راز خانم‌های به روز چیست؟

همه ما دوستانی داریم که همیشه از جدیدترین مدل های لباس و اکسسوری با خبر اند و آن ها را تهیه و استفاده می کنند بدون آن که زیادی تلاش کرده باشند. این روش زندگی به نظر سخت و غیر ممکن می آید اما این طور نیست. هر کسی که علاقمند به مد روز بودن باشد می تواند این طور زندگی کند و این کار غیر ممکن یا حتی دشوار نیست و هزینه زیادی هم لازم ندارد. خانم هایی که همیشه مطابق مد هستند رازهایی دارند که که ما آن ها را در این مطلب فاش خواهیم کرد. راز خانم‌های به روز چیست؟

ad banner

آن ها ایده می گیرند و ایده ها را عملی می کنند

امروز اینترنت و فضای مجازی کار را برای دنبال کردن مدل های جدید بسیار ساده کرده است و مانند گذشته ها لازم نیست تا منتظر مجلات و فیلم ها باشیم تا از مدل هایی که فصل آن ها هم گدشته با خبر شویم. خانم های مد روز صفحات اینستاگرام مد و فشن را دنبال می کنند، به سایت های مد مثل چی بپوشم سر می زنند و ایده می گیرند. این ایده ها را ثبت می کنند و هنگام خرید بر اساس آن تصمیم به انتخاب می گیرند.

آن ها یک نقطه کانونی انتخاب می کنند

این که هم زمان چند مدل جدید را در لباس های خود پیاده کنید در دنیای مد کار پسندیده ای نیست. شما باید در استایل خود یک نقطه توجه مثل کت، مانتو، شلوار یا چیز دیگر در نظر بگیرید و مد روز را روی آن اعمال کنید. بقیه لباس های شما باید کلاسیک باشند.

آن ها از اکسسوری های غیر منتظره استفاده می کنند

اضافه کردن یک عنصر هیجان انگیز به استایل مثلا یک کیف رنگی یا کفشی که با مدل های معمولی تفاوت دارد می تواند شما را شیک تر و به روز تر نشان دهد.

راز خانم‌های به روز چیست؟

آن ها در روی هم پوشیدن لباس ها استادند

این کار به تمرین و مطالعه زیادی نیاز دارد. شما باید لایه های مختلف لباس ها را بشناسید و آن ها را به بهترین شکل و با اضافه کردن کمی ذوق و خلاقیت در استایل خود به کار ببرید.

راز خانم‌های به روز چیست؟

آن ها اعتماد به نفس دارند

قبلا هم گفته ایم که هر لباسی هر چقدر هم زیبا باشد اگر با عشق و اعتماد به نفس پوشیده نشود هیچ اثری در زیباتر کردن شما نخواهد داشت. پس هر چه را که می پوشید دوست داشته باشید و قبل از ان خودتان را دوست داشته باشید.

می دانند چه چیزی مناسب آن ها است

شناخت درست از ویژگی های شخصی مثل عیب های اندام و رنگ پوست و حتی ویژگی های روانشناختی نقش مهمی در انتخاب درست لباس ها و زیباتر به نظر رسیدن دارد. چیزی که خانم های به روز از آن شناخت کامل دارند.

مطالب مرتبط:

1- کفش های شفاف مدل جدید تابستان

2- جدیدترین مدل بوت زنانه برای پاییز ۹۵

3- عینک آفتابی گربه ای برای خانم های خوش تیپ

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :