چطور در حراجی آخر زمستان خرید کنیم؟

اگرچه زمستان به نیمه رسیده است اما با نزدیک شدن به زمان حراج فصلی شاید خیلی از خانم‌ها بخواهند خرید زمستانی خود را در ماه‌های آینده و برای سال آینده انجام دهند که این کار بسیار هوشمندانه است. به همین دلیل در این مطلب راهنمای کامل برای خرید لباس‌های زمستانی را برای شما آماده کرده‌ایم تا از آن استفاده کنید. چطور در حراجی آخر زمستان خرید کنیم؟

به کمد لباس خود نگاهی بیندازید

بسیاری از ما پس از مدتی لباس‌هایی را که داریم فراموش می‌کنیم و لازم است که گاهی نگاه به کمد لباس‌ها بیندازیم و و لباس‌های قابل استفاده خود را پیدا کرده و بدانیم که چه چیزهایی کم داریم.

تحقیق کنید

در مورد مدل‌های جدید، رنگ سال و تیپ‌های برتر تحقیق کنید. این کار را می توانید با مراجعه به وبسایت‌های مدل و لباس مثل چی بپوشم انجام دهید.

ایده بگیرید

دنیای اینترنت پر است از ایده برای ترکیب لباس و تیپ و استایل شیک. شما می‌توانید زیباترین‌ها را انتخاب کرده و از آن‌ها برای ساختن تیپ زمستانی خود بهره بگیرید.

چطور در حراجی آخر زمستان خرید کنیم؟

 

سبک زندگی خود را در نظر بگیرید

هرگز تخیلی عمل نکنید. شغل و شرایط اجتماعی و شرایط زندگی خود را در انتخاب لباس همیشه مد نظر داشته باشید در غیر این صورت لباس‌هایی خواهید خرید که هرگز نمی‌پوشید.

رنگ‌بندی را در نظر بگیرید

هنگام انتخاب و خرید لباس‌ها حتما رنگ بندی را در نظر بگیرید، لیستی از لباس‌هایی که می‌خواهید تهیه کنید و رنگ‌های مناسب هر جزء را انتخاب کرده و بر اساس آن خرید کنید، مثلا اگر یک پالتوی زرشکی دارید رنگ پوتینی که می‌خواهید بخرید می‌تواند زرشکی، مشکی یا آبی باشد.

کیفیت مهم‌تر از کمیت است

داشتن لباس به تعداد زیاد مهم نیست، مهم این است که لباس‌های شما با کیفیت و بادوام باشند تا هم تیپ شما زیباتر باشد و هم در درازمدت هزینه کمتری بپردازید.

فقط چیزی بخرید که دوست دارید

هیچ لباسی را تنها به خاطر رنگ و مد روز بودن و یا موارد دیگر نخرید. لباسی بخرید که واقعا آن را دوست دارید و در آن زیبا می‌شوید.

چند ترکیب آماده در ذهن داشته باشید

برای خرید لباس چند ترکیب و استایل آماده در ذهن خود داشته باشید و همه چیز را بر اساس آن‌ها انتخاب کنید.

 

مطالب مرتبط:

1- قانون 80 20 و داشتن یک کمد لباس کامل

2- لباس های ضروری در کمد لباس یک خانم فرانسوی

3- 5 نکته برای تمیز کردن کمد لباس ها در تابستان

 

 

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :