با لباس آبی لاجوردی چی بپوشیم؟

0

آبی از رنگ های محبوب بسیاری از خانم ها است. آبی لاجوردی که نوع خاصی از آبی مایل به بنفش است و مقدار بسیار ناچیزی قرمز در خود دارد. این نوع آبی به دلیل درخشش خاصی که دارد ست کردن ان با رنگ های دیگر کمی دشوار به نظر می رسد. اما لباس آبی لاجوردی شما از هر نوعی که باشد چه رسمی چه مجلسی، می توانید با مطالعه این مطلب بهترین ترکیب ها را برای پوشیدن با آن پیدا کنید. با لباس آبی لاجوردی چی بپوشیم؟

لباس مجلسی

رنگ آبی لاجوردی با تن های مختلفی از پوست سازگاری دارد چون هم رنگ سرد محسوب می شود و هم نوع خاصی از گرمی و درخشش را داراست. پارچه های آبی لاجوردی ساتن و متالیک و پولک دوزی شده می توانندن گزینه بسیار خوبی برای یک لباس مجلسی شیک و چشم گیر باشند. سنگ دوزی و منجوق دوزی طلایی در کنار این رنگ ترکیب بسیار مجللی را به وجود می آورد.

با لباس آبی لاجوردی چی بپوشیم؟

لباس رسمی

 از رنگ لاجوردی می توان در لباس های رسمی و لباس بیرون نیز استفاده کرد مثلا یک مانتوی لاجوردی را می توان با روسری رنگارنگ و شلوار آبی جین تیره تر استفاده کرد. کیفی که با لباس ابی لاجوردی هماهنگ باشد می تواند متالیک، چند رنگ، مشکی، کرم روشن و یا هلویی باشد. فقط سعی کنید از شلوغی بیش از حد دوری کنید. کفش ها نیز  می توانند از یکی از همین رنگ ها که برای کیف پیشنهاد شد انتخاب شوند.

با لباس آبی لاجوردی چی بپوشیم؟

اکسسوری

جواهرات که با لباس آبی لاجوردی استفاده می شوند بهتر است ساده باشند. اگر از جواهرات فلزی استفاده می کنید طلا و نقره ساده بهترین انتخاب است. اگر از جواهرات بدل و رنگی استفاده می کنید از انواع ساده تر و در رنگ های مکمل و یا مشابه آبی لاجوردی مثل زرد، صورتی، قرمز، بنفش و سبز استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

1- ست کردن لباس مجلسی خالخالی با کدام اکسسوری؟

2- راهنمای خرید لباس مجلسی سایز بزرگ

3-  چگونه لباس شب سیاه و سفید بپوشیم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :