کلاه مناسب با فرم صورت شما

0

اگر به کلاه گذاشتن علاقه دارید، تنهاکافیست کلاهی را انتخاب کنید که به شکل صورت شما بیاید. بحث در مورد شکل و قالب صورت شما و نوع کلاهی است که با چهره شما تناسب داشته باشد. اگر شما صورت کوچکی دارید، بهتر است کلاهی را انتخاب نکنید که لبه خیلی پهنی داشته باشد یا برعکس اگر صورت کشیده ای دارید بهتر است به دنبال کلاه هایی باشید که لبه  آنها پهن و بزرگ باشد. به منظور یافتن کلاه مناسب برای فرم صورت شما در اینجا انواع فرم های صورت وکلاه متناسب باهر فرم را ارایه می دهیم.

کلاه مناسب با فرم صورت شما

۱- کلاه مناسب صورت گرد

در صورت های گرد هدف کشیدن صورت است پس انتخاب کلاه های تمام لبه یاکلاه هایی که دربالای سر تاج یا یک توپک خزه ای دارند می تواند برای این شکل از صورت مناسب باشند.

کلاه مناسب با فرم صورت شما

۲- کلاه مناسب صورت بیضی

تبریک. شما بهترین فرم صورت را دارا هستید و می توانید هر نوع کلاهی راانتخاب کنید.پس به دنبال یک کلاه زیبا و جدیدباشید.

کلاه مناسب با فرم صورت شما

۳- کلاه مناسب صورت مستطیلی

شما باید کلاهی به سربگذارید که اندکی لبه داشته باشد وتاج آن کوتاه تر باشد، این نوع کلاه طول صورت شما را کمترنشان می دهد وآن را متعادل می سازد. کلاه های ناقوسی شکل وکلاه های تنگ و چسبان برازنده شمامی باشند.

کلاه مناسب با فرم صورت شما

۴- کلاه مناسب صورت مربعی

شما باید کلاهی راانتخاب کنید که از طریق آن از زوایای صورتتان بکاهید. بنابراین، کلاه هایی با لبه های منحنی شکل،  لبه های بزرگ یاکلاه های کشبافی که قسمتی از پیشانی شما را بپوشانند برایتان مناسبند.

کلاه مناسب با فرم صورت شما

۵- کلاه مناسب صورت قلبی

اگر صورت قلبی شکل دارید باید کلاهی انتخاب کنید که پیشانی تان را باریک تر نشان دهد. هر نوع کلاه لبه داری می تواند برای شما مناسب وزیبا باشد.

مطالب مرتبط:

۱- چه کلاهی رو با چه لباس مجلسی ای ست کنم؟

۲- ست کردن لباس مجلسی خال خالی با کدام اکسسوری؟

۳- با لباس خال خالی چی بپوشیم؟

۴- تاریخچه کلاه زنانه و معرفی بهترین مدل کلاه زنانه مجلسی

مینا کریمی
نویسنده: مینا کریمی


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :