chadmin در
0

استفاده از روغن زیتون برای داشتن پوست و مو زیبا

استفاده از روغن زیتون برای داشتن پوست و مو زیبا

استفاده از روغن زیتون بین افرادی که در اطراف دریای مدیترانه زندگی می کنند، بسیار رایج است. تحقیقات نشان می دهدکه رژیم غذایی مدیترانه ای یکی از سالم ترین رژیم های غذایی در سراسر دنیاست. روغن زیتون یکی از ارکان این رژیم می باشد. اگر به فکر داشتن پوست و موی سالم هستید و به زیبایی بدون استفاده از مواد شیمیایی می اندیشید با مقاله استفاده از روغن زیتون برای داشتن پوست و مو زیبا همراه باشید.

single_content ad banner

۱- ناخن ها

در یک کاسه کمی روغن زیتون بریزید و ناخن هایتان را برای چند دقیقه داخل آن قرار دهید. این کار به تقویت ناخن های شکننده کمک می کند و استحکام آن ها را بهبود می بخشد.

۲- دست ها

قبل از اینکه به تختخواب بروید، مقداری روغن زیتون را روی دست هایتان بمالید. بعد دستکش نخی بپوشید. و با خیال راحت بخوابید. صبح که از خواب بیدار می شوید، دست های شما نرم و لطیف می شوند.

۳- لب ها

کمی روغن زیتون را روی یک تکه پنبه بریزید و روی لب هایتان بمالید. این کار خشکی لب ها را از بین می برد.

۴- موها

روغن زیتون را کمی گرم کنید. فقط مطمئن شوید داغ نباشد سپس از ریشه تا ساقه و بعد نوک موها را به این روغن آغشته کنید. بعد موها را داخل حوله بپیچید و بگذارید نیم ساعت بماند. این کار برای درمان خشکی پوست سر مفید است.

۵- صورت

برای نرم و مرطوب شدن پوست کمی از این روغن را روی صورت تان بمالید و پوست را با آن ماساژ دهید. به منظور پاک کردن آرایش صورت تان هم می توانید از پنبه آغشته به روغن زیتون استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

۱-  با این مواد غذایی موهایتان را پرپشت کنید

۲- ۹ عادت بد که موها را ضعیف می‌کند

۳- تقویت موها با خوردنی هایی که نمی دانستید

۴- کدام مدل ناخن برای من مناسب است؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :