مهفام میرزایی در
0

چند نکته برای پوشیدن لباس های طرح دار زنانه

چند نکته برای پوشیدن لباس های طرح دار زنانه

لباس های طرح دار چند سالی است که جزو ترند های محبوب و مهم در دنیای فشن به شمار می روند و خانم های خوش لباس آن ها را به کمد لباس های خود اضافه کرده اند. لباس هایی با طرح های گلدار، خال خالی، راه راه و طرح های هندسی و فانتزی همگی زیبا و جذاب هستند اما بسیاری افراد راه صحیح پوشیدن لباس های طرح دار زنانه را نمی دانند و به همین دلیل از آن ها دوری می کنند. برای هر لباسی روش خاصی برای هماهنگ کردن وجود دارد و لزومی ندارد که همه چیز را با هم ست کنید. این هم چند نکته برای پوشیدن لباس های طرح دار زنانه

لباس گلدار
لباس های گلدار زنانه چه برای استفاده مجلسی باشند و چه به عنوان مانتو و پوشش به کار روند یک نکته اساسی را باید در پوشیدن آن ها رعایت کنید. به طرح پارچه نگاه کنید و از میان تعداد زیاد رنگ هایی کهک می بینید یکی از رنگ ها را که احتمالا رنگ محبوب شما هم هست انتخاب کنید و یک اکسسوری اصلی خود را با آن هماهنگ کنید. در مورد مانتو این اکسسوری می تواند کیف یا کفش یا عینک آفتابی باشد و در مورد لباس های مجلسی نیز می توان جواهرات و کمربند و کفش مجلسی را از آن رنگ خاص انتخاب کرد.

لباس های طرح دار زنانه

مانتو یا بلوز با طرح هندسی
کم و بیش نکته قبلی در مورد بلوز و مانتو با طرح هندسی نیز مطابقت دارد اما در این مورد سعی کنید رنگ غالب و زمینه طرح را پیدا کنید. مثلا اگر این رنگ سفید باشد بهتر شلوار یا دامنی که همراه آن می پوشید سفید باشد. درباره سایر اکسسوری ها هم به رنگ های دیگر موجود در طرح نگاه کنید و اکسسوری های خود را همرنگ آن انتخاب کنید.

طرح سیاه و سفید
اگر لباس طرح دار جدا از نوع و طرح آن رنگ سیاه و سفید داشته باشد بهترین لباسی که می توانید با آن هماهنگ کنید یک لباس تک رنگ و بدون طرح است و رنگ آن نیز به سلیقه شما بستگی دارد. به طور مثال همان طور که در تصویر می بنید یک شلوار خالدار سیاه و سفید با یک تاپ هلویی زیبا هماهنگ شده است.

چند نکته برای پوشیدن لباس های طرح دار زنانه

ترکیب طرح ها
بر خلاف آن چه که مرسوم بود شما اکنون می توانید لباس های طرح دار زنانه را با هم بپوشید و لزومی ندارد طرح های آن ها با هم هماهنگ باشند. اما نکته ای که در این مورد باید رعایت شود هماهنگی رنگ های طرح ها با یکدیگر است مانند تصویر زیر. به طور مثال پوشیدن یک لباس قرمز خالدار با شلوار آبی راه راه درشت چندان توصیه نمی شود مگر آن که چیز خاصی در ذهن خود داشته باشید.

لباس های طرح دار زنانه

مطالب مرتبط:

1- چه جوري لباس طرح دار انتخاب کنم؟

2- راه و روش پوشيدن پيراهن مردانه

3- طرح بته جقه روي لباس آقايان

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :