چند روش برای پوشیدن پالتوی سفید زنانه

0

پالتوها از لباس‌های ضروری زمستانی برای خانم‌ها هستند که در رنگ‌ها و مدل‌های مختلفی موجودند. پالتوی سفید یکی از جالب‌ترین و زیباترین لباس‌های زمستانی زنانه است که حالتی مجلسی دارد و می‌تواند به استایل زمستانی شما تنوع و زیبایی بدهد، هرچند تا چند سال قبل سفید پوشیدن در زمستان یک اشتباه مد تلقی می‌شد اما اکنون این طور نیست. اما علاوه بر این که تمیز نگه داشتن پالتوی سفید در زمستان سخت است، پوشیدن این پالتو از نظر استایل ممکن است تا حدی دشوار باشد و باید در پوشیدن آن نکاتی را رعایت کنید. چند روش برای پوشیدن پالتوی سفید زنانه را در این مطلب ببینید و امتحان کنید.

چند روش برای پوشیدن پالتوی سفید زنانه

شلوار جین

اگر می‌خواهید شلوار مناسبی برای پوشیدن با پالتوی سفید خود پیدا کنید پیشنهاد ما شلوار جین آبی است، شلوار جین آبی با رنگ‌های روشن و متوسط رنگ بندی زیبایی با رنگ سفید به وجود می‌آورد و کمک می‌کند هر دو رنگ جلوه بهتری داشته باشند.

 

 

کفش پاشنه بلند

پالتوی سفید حالتی مجلسی دارد و شاید چندان مناسب جاهای مثل محیط کار و دانشگاه نباشد. به همین دلیل می‌توان آن را با کفش‌های مجلسی و پاشنه بلند به خصوص پوتین پاشنه بلند پوشید.

سر تا پا سفید

اگر بقیه لباس‌های زمستانی خود را هم هم رنگ پالتو انتخاب کنید و سر تا پا سفید بپوشید استایل زیبایی برای زمستان خواهید داشت. این استایل تک رنگ کمک می‌کند که هم سفیدی پالتو چندان جلب توجه نکند و هم با هم رنگ کردن لباس‌ها بلندتر به نظر برسید.

رنگ‌های پاستل

رنگ سفید در کنار رنگ‌های روشن و پاستل مثل آبی آسمانی، بنفش یاسی و صورتی کمرنگ زیبایی خاصی دارد و می‌توانید با ترکیب کردن این رنگ‌ها در کنار پالتوی سفید تیپ‌های جذابی برای زمستان به وجود آورید.

چند روش برای پوشیدن پالتوی سفید زنانه

 

مطالب مرتبط:

1- اصول رنگ بندی لباس ها

2- ست کردن رنگ لباس

3- رنگ هایی که بعد از برنزه کردن باید بپوشید

 

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :