چه لباس هایی باید در فصل بهار کنار گذاشته شوند؟

بهار رسیده است و ما باید لباس های زمستانی را کنار بگذاریم و فضای کافی برای لباس های فصل نو ایجاد کنیم. اما انتخاب لباس هایی که باید کنار گذاشته شوند و لباس هایی که باید پوشیده شوند کار دشوار و گیج کننده ای است. به راستی چه لباس هایی باید در فصل بهار کنار گذاشته شوند؟ با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید. 

۱- شاید لباس های خزدار زیبا و گرم باشند اما باید بدانید که این نوع لباس ها مخصوص زمستانند و بهتر است از لباس های چرم و یا جیر در فصل بهار استفاده شود.بهار رسیده است و ما باید لباس های زمستانی را کنار بگذاریم و فضای کافی برای لباس های فصل نو ایجاد کنیم .اما انتخاب لباس هایی که باید کنار گزاشته شوند و لباس هایی که باید پوشیده شوند کار دشوار و گیج کننده ای است . کارشناسان چی بپوشم در رابطه با این مساله شما را راهنمایی خواهند کرد . 1-شاید لباس های خزدار زیبا و گرم باشند اما باید بدانید که این نوع لباس ها مخصوص زمستانند و بهتر است از لباس های چرم و یا جیر در فصل بهار استفاده شود. 2-روسری و شال های پشمی را کنار بگذارید و به جای آن از روسری های سبک تر مانند ابریشم استفاده کنید. 3- چکمه مخصوص زمستان است و اگر هنوز برای پوشیدن کفش های بهاری آماده نیستید می توانید از کتانی استفاده کنید 4-شما دیگر نیازی به کت های پشمی و زخیم ندارید و می توانید به جای آن از کت های سبک تر مانند جین و یا ژاکت های بافتنی استفاده کنید . کت های پفی کوتاه هم گزینه ی مناسبی برای بهار می باشند.بهار رسیده است و ما باید لباس های زمستانی را کنار بگذاریم و فضای کافی برای لباس های فصل نو ایجاد کنیم .اما انتخاب لباس هایی که باید کنار گزاشته شوند و لباس هایی که باید پوشیده شوند کار دشوار و گیج کننده ای است . کارشناسان چی بپوشم در رابطه با این مساله شما را راهنمایی خواهند کرد . 1-شاید لباس های خزدار زیبا و گرم باشند اما باید بدانید که این نوع لباس ها مخصوص زمستانند و بهتر است از لباس های چرم و یا جیر در فصل بهار استفاده شود. 2-روسری و شال های پشمی را کنار بگذارید و به جای آن از روسری های سبک تر مانند ابریشم استفاده کنید. 3- چکمه مخصوص زمستان است و اگر هنوز برای پوشیدن کفش های بهاری آماده نیستید می توانید از کتانی استفاده کنید 4-شما دیگر نیازی به کت های پشمی و زخیم ندارید و می توانید به جای آن از کت های سبک تر مانند جین و یا ژاکت های بافتنی استفاده کنید . کت های پفی کوتاه هم گزینه ی مناسبی برای بهار می باشند.

۲- روسری و شال های پشمی را کنار بگذارید و به جای آن از روسری های سبک تر مانند ابریشم استفاده کنید.

 چه لباس هایی در فصل بهار باید کنار گذاشته شوند؟

۳- چکمه مخصوص زمستان است و اگر هنوز برای پوشیدن کفش های بهاری آماده نیستید می توانید از کتانی استفاده کنید.

 چه لباس هایی در فصل بهار باید کنار گذاشته شوند؟

۴- شما دیگر نیازی به کت های پشمی و ضخیم ندارید و می توانید به جای آن از کت های سبک تر مانند جین و یا ژاکت های بافتنی استفاده کنید. کت های پفی کوتاه هم گزینه ی مناسبی برای بهار می باشند.

 چه لباس هایی در فصل بهار باید کنار گذاشته شوند؟ چه لباس هایی در فصل بهار باید کنار گذاشته شوند؟مطالب مرتبط:

۱- چهار نکته در انتخاب لباس ماکسی

۲- ۵ نکته مهم و کاربردی در نگهداری لباس زیر

۳- چگونه لباس بارداری بخرم؟

۴- نکات مهمی که برای خرید لباس بارداری باید بدانید

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

chadmin
نویسنده: chadmin


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :