سوالات متداول درباره شلوار زنانه و پاسخ آن‌ها

0

شلوارهای زنانه از مهم ترین لباس ها هستند که کاربرد های مختلفی در لباس های رسمی و غیر رسمی دارند. اما مشکلات رایجی درباره شلوار ها وجود دارد که برای هر کدام راه حل مخصوصی وجود دارد. در این مطلب سوالات متداول درباره شلوار زنانه و پاسخ آن‌ها را برای شما جمع اوری کرده ایم که می خوانید.

بهترین شلوار برای یک خانم چاق و کوتاه چیست؟
پیدا کردن شلوار مناسب برای این قشر از خانم ها کار دشواری است و معمولا همه شلوار ها یا برای آن ها تنگ هستند و یا زیادی بلند هستند. اگر اصرار به پوشیدن شلوار جین دارید بهترین گزینه این است که شلواری بزرگ که در قسمت کمر و باسن برای شما اندازه است بخرید و سپس آن را کوتاه کنید تا اندازه شود. در این صورت بهتر است از مدل های راسته انتخاب کنید چون مدل های دمپا با کوتاه شدن فرم خود را از دست می دهند. اگر هم اصراری به جین پوشیدن ندارید می توانید شلوار مورد نظر خود را به خیاط سفارش دهید.

چرا جیب بعضی شلوار ها با فاصله و کیسه ای می ایستد؟
شلوار هایی که جیب آن ها روی خطوط عمودی شلوار قرار گرفته باشد دچار چنین مشکلی خواهند شد به خصوص اگر شما چاق باشید. پس باید دنبال شلوار هایی باشید که چیب آن ها روی خطوط افقی و یا مایل باشد. می توانید با مراجعه به خیاط تغییرات لازم را در جیب های شلوار خود بدهید و حتی جیب ها را با دوختن ببندید تا دیگر این مشکل پیش نیاید.

سوالات متداول درباره شلوار زنانه و پاسخ آن ها

فاق کوتاه یا بلند، کدام را پوشم؟
بهترین طول فاق برای هر فردی به شکل اندام وی بستگی دارد. اگر شکم بزرگی دارید فاق بلند برای شما انتخاب مناسب تری است. اگر باسن بزرگی دارید هم از شلوار های فاق بلند استفاده کنید. به طور کلی شلوار های فاق کوتاه برای افرادی با هیکل ورزشکاری و بدون نقص گزینه مناسب تری است و بهتر است از این مدل ها استفاده نکنید.

خانم هایی که باسن برجسته ای دارند چه شلواری بپوشند؟
خانم هایی که قسمت باسن آن ها نسبت به بقیه اندام آن ها چاق تر است باید از شلوار هایی استفاده کنند که پارچه آن ها خاصیت کسشانی و جمع کنندگی دارد تا از حالت پف شدگی در شلوار جلوگیری کند. به دنبال شلواری باشید که در قسمت باسن و ران اندازه شما باشد و سایر قسمت ها را بعدا اندازه کنید.

مطالب مرتبط:

۱- ۵ لباس ضروری در کمد لباس خانم های شیک پوش

۲- ۷ مدل شلوار زنانه ضروری برای شیک پوش ها

۳- انواع شلوار زنانه

۴- روش پوشیدن شلوار جین زنانه سفید

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :