ست کردن لباس مجلسی خال خالی با کدام اکسسوری؟

خانم ها در انتخاب لباس های مجلسی هیچ گونه محدودیتی را بر خود روا نمی دارند و هر مدلی که به ذهنشان مناسب برسد را انتخاب می کنند و حداقل یک بار هم که شده آن را امتحان می کنند. ما نیز در چی بپوشم قرار است همراه شما در انتخاب هایتان باشیم. از آنجایی که مدل های لباس مجلسی خال خالی هم میان خانم های جوان مرسوم است در این مقاله تصمیم گرفتیم درباره پوشاک و اکسسوری هایی که با آن ست می شود برایتان بنویسیم. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

 

با لباس مجلسی خال خالی چی بپوشیم؟

۱- ست کردن اکسسوری ها

پوشیدن لباس خال خالی (Polka dot) می‌تواند جذاب و دخترانه باشد، به شرطی که بدانید آن را چطوری با اندام‌تان هماهنگ کنید. اگر این نوع لباس‌ها را متناسب انتخاب کنید، می‌تواند خوش‌هیکل و خوش اندام هم نشان‌تان بدهد.

رنگی را انتخاب کنید که با آن اکسسوری هایتان را ست کنید

چگونه با لباس مجلسی خال خالی شیک بپوشیم ؟ یکی از نکاتی که حتما باید رعایت کنید ست کردن رنگ اکسسوری هایتان با رنگ خال های روی لباس مجلسی‌تان است. این کار باعث می شود تا اکسسوری ها روی تن شما نامانوس نباشند و به عبارت دیگر ست شوند. اگر این کار را انجام دهید تاثیرش بیشتر از زمانی است که اکسسوری ها را با رنگ زمینه لباس ست کنید.

ست کردن لباس مجلسی خال خالی با اکسسوری‌ها

تعداد اکسسوری ها را به حداقل برسانید

از آنجایی که لباس مجلسی خال خالی به خودی خود پر است و چشم را خسته می کند پیشنهاد ما این است که حداقل اکسسوری هایی که می توانید استفاده کنید. دو یا سه اکسسوری نهایتا کفایت می کند (البته به غیر از کیف و کفش‌تان)

ست کردن لباس مجلسی خال خالی با اکسسوری‌ها

ساده ترین اکسسوری ها را انتخاب کنید

خودتان را از وسوسه پوشیدن اکسسوری های خال خالی به دور کنید. طرح های دیگر را نیز برای اکسسوری ها انتخاب نکنید. بهترین راه و پیشنهاد ما به شما پوشیدن اکسسوری های ساده است.

ست کردن لباس مجلسی خال خالی با اکسسوری‌ها

۲- اکسسوری های روی لباس مجلسی خال خالی

کمربند مجلسی بپوشید

اضافه کردن یک کمربند خوش رنگ و تک رنگ میان آن همه خال روی لباس مجلسی شما باعث می شود تا نه تنها چشم مخاطبین خسته نشود بلکه تیپ شمل جذاب تر نیز به نظر برسد.

ست کردن لباس مجلسی خال خالی با اکسسوری‌ها

کلاه بپوشید

یک کلاه زیبا و خوش رنگ دخترانه نیز مانند کمربند عمل می کند و تیپ شما را دو چندان زیباتر می کند. نوع کلاه نیز فرقی نمی کند، چه تابستانه باشد و چه زمستانه. بسته به موقعیتی که در آن قرار دارید کلاه را انتخاب کنید.

ست کردن لباس مجلسی خال خالی با اکسسوری‌ها

با لباس مجلسی خال خالی دستمال گردن را به خوبی استفاده کنید

اضافه کردن یک دستمال گردن خوش رنگ و ضمنا تک رنگ می تواند چشم مخاطب را برای نگاه کردن به تیپ شما مشتاق تر کند. شما می توانید دستمال یا شال گردن را جلوی گردنتان گره بزنید و دو سر آن را روی لباس آویزان کنید.

ست کردن لباس مجلسی خال خالی با اکسسوری‌ها

سویشرت ساده بپوشید

به دنبال مدل های ساده بلند و بافتنی سویشرت زنانه باشید و یا می توانید از مدل های ارتشی و یا چسبان سویشرت هم استفاده کنید.

ست کردن لباس مجلسی خال خالی با اکسسوری‌ها

کفش های ساده بهتر عمل می کنند

صندل های پاشنه کوتاه، پاشنه بلندهای جلو بسته و یا کفش های تخت همه با لباس مجلسی خال خالی می آیند ولی سعی کنید مدلی را انتخاب کنید که در شرایط با لباس شما سازگار باشد.

ست کردن لباس مجلسی خال خالی با اکسسوری‌ها

۳- ست کردن اکسسوری های دیگر با لباس مجلسی خال خالی 

گیره های پاپیونی روی مو استفاده کنید

روبان ها و گیره های پاپیونی مو، دخترانه ترین اکسسوری ای هستند که می توانید استفاده کنید. تا می توانید با آن ها در تیپتان بازی کنید و نتیجه اش را در تیپتان مشاهده کنید.

ست کردن لباس مجلسی خال خالی با اکسسوری‌ها

گردن و مچ دستتان را با مروارید پر کنید

از آنجایی که مروارید ها هم شکل کروی دارند سازگاری بالایی با لباس مجلسی خال خالی خواهند داشت. از پوشیدن جواهرات خیلی شفاف و براق که توجهات را از روی لباس زیبای شما بر می دارند دوری کنید. همچنین از جواهراتی که الگوی ساخت آن ها شکل های هندسی مثل مستطیل، مربع یا مثلث بوده دوری کنید.

ست کردن لباس مجلسی خال خالی با اکسسوری‌ها

کیف دستی‌تان را با دقت انتخاب کنید

کیف هایی با طراحی پر زرق و برق را انتخاب نکنید. اگر اکسسورهای دیگر شما دخترانه و سازگار هستند کیف دستی کوچک و جمع و جور انتخاب کنید. اما اگر قصد دارید از اکسسوری های دیگر برای زیباتر شدن تیپتان استفاده کنید انتخاب کردن کیف بزرگ دوشی نیز بلا مانع است.

ست کردن لباس مجلسی خال خالی با اکسسوری‌ها

خال خال های زیر انتخاب کنیم یا درشت؟ 

خال‌خال‌های ریز اندام را متناسب‌تر نشان می‌دهند. خال‌خال‌های درشت اندام را حجیم‌تر. همین نکته به ما در انتخاب لباس مجلسی خال خالی مناسب کمک خواهد کرد.

اگر اندام گلابی شکل دارید 

  • یک بلوز با خال‌خال‌های درشت و یک دامن با خال‌خال‌های ریز
  • یک بلوز راه‌راه افقی با دامن خال‌خالی درشت
  • یک بلوز روشن ساده با یک دامن خال‌خالی زمینه تیره
  • یک بلوز خال‌خالی روشن با یک دامن ساده تیره

با لباس مجلسی خال خالی چی بپوشیم؟

اگر فرم اندام شما مثلث معکوس است

  • یک بلوز با خال‌خال‌های ریز و یک دامن با خال‌خال‌های درشت بپوشید
  • یک بلوز خال‌خالی ریز و یک دامن با راه‌راه‌های افقی
  • یک بلوز تیره ساده با یک دامن خال‌خالی روشن
  • یک بلوز خال‌خالی ریز با یک دامن روشن ساده

اگر فرم بدن شما مستطیل شکل است، اصلا خال‌خالی سرتاسری نپوشید.

اگر فرم بدنتان سیبی شکل است، خال‌خالی‌های درشت و روشن را نپوشید.

مطالب مرتبط:

۱-  با لباس خال خالی چی بپوشیم؟

۲-  ۴ نکته برای ساختن ماهیچه خالص در بدن

۳- دونا کارن طراح مشهور لباس ، خالق برند DKNY

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :