چگونه رنگ مو متناسب با رنگ پوستم را انتخاب کنم؟

پیدا کردن رنگ موی مناسب برای پوست تان آنقدرها هم کار سختی نیست! کافی است ابتدا رنگ پوست خود و سایه های آن را تشخیص دهید سپس به انتخاب رنگ موی مورد علاقه تان بپردازید. در مقاله چگونه رنگ مو متناسب با رنگ پوستم را انتخاب کنم؟ به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

چگونه رنگ مو متناسب با رنگ پوستم را انتخاب کنم؟

اگر رنگ پوست شما سرد است، به دنبال رنگ های سرد و اگر گرم است به دنبال رنگ های گرم بروید. (رنگ سرد: رنگ های سفید و روشن، رنگ گرم پوست های سبزه و تیره). حال بعد از این مرحله به سراغ رنگ های اصلی: قرمز، قهوه ای، بلند و مشکی بروید و  براساس تن و رنگ پوست تان که یا سرد است و یا گرم رنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید.

پوست های سرد: این رنگ پوست دارای تن آبی روشن در پوست خود هستند و رگ دستان و بازوهایشان نیز آبی رنگ است در مقابل پوست های گرم رگ هایی سبز رنگ دارند.

خانم هایی که پوست سرد دارند می توانند از رنگ هایی که تم قهوه ای تا طلایی دارند به عنوان رنگ مو استفاده کنند. اما باید توجه داشته باشید که رنگ موی خیلی طلایی باعث می شود شما بی روح به نظر برسید.

خانم هایی که پوست گرم دارند می توانند از رنگ های قهوه ای مایل به قرمز و همچنین رنگ مسی استفاده نمایند.

مطالب مرتبط:

۱- ایده برای مدل موی خانم ها در سال ۲۰۱۶- قسمت چهارم

۲- کدام ویتامین ها از شکنندگی موی سر جلوگیری می کند؟

۳- استفاده از روغن زیتون برای داشتن پوست و مو زیبا

۴- ۲۳ طیف از رنگ موی قهوه ای برای انواع رنگ پوست

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :