده برای انجام کاری بیرون برویم. یک دست لباس آماده و مرتب برای این شرایط نجات بخش است.

خانم‌های خوش تیپ

3- از کفش های خود مراقبت می کنند
بدون در نظر گرفتن قیمت کفش ها باید مراقب آن ها باشید و همیشه آن ها را تمیز و مرتب و آماده نگه دارید چون هیچ کس دوست ندارد با کفش های کثیف و ناراحت بیرون برود.

خانم‌های خوش تیپ

4- لباس های محبوبشان را زود زود می پوشند
هر کسی یک مجموعه لباس دارد که بیش از بقیه به آن علاقمند است و با آن ها جذاب تر می شود. از نظر مد هیچ اشکالی ندارد که این لباس ها را چندین بار بپوشید آن ها می توانند یونیفورم محبوب شما باشند.

خانم‌های خوش تیپ

5- برای خوش آمدن خانم ها لباس می پوشند نه آقایان
بسیاری از خانم ها طوری لباس می پوشند که در نظر آقایان جذاب به نظر بیایند. اما این کار باعث قضاوت نادرست افراد درباره شما خواهد شد. خانم ها حس مد بهتری دارند پس برای خوشایند دوستان خانم خود لباس بپوشید.

خانم‌های خوش تیپ

6- استایل های محبوبشان را در اینترنت پین می کنند
اگر از علاقمندان به سایت پینترست باشید می دانید که در این سایت می توان عکس های محبوب را پین کرد و مجموعه ای از عکس های عالی تهیه کرد تا همیشه بتاون آن ها را نگاه کرد. یکی از این مجموعه ها می تواند استایل های زیبایی باشد که در اینترنت می بینید و اگر هم به پینترست علاقه یا دسترسی ندارید می توانید با روش های عادی آن ها را ذخیره کنید تا همیشه در دسترس باشند.

خانم‌های خوش تیپ

7- شلوار های جین خود را اندازه می کنند
شلوار جینی که از نظر طول و تنگی کاملا اندازه شما باشد عالی است اما به ندرت یافت می شود. چاره کار مراجعه به خیاط و اندازه کردن قسمت هایی از شلوار است که با آن مشکل دارید.

خانم‌های خوش تیپ

8- صبح ها چند دقیقه زود تر بیدار می شون تا به مو هایشان رسیدگی کنند
مرتب و تمیز و زیبا بودن موها از مهم ترین اصول یک استایل زیبا است. صرف چند دقیقه زمان اضافی در صبح ها ارزشش را دارد تا چندین برابر شیک تر و زیبا تر به نظر برسید.

مطالب مرتبط

1- خانم چهل ساله: آيا اين لباس مناسب من است؟

2- 7 لباس براي خانم هاي بالاي سي سال

3- چگونه جين رنگي بپوشم

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :