خانمی که سر کار می‌روی؛ این لباس‌ها بهترین گزینه برای محیط کارند!

خیلی از ما مادرهای کارمندان را با لباس‌های ساده و صورت‌های خسته به یاد می‌آوریم. اما در این دور و زمانه دیگر نه کارمندها به سادگی و سخت گیری گذشته لباس می‌پوشند و نه افرادی که به شرکت‌های خصوصی و یا محل کار خودشان می‌روند. با این حال انتخاب لباس برای هر روز – اگر فرم مشخصی نداشته باشیم- سخت است و وقت گیر و در نهایت می‌تواند روز خسته کننده‌ای را با خود به همراه بیاورد.

ad banner

استایل محل کار

اما اگر در کمدتان این ۵ مدل لباس را داشته باشید، برایتان تضمین می‌کنیم که هم سریع آماده می‌شوید و هم جزو یکی از خوش‌پوش‌ها خواهید بود.

زن کت و شلوارپوش

یکی از بهترین مدل‌ها برای لباس سر کار کت و شلوار است و برای همین هم هست که در دنیا این لباس رسمی و قابل قبولی است. اما لباسی که در محل کار ایرانی می‌پوشید یقینا باید کتی نه سایز بالا و نه فیت باشد. قد آن هم تا سر زانوها باشد تا معذب نشود.

استایل محل کار

هرچند کت‌های تک دکمه بسیار شیک هستند اما کت‌های سه دکمه هم بسیار می‌توانند راحت باشند.

استایل محل کار

شلوار هم بهتر است گشاد باشد و البته اگر حوصله اتو کشیدن ندارید؛ احتیاج به خط اتو نداشته باشد.

استایل محل کار

جنس لباسی که برای محیط کار انتخاب می‌کنید حتما باید هوا را از خودش رد کند، زود چروک نشود و به قول معروف چرک تاب باشد. البته این دیگر به رفتار خودتان بستگی دارد که چقدر اهل رعایت و دقت هستید. اگر خیلی مراعات می‌کنید به سمت رنگ‌های روشن هم با اطمینان بروید.

مانتوی زیپ دار

مانتوهای زیپ دار هم می‌توانند انتخاب مناسبی برای لباس سر کار باشند. خصوصا اگر تیپی اسپرت دارید. می‌توانید این مانتوها را با کفش‌های اسپرت هماهنگ کنید.

استایل محل کار

مانتوهایی از جنس لی سبک همیشه در طی این سال‌ها جزو دوست داشتنی‌ها باقی مانده اند.تنوع مدلشان هم که بینظیر است و به مدل کمتر کسی است که نیاید. بد نیست اگر تا به حال این جنس مانتو را نداشته اید؛ آن را حتما در نظر داشته باشید.

استایل محل کار

سارافون آستین دار و بی‌آستین

اگر دوست دارید در عین اینکه لباس راحتی به تن دارید که در ساعت طولانی کار اذیت نمی‌شوید؛ شیک هم باشید و خصوصا بعد از ساعت کاری قرار دوستانه‌ای دارید؛ به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما در ردیف لباس‌های کارتان سارافون داشته باشید.

استایل محل کار

سارافون مدل‌های بسیار زیادی دارد و با هر جنس پارچه‌ای هم جور در میاید. اگر سارافون آستین دار انتخاب کنید که کارتان بسیار ساده است. کفش تابستانی و اسپرت و پاشنه بلند و… همه با این مدل پوشش جور در می‌آیند.

استایل محل کار

سارافون جلو بسته دیگر دردسر فکر کردن به پوشش زیر را ندارد و می تواند انتخاب خوبی برای فصل گرم باشد و پوشیدن همین یک پیرهن کفایت کند.

استایل محل کار

پوشیدن سارافون بدون آستین کمی دردسر دارد اما اگر بخواهید ظاهری رنگی‌تری داشته باشید این مدل قدرت ویراژ دادن را به شما می‌دهد.

مشکی- قرمز، مشکی- سفید، مشکی- طوسی، سرمه ای- قرمز / زرد و اگر جسارتش را دارید قرمز- زرد و سرمه‌ای – قرمز هم پیشنهادهای خوبی برای ست کردن سارافون و بلوز زیرش است.

پیراهن و شلوار

در فصل تابستان نباید شانس خود را برای پوشیدن یک لباس راحت و سبک از دست بدهید؛ حتی زمانی که سر کار میروید.

استایل محل کار

کمی در فضای مجازی سرچ کنید و خلاقیت به خرج دهید. پیراهن گلدار و شلوار شاید یکی از انتخابهای درست شما باشد!

پیراهنی سبک با کفش اسپرت و کالج می تواند رهایی بخش شما برای یک روز حوصله سر بر باشد و با هر بار دیدن خودتان در آیینه و یا نگاه دیگران احساس خوشی در شما ایجاد کند.

استایل محل کار

پانجوی یواش!

جمع و جور کردن پانچو کار سختی می‌تواند باشد اما اگر جنس پارچه را درست انتخاب کنید و خیلی پارچه صرف آن نکنید و یک پانچوی ساده با طول و عرض کم برای خودتان پیدا و یا بدوزید، می‌توانید مطمین باشید که خیلی از روزها این مدل انتخاب شما خواهد بود.

استایل محل کار

پانچو البته با صندل و کفش تابستانی خیلی بیشتر جور است تا کفش اسپرت و البته نباید این را از شما مخفی کنیم که کفش پاشنه بلند می‌تواند زیبایی این استایل را چند برابر کند.

تبادل هوا، احساس سبکی که به ما می‌دهد (بازهم به شرط انتخاب یک جنس مناسب) و آزادی در پوشش لباسی که زیر پانچو برتن دارید؛ از دیگر نمره‌های مثبت این فرم لباسی است  و البته ست شدن راحت با شال!

استایل محل کار

آخرین مورد هم اینکه پانجو بیشتر به افراد کشیده و لاغر اندام می‌آید تا افرادی که اضافه وزن دارند و قد متوسط رو به پایین. چون پانچو الگویی مربعی دارد و شما هم اگر کمی اضافه وزن داشته باشید؛ این موضع بیشتر به چشم می‌آید.

یک فرم با چند رنگ

حالا بعد از این همه داستان می‌خواهیم برگردیم به سر خط! درست است که مدل‌های بالا در صورتی که محیط کار شما اجازه بدهد و خیلی قواعد دست و پا گیری نداشته باشد، می‌تواند سرعت شما را در آماده شدن و برای رفتن به سر کار و در عین حال راحت بودن و خوش ظاهر بودند تا حد زدی تضمین کند؛ اما لباس فرم هم به شرط جنس مناسب، رنگی که به شما بیاید و سایز دقیق و درست برای راه رفتن و نشستن می‌تواند رهایی بخش و رسمی باشد.

استایل محل کار

انتخاب لباس‌های فرم (منظور مانتو و شلوار رسمی) امروز با توجه به مدل‌هایی که وجود دارد و تنوع رنگ و… می‌تواند همان قدر جذاب باشد که پوشیدن لباس‌های خارج از یک یونیفرم رسمی. شما با تهیه دو یا سه مدل و رنگ می‌توانید تمام هفته را مرتب و خوش‌پوش و مهم‌تر از همه راحت و شاد بگذرانید.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :