روش‌های جالب برای پوشیدن بوت ساق کوتاه

0

بوت‌های ساق کوتاه از مدل‌های محبوب کفش زنانه است که در دهه‌های اخیر مد شد و به دلیل استقبال زیاد از آن همچنان مد است و به یک اکسسوری کلاسیک تبدیل شده است. بنابراین همه خانم‌ها به یک جفت از این بوت‌ها نیاز دارند به ویژه در پاییز و زمستان. اما راه‌های مختلفی برای پوشیدن این بوت‌ها وجود دارد تا جذاب‌تر و خوش تیپ‌تر شوید. در این مقاله تعدادی از روش‌های جالب برای پوشیدن بوت ساق کوتاه را معرفی خواهیم کرد.

روش جین روی جین

این روش برای بوت‌های چرم قهوه‌ای و رنگ‌های دیگر مناسب است. در این روش شما می‌توانید بوت ساق کوتاه خود را با یک شلوار جین فیت و مانتوی جین استفاده کنید. رنگ‌های جین‌ها می‌تواند متفاوت و یا یکسان باشد اما رنگ‌های تیره بیشتر توصیه می‌شود.

روش پاییزی

در این روش که مناسب روزهای خنک پاییز است شما می‌توانید بوت ساق کوتاه خود را با بلوز بافتنی یقه گرد، مانتو ساده و شلوار مشکی جین و شال پشمی بپوشید. در این روش بهتر است از بوت‌های جیر یا مخمل مشکی یا خاکستری استفاده کنید و بقیه لباس‌ها را هم در تن خاکستری و مشکی انتخاب کنید.

روش‌های جالب برای پوشیدن بوت ساق کوتاه

روش هوای نامتعادل

این روش برای روزهایی که هوا گاهی سرد و گاهی گرم است کاربرد دارد. در این روش شما می‌توانید بوت ساق کوتاه خود را با شلوار مشکی تنگ، مانتوی رنگی و یک کت جین بپوشید و در صورت گرم شدن هوا کت را در آورید. بوت مناسب برای این استایل بوت پاشنه‌دار مشکی است.

روش‌های جالب برای پوشیدن بوت ساق کوتاه

روش مانتوی بافتنی

در این روش بوت ساق کوتاه چرم خود را با شلوار جین آبی، یک مانتوی نخی و یک مانتوی بافتنی روی آن می‌پوشید. این روش نیز مانند روش قبل مناسب هوای نامتعادل است اما استایل زیباتری دارد و با هر رنگ بوتی می تواند پوشیده شود.

روش بارانی

در این روش شما یک بارانی به استایل خود که شامل بوت و شلوار جین است اضافه می‌کنید. اگر مانتوی طرح‌دار داشته باشید تا از زیر بارانی بپوشید استایل شما بسیار زیباتر خواهد شد.

مطالب مرتبط:

1- بوت‌های ضروری پاییزی

2- چطور بوت ساق کوتاه بپوشید؟

3- چگونه در زمستان بوت بخریم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :