۷ مرد خوش تیپ در اینستاگرام

این روزها دیگه با حضور شبکه های اجتماعی مختلف از جمله اینستاگرام خیلی راحت می تونید عکس های مورد علاقه خودتون آپلود کنید و یا به دنبال کردن افراد مورد علاقه تون بپردازید. در این مقاله کارشناسان چی بپوشم در یک ابتکار جالب  به معرفی ۷ مرد خوش تیپ در اینستاگرام پرداخته اند با ما همراه باشید. 

۱- مدل ایتالیایی Fabio Attanasio

10 مرد خوش تیپ در اینستاگرام

فابیو آتانسیو یکی از آقایان شیک پوش و خوش تیپی است که توسط کارشناسان چی بپوشم در این لیست گنجانده شده است. فابیو آتانسیو فارغ التحصیل رشته حقوق است و بیشتر زمان خود را به وبلاگ نویسی در حوزه لباس مردانه می پردازد. همچنین فابیو موسس یک خط تولید عینک دست ساز نیز می باشد. یکی از نکات جالب توجه در مورد فایبو تیپ کلاسیک وی است.

صفحه اینستاگرام: Fabio Attansio

۲- مدل ایتالیایی Alessandro Squarzi

10 مرد خوش تیپ در اینستاگرام

الکساندرا اسکئورزی مدل مشهور ایتالیایی که علی رقم سن زیاد خود توانسته در بسیاری از هفته های مد در جهان حضوری فعال داشته باشد. این مدل یکی از مستعد ترین مدل های میان سال جهان شناخته می شود. البته الکساندرا یکی از مدل هایی است که کمتر تیپ رسمی می زند.

صفحه اینستاگرام: Alessandro Squarzi

۳- طراح چاقو و چرم Max Poglia

10 مرد خوش تیپ در اینستاگرام

 مکس پوگلیا که یک طراح مشهور چاقو و تولید کننده اکسسوری های چرم به شمار می آید. صفحه اینستاگرام این هنرمند سراسر از محصولاتی است که وی ساخته است. دنبال کردن این هنرمند خوش تیپ را فراموش نکنید.

صفحه اینستاگرام: Max Poglia

۴- مدل ایتالیایی Giampaolo Alliata

10 مرد خوش تیپ در اینستاگرام

این مدل ایتالیایی۶۰ ساله ابتدا به عنوان مدیر فروش در Al bazar مشغول به کار بوده و به مرور زمان به عنوان مدل با برندهای مطرح ایتالیایی همکاری خود را آغاز کرده است. نکته ای که در مورد گیامپالو وجود دارد این است که وی بیشتر عاشق تیپ های رسمی است.

صفحه اینستاگرام: Giampaolo Alliata

۵- مدل و طراح لباس Mr. Raro

10 مرد خوش تیپ در اینستاگرام

مستر رارو که دارای یک بوتیک در میلان است در حال گسترش برند خود در حوزه پوشاک آقایان است و لذا شعب جدید برند خود را در نیویورک و لندن در آینده راه اندازی خواهد نمود. مستر رارو تقریبا همیشه با تیپ رسمی در امکان عمومی ظاهر شده است.

صفحه اینستاگرام: Mr. Raro

۶- Domenico Gianfrate

7 مرد خوش تیپ در اینستاگرام

۷ مرد خوش تیپ در اینستاگرام

دومنیکو جیانفریت یکی از مهم ترین مالکان شوروم در جنوب ایتالیاست. دومنیکو دارای استایلی و ظاهری جذاب است که باعث شده طرفداران خاص خود را داشته باشد.

صفحه اینستاگرام: Domenico Gianfrate

۷- وبلاگ نویس Jeremy Mitchell

7 مرد خوش تیپ در اینستاگرام

۷ مرد خوش تیپ در اینستاگرام

جرمی میتچل که یک وبلاگ نویس و عکاس زبر دست آمریکایی است همواره با ظاهری رسمی در امکان مختلف ظاهر می شود. دنبال کردن صفحه اینستاگرام این هنرمند خالی از لطف نیست.

صفحه اینستاگرام: Jeremy Mitchell

مطالب مرتبط:

۱- روبرتو کاوالی طراح خلاق ایتالیایی

۲- نایک از کتانی های خودبندش رونمایی کرد

۳- ست کردن لباس های سبز رنگ در عید نوروز

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :