۱۰ مدل تاپ زنانه تابستانه

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۷

توسط سارا هنجنی

۱۰ مدل تاپ زنانه تابستانه

یکی از لباس های زنانه که در تابستان کاربردی دو چندان پیدا می کند، تاپ است. این لباس راحتی معمولا در زیر مانتو، در منزل و یا مهمانی های دوستانه توسط خانم ها مورد استفاده قرار می گیرد. تاپ ها معمولا بدون آستین بوده و از بالای سینه تا روی ناف را پوشش می دهند. جنس تاپ معمولا از نخ و پنبه بوده و به همین دلیل بسیار خنک می باشد. باتوجه به کاربرد این لباس کارشناسان چی بپوشم در این مقاله به معرفی ۱۰ مدل تاپ زنانه تابستانه که البته یقه باز هم هستند می پردازند با ما همراه باشید. 

 

تاپ‌های زنانه شیوه‌ای جذاب و زیبا برای توصیف خودتان از طریق لباس هستند. این نوع تاپ‌ها، هر لباسی را منحصر به فرد می‌کند. نکات خاصی برای پوشش‌هایی وجود دارد که به همراه تاپ‌ های زنانه و مجلسی استفاده می‌کنید. دانستن این نکات اهمیت داشته و به شما برای انتخاب تاپ صحیح و لباس‌های زیرین و روی آن، کمک می‌کند. با «چی بپوشم» همراه باشید.

چگونه تاپ زنانه مناسب انتخاب کنم؟

۱- انتخاب تاپ و سینه بند مناسب

اگر مدل تاپ زنانه شما بگونه‌ای است که، بند نازک و باریکی دارد، سینه بند بدون بند استفاده کنید. اکثر بندهای لباس زیر شما در زیر بندهای باریک تاپ، قرار نمی‌گیرند. علاوه بر آن، وجود یک بند اضافی، چندان جالب نیست. در این موارد بهتر است از انواع بدون بند استفاده کنید تا پوشش شما ظاهر بهتری داشته باشد.

اگر نتوانستید سینه بند بدون بند پیدا کنید، می‌توانید از لباس زیر با بند بی‌رنگ استفاده کنید.

اگر پیراهن یا ژاکت کش‌باف بر روی تاپ خود می‌پوشید، می‌توانید از هر لباس زیری که خواستید استفاده کنید.

اگر شانه‌های پهن و بالا تنه‌ی درشتی دارید، بهتر است تاپی با بند پهن استفاده کنید. هرچه بالا تنه‌ی شما بزرگتر باشد، بهتر است بند تاپ شما پهن‌تر باشد. این بدان معنی است که تاپ بدون بند ممکن است برای شما مناسب نباشد. اگر از سینه بند بند‌دار استفاده کردید، باید تاپی با بند پهن‌تر بر روی آن بپوشید.

برای شانه‌های پهن از تاپی، با بند پهن‌تر و برای شانه‌های باریک، از تاپی با بند باریک‌تر استفاده کنید. به طور کلی، هرچه شانه پهن‌تری داشته باشید، باید به دنبال تاپ‌هایی با بند پهن‌تر بگردید. این مورد کمک می‌کند تا تاپ شما، به فرم متناسب‌تری اندام‌تان را نمایش دهد. بندهای باریک نیز شانه‌ها را پهن‌تر نشان می‌دهند. از طرف دیگر، اگر شانه‌های باریکی دارید، شاید بهتر باشد از بندهای باریک‌تر استفاده کنید. بندهای پهن شانه‌های شما را کوچک‌تر نشان می‌دهد.

فرم یقه تاپ زنانه

یقه را براساس پهنای شانه انتخاب کنید. اگر شانه باریکی دارید، تاپی با یقه‌ی گردتر یا صافتر انتخاب کنید. همچنین تاپ‌هایی با رنگ‌های روشن‌تر یا طرح‌های افقی بهتر است. برای شانه‌های پهن بهتر است تاپ زنانه با یقه‌ی هفتی یا یقه‌ای که انحنای بیشتری داشته باشد انتخاب کنید. چنین پوششی بدن شمارا درازتر و باریک‌تر نشان می‌دهد. همچنین بهتر است رنگ‌های تیره‌تر با طرح‌های عمودی انتخاب کنید.

نحوه ست کردن تاپ زنانه

تعدادی تاپ زنانه ساده برای ست کردن با لباس‌های دیگر در کمد خود داشته باشید. تاپ‌های زنانه ساده، بدون طرح بوده و یک رنگ هستند؛ همچنین با هر لباسی به راحتی ترکیب می‌شوند. ترجیحاً از رنگ‌های خنثی، همانند سیاه، سفید یا خاکستری یا رنگ‌هایی با زمینه‌ی قهوه‌ای یا زیتونی برای این تاپ‌ها استفاده کنید.

تاپ زنانه شیک

تاپ زنانه سفید ساده به راحتی با کت و شلوار زنانه ست می‌شود و ظاهری جذاب و شیک به شما می‌دهد. برخی تاپ‌های زنانه ساده در یقه یا لبه‌ی پائینی خود، تور دارند. این تاپ‌ها برای لایه‌بندی در زیر بلوزهای زنانه سایز تن، مناسب هستند. خود تاپ زنانه با این استایل، نمایان نخواهد بود، اما تور آن از زیر یقه یا لایه‌ی پائین آن، مشخص خواهد شد.

تعدادی تاپ زنانه مجلسی برای زمانی که قصد دارید آن را برای مهمانی بپوشید و یا بیرون بروید، در کمد خود داشته باشید. این تاپ‌های زنانه معمولاً مقداری تور، پولک‌دوزی، منجوق‌دوزی یا برش‌های خاص دارند. این تاپ‌ها به اندازه‌ی کافی زیبا هستند که بتوانید برای مهمانی‌های خاص و صمیمانه استفاده کنید. زمانی که این تاپ‌ها را با اکسسوری‌ها و جواهرات مناسب ست کنید، می‌توانند ساده‌ترین شلوارها یا دامن‌ها را نیز جذاب‌تر نشان دهند.

تاپ زنانه مجلسی

تعدادی تاپ زنانه با طرح‌های متفاوت و تزئینات سبک برای لباس‌های خاص داشته باشید. این تاپ‌ها به سادگی تاپ‌های زنانه ساده نیستند، اما با تاپ‌هایی با تزئینات سنگین هم تفاوت دارند. برخی از آن‌ها طرح‌های چاپ شده دارند، درحالی که برخی دیگر در یقه، منجوق‌دوزی دارند. استایل‌های این تاپ‌ها، متفاوت از تاپ‌های ورزشی و عروسکی است. این تاپ‌ها می‌توانند مطابق طرح بدن بوده یا گشادتر باشند، حتی ممکن است توردوزی غیر متقارن در آن به کار رفته باشد.

تاپ طرح‌ دار زنانه

برای اینکه پوشش شما منحصر به فرد شود، تاپی با جزئیات و طرح‌های خاص انتخاب کنید؛ همانند تاپ‌های برش‌دار، تاپ‌های زنانه گیپور یا تاپ‌هایی با طرح‌های چاپی و سنتی.

انتخاب لایه‌های مناسب

اگر تاپی دارید که برای شما خیلی گشاد است و نمی‌دانید چگونه آن را بپوشید، جای نگرانی نیست! تاپ‌های گشاد بهترین گزینه برای پوشیدن در زیر لباس‌ها هستند. پوشیدن این تاپ‌ها در زیر ژاکت‌های سبک یا ورزشی مناسب است. این تاپ را با شلوارک‌های جین و کفش‌های کتانی و ورزشی بپوشید.

یک ژاکت یا سوئیشرت با تاپ، به شما ظاهری جذاب می‌دهد. برای ظاهری بهتر، سوئیشرت سفید یا سیاه ساده را با تاپ زنانه تک رنگ ترکیب کنید. اگر ظاهر بهاری می‌خواهید، ژاکت یا سوئیشرت طرح‌دار با تزئینات بیشتر استفاده کنید.

جلیقه‌ای را برای جلوه‌ی بیشتر ظاهر خود بپوشید. جلیقه پشمی یا چرمی، ظاهر جالبی خواهند داشت و فرقی ندارد دکمه‌های آن را ببندید یا خیر. حتماً رنگ‌هایی متناسب با تاپ خود انتخاب کنید. رنگ‌های خنثی مانند سیاه و خاکستری، عالی هستند.

می‎‌توانید از تاپ خود در زیر تیشرت‌های یقه هفت با آستین بلند یا کوتاه استفاده کنید. بهترین نوع تاپ زنانه برای این کار، تاپ‌های گیپور است.

در زیر پیراهن‌های نازک، تاپ بپوشید. این نوع ظاهر برای پوشش بیشتر بدن مناسب است و می‌توانید رنگ آن را با پیراهن ست کنید یا از رنگ متضاد استفاده نمائید. برای ظاهری بهتر، می‌توانید آن را با جین آبی بپوشید.

تاپ‌ زنانه پنبه‌ای را در زیر پیراهن‌های مجلسی‌تر استفاده کنید تا عرق شما جذب آن شده و پیراهن‌تان خراب نشود. این تاپ نباید از زیر لباس نمایان شود.

ترکیب اکسسوری و دیگر پوشاک با تاپ

با جواهرات و اکسسوری‌ها، رنگ‌های جذاب به پوشش خود اضافه کنید. اگر از تاپ زنانه ساده استفاده می‌کنید، با اکسسوری می‌توانید آن را جذاب‌تر کنید. مثلاً حلقه‌ی گرد بزرگ و دستبندهای بزرگ به همراه گردنبندهای بلند، عالی است.

برای استایل، پوشش و رنگ بیشتر، دور گردن خود شال ببندید. اگر شال شما طرح‌دار باشد، ظاهر بهتری خواهید داشت. می‌توانید بجای شال، از سربند نیز استفاده کنید. شال‌های پشمی نپوشید وگرنه ظاهری زمستانه پیدا می‌کنید.

از کیف‌های بزرگ استفاده کنید. اگر تاپ شما تک رنگ است، استفاده از کیف‌های دستی با طرح‌های جسورانه جالب خواهد بود و تضاد ایجاد می‌کند. اگر تاپ شما طرح‌دار است، از کیف‌های تک رنگ استفاده کنید.

برای رنگ بیشتر، از کمربند استفاده کنید. اگر تاپ شما رنگ خنثی داشته باشد، این کار آن را جذاب‌تر می‌کند. با تاپ‌های گشاد، کمربندهای پهن‌تر استفاده کنید که سبب لاغرتر نشان دادن شما می‌شود. کمربند چرمی برای روز و کمربند براق برای عصر مناسب است.

تاپ زنانه را با جین برای ظاهری غیررسمی ترکیب کنید. برای ظاهری منحصر به فرد، یک یا دو اکسسوری متناسب با لباس خود نیز استفاده کنید.

تاپ‌های خود را با شلوارهای فاق بلند بپوشید و ظاهر خود را با صندل یا کفش پاشنه بلند، کامل کنید که سبب بلندتر دیده شدن پاهای شما خواهد شد.

تاپ را با دامن بپوشید. فرقی نمی‌کند دامن شما بلند باشد یا کوتاه. البته قد متوسط، جذاب‌تر است.

مراقب ترکیب تاپ با شلوار لگ زنانه باشید. بهترین رنگ برای این کار، مشکی است اما شلوارهای لگ طرح‌دار و رنگی نیز جالب هستند. مراقب تعادل و تضاد آن‌ها باشید. اگر تاپ شما تک رنگ است، لگ طرح‌دار بپوشید و بالعکس.

 

10 مدل تاپ زنانه تابستانه

10 مدل تاپ زنانه تابستانه

10 مدل تاپ زنانه تابستانه

10 مدل تاپ زنانه تابستانه

10 مدل تاپ زنانه تابستانه

10 مدل تاپ زنانه تابستانه

10 مدل تاپ زنانه تابستانه

10 مدل تاپ زنانه تابستانه

10 مدل تاپ زنانه تابستانه

10 مدل تاپ زنانه تابستانه

مطالب مرتبط:

۱- چگونه یک تاپ زنانه مناسب بپوشم؟

۲- درست کردن یک تاپ معمولی

۳- ۶ موردی که نباید در تابستان بپوشید!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

با عضویت در خبرنامه چی بپوشم میتونید از آخرین اخبار ما و تخفیفات فروشگاه ها مطلع شوید

آرایش صورت آرایش چشم آموزش پاک کردن لکه ها استایل بازیگران اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد برندهای معروف بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو زیبایی پوست ساعت مچی ساعت مچی مردانه شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتو پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مجلسی کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است

This site is protected by wp-copyrightpro.com