نایک از کتانی های خودبندش رونمایی کرد

آیا حین دویدن از تنگ بودن زیادی کتانی و یا از پا در آمدن آن خسته شدید؟ کمپانی معروف نایک اولین کفش خودکار در زمینه ی بستن بند کفش را رونمایی کرد. این کفش به کاربران این امکان را می دهد که به وسیله ی دکمه ی کناری آن بندها را شل یا سفت کنند. این شرکت بسیار معروف در زمینه ی ابزار پوشیدنی ورزشی، چهارشنبه در نیویورک این محصول را رونمایی کرد.

نایک از کتانی های خودبندش رونمایی کرد.

این محصول جدید نایک با نام Hyper Adapt 1.0 به محض رفتن پای شما داخل کتانی به دور پای شما بسته می شود و سنسور داخلی خود را فعال می کند. دو دکمه در کنار آن وجود دارد که تعادل و تناسب آن را تنظیم می کنند.

تینکر هتفیلد طراح کفش می گوید که قدم بعدی نایک ساختن کتانی ها و کفش هایی است که به صورت اتوماتیک میزان شل یا سفت بودن را در پای شما حس کند و آن را تنظیم کند. چیزی که به نظر او مهمترین نیاز ورزشکاران خواهد بود.

نایک از کتانی های خودبندش رونمایی کرد.

با اینکه این ایده کمی زیباست ولی تا حدودی اجبار هم در آن است و آن هم اجبار به تن کردن کتانی هایی به داشتن دو چراغ LED در زیر هر لنگه! پوشیدن همچین کتانی ای فوق العاده خواهد بود ولی معمولا کودکان 5 ساله همچین چیزی را می پسندند! همین عامل شاید دلیلی باشد برای کم شدن طرفداران این برند در آینده.

طبق گفته ی شرکت نایک از اواخر این ماه فروش این کتانی ها آغاز می شود. نظر شما در این باره چیست؟

مطالب مرتبط:

1- 9 کتانی پر بازدید اینستاگرم 

2- چگونه از کیف و کفش خود نگهداری کنیم؟

3- جا کفشی مناسب چه ویژگی ای دارد؟

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شما

مجله مد در تاریخ 16 آوریل 2017

ممنون

جاوید در تاریخ 09 ژوئن 2017

تو فیلم بازگشت به آینده رونمایی کرده بودارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :