مهفام میرزایی در
0

چطور شیک سفر کنیم؟

چطور شیک سفر کنیم؟

برای سفر های تابستانی چطور آماده می شوید؟ در مطلب قبلی درباره انتخاب لباس ها و بستن چمدان ها گفتیم. خیلی ها فکر می کنند در سفر بودن بهانه خوبی برای نامرتب و ژولیده به نظر رسیدن است اما آیا فکر کرده اید ستارگان مشهوری که همیشه در سفر هستند چطور برنامه ریزی می کنند تا همیشه شیک و مرتب به نظر برسند؟ این کار تکنیک هایی دارد که ما هم می توانید یاد بگیریم تا بدانیم که لازمه های یک سفر با ظاهر آراسته و باکلاس چیست و چطور شیک سفر کنیم؟ 

single_content ad banner

Fan Bingbing Departs For Paris Fashion Week

شلوار مشکی 
شلوارهای کشی مشکی می توانند بهترین دوست شما در سفر باشند چون با هر تیپی سازگارند و و به هر اندامی می آیند و از همه مهم تر راحت هستند و حتی با آن ها می توانید شب بخوابید. و روز هم شیک به نظر برسید. پس حتما یک شلوار مشکی کشی با خود به سفر ببرید.

چطور شیک سفر کنیم؟

یک کیف بزرگ
یک کیف بزرگ در سفر بسیار کمک کننده است. در سفر های هوایی شما می توانید هر وسیله ای را که ممکن است به آن نیاز پیدا کنید مثل کتاب، موزیک، مجله و … در کیف تان بگذارید و بقیه وسایل را تحویل بار بدهید. پس یک کیف بزرگ در سفر حتما به دردتان می خورد.

چطور شیک سفر کنیم؟

یک ژاکت بافتنی
یک ژاکت سبک بافتنی در شرایط مختلفی ممکن است در طول سفر به دردتان بخورد و هم استایل شما را شیک و زیبا می کند.

چطور شیک سفر کنیم؟

یک شال بزرگ
علاوه بر پوشش معمول سر مثل شال و روسری همراه داشتن یک شال بزرگ هم برای شرایط آب و هوایی مختلف به درد بخور است و هم یک استایل زیبا به وجود می آورد.

چطور شیک سفر کنیم؟

کفش تخت راحت
در سفر شرایط مختلفی پیش می آید که مجبور شوید کفش های خود را در آورید. یک جفت کفش تخت و راحت که به سادگی بتوان آن ها را در دو ثانیه در آورد و پوشید از لازمه های سفر است. اگر قرار است آن ها را بدون جوراب بپوشید تعدادی پد زخم برای ساییدگی و تاول های احتمالی همراه داشته باشید.

دمپایی
دمپایی هایی که ظاهر شیک ولی باطن راحت داشته باشند از لازمه های یک سفر راحت و با کلاس است.

چطور شیک سفر کنیم؟

یک کت شیک
یک کت شیک و زیبای زنانه با رنگ و مدلی که به همه لباس ها می آید برای شرایط آب و هوایی ای که ژاکت و شال جوابگو نیست لازم است همچنین باعث می شود بسیار شیک و زیبا شوید.

چطور شیک سفر کنیم؟

مطالب مرتبط:

1- بهترين روش براي بستن چمدان سفر

2- چگونه عمر کيف را افزايش دهيم؟

3- براي سفر به چه مدل کيفي نياز دارم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :