مهفام میرزایی در
0

راهنمای خرید کاپشن زنانه

راهنمای خرید کاپشن زنانه

با نزدیک شدن فصل سرما بسیاری افراد به فکر خرید لباس های گرم و زمستانی هستند و یکی از این لباس ها که در روز های سرد تر سال استفاده می شود کاپشن زنانه است. کاپشن های زنانه انواع و مدل های مختلفی دارند، شاید خیلی از خانم ها با خرید کاپشن مشکل داشته باشند و پوشیدن پالتو را ترجیح بدهند اما با توجه به یک سری نکات مهم و دقت در خرید می توان انتخاب مناسبی داشت. این مطلب راهنمای خرید کاپشن زنانه برای خانم هایی است که می خواهند خرید موفقی داشته باشند و شیک لباس بپوشند.

راهنمای خرید کاپشن زنانه

1- به جزئیات توجه کنید
وقتی به دنبال خرید کاپشن هستید باید به کیفیت دوخت آن توجه کنید. کوچک ترین چیز ها مثل دوخت و بخیه ها و زیپ ها و دکمه ها باید با بهترین کیفیت انجام شده باشند و اتصال محکمی داشته باشند. تعداد هر بخیه در واحد طول یکی از فاکتورهای مهم برای اندازه کیری کیفیت دوخت است. برند های معتبر همیشه به این ویژگی ها اهمیت زیادی می دهند.

2- بین گرم شدن و استایل تعادل برقرار کنید
انواع مختلفی از کاپشن ها وجود دارند که اگرچه در فارسی به همه آن ها کاپشن گفته می شود اما در زبان های دیگر هر کدام نام خاصی دارند مثلا کاپشن های پفی که شما را چاق تر نشان می دهد و لی گرما زیادی دارد و یا انوراک که از جنس کتان و پشم است و ظاهر شل تری دارد و یا پارکاس که داخل آن با الیاف پشمی آستر می شود. ابتدا باید نیاز خود را بررسی کنید و با توجه به منطقه زندگی و میزان سرمایی که انتظار و تحملش را دراید نوع کاپشن خود را انتخاب کنید. واضح است که هر چه کارکرد اهمیت بیشتری داشته باشد استایل و فرم در درجه بعدی اهمیت قرار می گیرد.

راهنمای خرید کاپشن زنانه

3- به فرم توجه کنید
لزوما پوشیدن لباس گرم به معنای بدقواره شدن نیست. به فرم کاپشن توجه کنید تا طراحی آن به گونه ای باشد که در عین ضخامت و وزن کافی ظاهری زنانه و ظریف داشته باشد مانند داشتن کمر باریک و جیب هایی در محل های مناسب که ویژگی ها و زیبایی های اندام شما را مخفی نکند تا همزمان با گرم ماندن شیک هم باشید.

4- مراقبت
کاپشن زنانه از هر نوعی که باشد باید دو بار در سال شسته شوند. جنس های پشمی را به خشک شویی بدهید تا آسیبی به آن ها وارد نشود. اما برای جنس های مصنوعی و پفی قسمت های جدا شونده مثل کلاه و یقه را جدا کنید و آن ها را با ماشین لباسشویی بشویید. پس از پایان زمستان کاپشن ها را در محلی قرار ندهید که تحت فشار باشد چون پف خود را از دست می دهد. بهترین کار کاور کردن آن ها با یک پوشش پلاستیکی و آویزان کردن در چوب رختی است.

مطالب مرتبط:

1- انتخاب پالتوي زنانه با توجه به فرم بدن

2- اصول روي هم پوشيدن لباس ها

3- ترکیب لباس خانم ها براي پاييزدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :