در محیط کاری خوش تیپ باشید

هر محیطی لباس مناسب خود را می طلبد و محیط های کار هم نه تنها از این قاعده مستنثنی نیستند بلکه انتخاب لباس برای محیط کار از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار است به ویژه برای خانم های شاغل، چون انتخاب نادرست لباس برای محیط کار باعث می شود افراد در مورد شخصیت شما قضاوت کنند، مثلا اگر لباس های دمده و نه چندان جالب بپوشید به بی سلیقگی و اگر بیش از حد خوش تیپ باشید به عدم توجه کافی به کار متهم می شوید. اما شما می توانید طوری لباس پوشید که در هیچ یک از این دو دسته قرار نگیرید. با خواندن این مقاله در محیط کاری خوش تیپ باشید. 

رنگ اضافه کنید

اگر شما هم جزو افرادی هستید که پوشاک محیط کار آن ها را چند دست لباس مشکی تشکیل داده بهتر است در مورد آن تجدید نظر کنید. اضافه کردن چند جزء رنگی به لباس ها و اکسسوری ها می تواند لباس های کار شما را جذاب تر کند و حتی به محیط کار روح ببخشد.

بافت ها را بپذیرید

علاوه بر افرادی که از رنگ ها می ترسند افرادی هستند که از پوشیدن لباس هایی که بافت دارند وحشت می کنند. برای تنوع دادن به استایل محیط کاری خود می توانید بافت هایی مثل چرم و جیر و خز را به پوشاک خود اضافه کنید.

یک کیف جذاب داشته باشید

یک کیف زیبا و متفاوت و جذاب می تواند برای استایل کاری شما تنوع بخش باشد بدون آن که سبک جلوه کنید و حتی می تواند معرف شخصیت واقعی شما باشد.

در محیط کاری خوش تیپ باشید

از شلوارهای متنوع استفاده کنید

پوشیدن شلوار مشکی پارچه ای راسته شاید برای محیط کاری مناسب باشد اما کسل کننده و تکراری است. پس بهتر است چند وقت یکبار با پوشیدن شلوار های جین تیره و مدل های دمپا گشاد به استایل خود تنوع بدهید.

کفش های جدید را امتحان کنید

بسیاری از خانم ها یک جفت کفش مناسب برای محیط کار دارند که رسمی و با رنگ تیره است. اما می توان در محیط کاری از کفش های راحتی، پارچه ای، لژدار و با رنگ های خنثی هم استفاده کرد.

امیدوارم بعد از مطالعه این 5 قانون بتوانید در محیط کاری خوش تیپ باشید.

مطالب مرتبط:

1- خانم های خوش تیپ در محل کار

2- در محل کار خوش تیپ باشید

3- اصول لباس پوشیدن خانم ها در محیط کار

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :