کفش مناسب برای شلوار جین زنانه

0

شلوار جین و کفش، این ترکیب هر کسی را به یاد کفش کتانی و ورزشی می‌اندازد. شلوار جین یک لباس راحتی است و قطعا ساده‌ترین و بی‌دردسرترین کفش مناسب برای شلوار جین زنانه کفش کتانی و اسپرت است اما تنها انتخاب نیست. شاید برای شلوار جین گشاد مدل مردانه کفش‌های راحتی و کتانی بهترین انتخاب باشد اما شلوارهای جین رسمی‌تر را می‌توانید با کفش‌های دیگری هم بپوشید. در این مطلب کفش مناسب برای شلوار جین زنانه را معرفی خواهیم کرد.

کفش پنجه باریک پاشنه بلند

این ترکیب برای لباس‌های رسمی‌تر و شلوار جین تنگ و لوله تفنگی انتخاب مناسبی است که ترکیبی شیک و مجلسی به وجود می‌آورد. البته شلوارهای دمپا گشاد جین را هم که کفش با آن مشخص نمی‌شود می‌توانید با کفش پنجه باریک پاشنه بلند بپوشید.

کفش مناسب برای شلوار جین زنانه

 

کفش تخت

شلوار جین لوله تفنگی و کفش تخت ساده هماهنگی بسیار خوبی با هم دارند چون کفش تخت راحتی با روح شلوار جین تنگ و راسته که جزو لباس‌های راحتی است سازگاری دارد و در این مورد محدودیتی درباره طرح و رنگ کفش وجود ندارد و با کفش طرح‌دار یا ساده هم می‌توان شلوار جین پوشید.

کفش مناسب برای شلوار جین زنانه

 

بوت ساق کوتاه پاشنه بلند

اگر برای فصل سرما به دنبال کفش مناسبی هستید تا همراه با شلوار جین بپوشید پیشنهاد ما بوت ساق کوتاه پاشنه بلند است که جذابیت و زیبایی خاصی به استایل زمستانی شما اضافه خواهد کرد.

کفش مناسب برای شلوار جین زنانه

 

صندل

به جای بوت در زمستان، صندل در تابستان یکی از بهترین کفش‌هایی است که می‌تواند با شلوار جین زنانه پوشیده شود. صندل‌های پاشنه بلند انتخاب بهتری هستند چون می‌توان آن‌ها را با شلوار دمپا گشاد و مدل مردانه هم پوشید.

 

کفش مناسب برای شلوار جین زنانه

 

مطالب مرتبط:

1- نکات مهم برای شستشوی شلوار جین

2- راهنمای خرید شلوار جین زنانه

 

 

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :