کدام زیورآلات را برای چه کسانی بخریم؟

یک هدیه طلایی! زیورآلات بدلی واژه‌ی دیگری برای بدلیجات است. زیورآلات بدلی هرگز به معنای زیورآلات ارزان قیمت نمی‌باشند و امروزه نوع نگرش به این نوع زیورآلات تغییر کرده است. ما برای شما پیشنهادهای ویژه‌ای داریم، پیشنهادهایی که اجازه نمی‌دهد در دنیای پر زرق و برق زیورآلات گم شوید. مهم‌ترین سوالی که با آن مواجه می‌شوید «کدام زیورآلات را برای چه کسانی بخریم؟» می‌باشد. 

کدام زیورآلات را برای چه کسانی بخریم؟

 • من برندم!

اگر خیال دارید برای دوست نزدیکتان که برند باز است و اتفاقا با زیورآلات هم میانه خوبی دارد، هدیه بخرید، خودتان را به دردسر نیندازید، بهترین انتخاب برای شما زیورآلاتی است مثل گوشواره Chanel که برند بودنشان را فریاد می‌زنند. حتی برای اینکه تیرتان درست به هدف بخورد، می‌توانید روی زیورآلاتی با نشانی از برند مورد علاقه دوستان فوکوس کنید.

 • فانتزی پسند!

برای دوست داشتن گردنبند باید با طرح‌های فانتزی کنار بیایید. پس اگر خیال دارید گردنبندی را به دوستی هدیه بدهید باید حتما از بابت فانتزی بودن روحیاتش اطمینان داشته باشید، آن وقت می‌توانید با خیال راحت دست به خرید بزنید.

 • کمی تا قسمتی تجملاتی!

اگر دوست‌تان کمی تجملاتی است می توانید مطمئن باشید که عاشق جواهرات است. پس راه را کوتاه کنید و به جای زیورآلات مدرن یک راست بروید سراغ جواهراتی که سنگ را هم در خودشان جا داده‌اند. البته چه بهتر که سنگ مورد علاقه او را هم بشناسید آن وقت است که می‌توانید با خیال راحت خرید کنید. فانتزی پسند!

 • ظریف و دوست داشتنی!

اگر قرار است برای کسی هدیه بخرید که چندان اهل زیورآلات نیست باید کمی با احتیاط جلو بروید، بهتر است برای اینکه خیالتان از بابت خریدی که می‌کنید راحت باشد سراغ زیورآلات ظریف بروید و کمی هم سلیقه به خرج دهید.

 • ویژه آقایان

دستبند چرمی و نمونه‌های مشابه آن بهترین انتخابند برای پسر جوان یا برادر کم سن و سال شما که اتفاقا چیزی به تولدش باقی نمانده! فقط کافی است خیالتان از بابت علاقه آنها به دستبند‌های چربی آن هم ترکیبی از چرم و فلز راحت باشد.

 • برای ساعت بازها

فرقی نمی‌کند مخاطب هدیه‌ای که می‌خرید خواهرتان باشد، مادرتان یا حتی دوست تان، فقط کافی است بدانید او ساعت باز است تا وقت هدیه خریدن برای او که رسید دست‌تان را بگذارید روی یک آویز ساعت بگذارید.

 • برای دختر خانم‌های نوجوان

اگر قرار است برای دختر نوجوان تان هدیه بخرید یک راست بروید سراغ رنگ‌های نئون یا همان فسفری های خودمان. این روزها این سبک زیورآلات بدجوری توجه دختران نوجوان را جلب کرده. شما هم سختگیری را کنار بگذارید و با خرید دستبند یا النگوهایی به اصلاح نئونی دختران را خوشحال کنید.

 • مدرنیته

اگر قرار است برای دوستی با روحیات مدرن هدیه بخرید باید عینک سختگیری را از روی چشمان تان بردارید و بروید سراغ نمونه های هر چه عجیب و غریب تر! سعی کنید دنبال طرح هایی بگردید که تا به حال به چشم دوست عاشق مدرنیته تان هم نخورده.

کدام زیورآلات را برای چه کسانی بخریم؟

 • برای مادربزرگم

گل سینه ها بر خلاف این روزها که کمتر کسی سراغ شان می رود روزگاری اتفاقا نه چندان دور بسیار پر طرفدار بودند. یک حساب سر انگشتی هم نشان می دهد که مادر بزرگ های ما همان خانم های جوان دیروزی و از طرفداران پر و پا قرص این گل سینه ها هستند! بد نیست گاهی مادر بزرگ های تان را با خرید یک گل سینه کوچک خوشحال کنید.

 • به چشم می آید

خواهرتان همیشه دوست دارد به چشم بیاید؛ پس وقت هدیه خریدن برای او دور زیورآلات ظریف خط بکشید. در این شرایط شما می توانید به دستبندی که روی مچ درست و حسابی خودش را نشان دهد، فکر کنید. رنگ طلایی هم تضمینی است برای آنکه هدیه انتخابی تان به قدر کفایت به چشم بیاید.

 • برای مادرم

اگر مادرتان با گوشواره های آویز میانه ای ندارد گوشواره های چسبانی بهترین انتخاب برای آنهاست. البته قبل از خرید بهتر است از علاقه مادرتان به زیورآلات درشت و پر زرق و برق مطمئن شوید. وزن گوشواره را هم دست کم نگیرید؛ گوشواره های سنگین هر قدر هم که زیبا باشند، نمی توانند انتخاب مناسبی باشند.

مطالب مرتبط:

۱-  انتخاب گوشواره مناسب با توجه به فرم صورت

۲- سه روش کاربردی برای تمیز کردن طلا و جواهرات

۳- راه هایی عملی برای اینکه طلا و جواهراتم به روز اول تبدیل بشه

۴- ۲۰ برند جواهرات ایتالیایی که بسیار گرانقیمت هستند

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شما

احسان در تاریخ 08 فوریه 2018

مطبتون عالی بود
یه جا در مورد اینکه کادوی ولنتاین چی باید بدیم یه مطلب خوندم که عالی بود که واستون میزارمشارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :