مدیر سایت در
0

چگونه یک تاپ زنانه مناسب بپوشم؟

چگونه یک تاپ زنانه مناسب بپوشم؟

از جمله لباس های زنانه که با جنس ها، مدل ها، رنگ ها و سایزهای مختلف در بازار یافت می شود، تاپ و تی شرت است. این نوع لباس ها همچنین از تنوع قیمتی زیادی برخوردارند به گونه ای که حتی می توانید تنها با هزار تومان یک تاپ یا تی شرت تهیه کنید. اما آنچه در انتخاب تاپ و تی شرت دارای اهمیت است توجه به ساختار فیزیکی بدن تان می باشد.  این یکی از اصلی ترین تفاوت های انتخاب لباس میان مردان و زنان است زیرا ساختار فیزیکی خانم ها دارای تنوع بیشتری از آقایان است.  چگونه یک تاپ زنانه مناسب بپوشم؟

نکات کلی در انتخاب تاپ و تی شرت زنانه

* هیچ گاه برای پوشیدن تاپ زنانه و تی شرت های جذب از لباس های زیری که برای شما کوچک هستند استفاده نکنید زیرا ممکن است این کار در دراز مدت برای شما دردهای موضعی ایجاد نماید.

* تی شرت هایی که یقه های بلند دارند برای زنان کوتاه قد مناسب نیستند.

* اگر پاهای لاغری دارید تی شرت های بلند برای شما یک انتخاب مناسب خواهد بود.

* اگر پایین تنه درشتی دارید تی شرت هایی را انتخاب کنید که اپل یا لایی داشته باشد. با این انتخاب یک توازن بین بالا تنه و پایین تنه شما ایجاد می شود.

* اگر ران های شما از حد معمول بزرگ تر هستند با پوشیدن تاپ ها و بلوزهایی با رنگ روشن و بلوزهایی تزیین شده، توجه را به سمت بالاتنه خود جلب  کنید در نتیجه توجه کمتری به ران های شما می شود.

* اگر انتخاب رنگ را یکی از موارد اصلی در انتخاب تاپ و تی شرت برای خود می دانید، به این نکته توجه کنید که رنگ روشن هر چند انتخاب خوبی به نظر می رسد اما به همان نسبت شما را درشت تر نشان می دهد بنابراین رنگ هایی را انتخاب کنید که متناسب با اندامتان باشد.

مطالب مرتبط:

1- راه و روش های پوشیدن دامن کوتاه

2- عوامل موثر در خرید لباس چیست؟

3- چگونه رنگ لباس خود را انتخاب کنیم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :