تحریریه چی بپوشم در
130,247

شیدینگ لب چیست؟

شیدینگ لب چیست؟

از رنگ لب‌های بی‌روح و مرده خود خسته شده‌اید؟ شیدینگ یا همان سایه لب تکنیکی برای روح بخشیدن به رنگ لب‌های شماست! این روش از زیبایی نه‌تنها رنگ لب‌ها سر‌زنده تر نشان می‌دهد؛ بلکه فرم لب‌ها را نیز کمی تغییر می‌دهد که باعث برجسته‌تر شدن آن‌ها می‌شود. در این روش با استفاده از دستگاه مخصوص، رنگدانه‌ها به‌صورت نقطه‌ای روی لب تزریق می‌شوند. اگر شما هم می‌خواهید صورتتان شاداب‌تر به‌نظر برسد و به لب‎‌هایتان روح تازه‌ای ببخشید، این مطلب که شامل نحوه انجام، مزایا، معایب و سایر نکات مهم شید لب است، را مطالعه کنید.

شیدینگ لب چیست؟

شید لب چیست؟ تکنیکی نوین برای رنگ‌دهی لب‌ها

شیدینگ لب تکنیکی طبیعی برای آرایش دائم لب است که باعث می‌شود رنگ لب‌ها، شاداب‌تر شود. این تکنیک برای پر‌رنگ کردن و تقویت رنگ طبیعی لب مورد‌استفاده قرار می‌گیرد. افرادی که لب‌هایی بی‌حالت و کمرنگ دارند یا دچار تیرگی لب هستند، می‌توانند با تجربه شیدینگ لب به‌رنگ کالباسی، هلویی و قرمز به زیبایی و خوش‌رنگی لب‌هایشان کمک کنند.

در این تکنیک از دستگاه تاتو و رنگدانه‌های منحصر‌به‌فرد استفاده می‌شود که سوزن دستگاه رنگ‌ها را به بافت پوست لب تزریق می‌کند. این تکنیک برای عروس‎‌ها نیز بسیار مناسب است و چند روز قبل از آرایش نامزدی خود می‌توانند برای مراسم، اقدام به انجام شیدینگ لب کنند.

مراحل شیدینگ لب چگونه است؟

در ابتدا باید با مشاوره آرایشگر رنگ انتخابی لب‌هایتان را بر‌اساس سلیقه و رنگ پوستتان انتخاب کنید. در مرحله بعدی قرینه‌سازی لب‌ها صورت می‌گیرد که فرم لب‌هایتان در این مرحله تغییر می‌کند.

سپس بعد از استفاده از دارو‌های بی‌حسی که 20 الی 40 دقیقه طول می‌کشد، تکنسین با استفاده از دستگاه تاتو و سوزن مناسب اقدام به اجرای تکنیک شیدینگ لب می‌کند. قیمت تاتو لب به روش شیدینگ بستگی به دستگاه تاتو، کیفیت رنگدانه و مهارت متخصص دارد که باید مراحل این تکنیک را به‌خوبی و بدون مشکل طی کند.

تزریق رنگ صورتی برای روح‌بخشیدن به لب‌ها در روش شید لب

مزایای انجام شید لب چیست؟

شیدینگ لب یکی از روش‌های محبوب آرایش دائم لب است که مزایا متعددی دارد. برخی از مهم‌ترین مزایای آن عبارت‌اند از:

  • اصلاح ایرادات ظاهری لب
  • شاداب‌تر نشان دادن صورت
  • تغییر رنگ لب و پر‌رنگ کردن رنگ طبیعی لب
  • برجسته‌سازی لب با حفظ حالت طبیعی
  • تنوع در رنگ لب
  • صرفه‌جویی در زمان و هزینه برای آرایش روزانه

قیمت خدمات شیدینگ لب همانند قیمت مانیکور، تعرفه‌ای مناسب دارد که این موضوع سبب شده که این موضوع باعث پرطرفدار و محبوب شدن این روش زیبایی شده است.

شادابی و برجسته‌سازی لب در روش شیدینگ

معرفی معایب شید لب؛ شیدینگ لب عوارض خاصی ندارد!

در برخی مواقع ممکن است افراد دچار عوارضی همچون قرمزی، عفونت، پوسته‌پوسته شدن لب، تورم، درد و خشکی لب شوند که البته لازم به ذکر است در صورت مراجعه به مرکزی معتبر و زیر‌نظر متخصصان باتجربه، هیچ یک از عوارض‌ها برای شما ایجاد نخواهد شد. سالن زیبایی بارانا با استفاده از مواد و ابزار‌های درجه یک، بهترین نتیجه را بدون بروز عرضه‌ای برای شما ایجاد خواهند کرد.

ماندگاری شیدینگ لب؛ چه عواملی در میزان ماندگاری شید لب تاثیر‌گذار هستند؟

شیدینگ لب از تکنیک‌های نیمه موقتی است که با گذشت زمان اثرات آن از بین خواهد رفت. در‌واقع پس از مدتی در صورت عدم مراجعه برای ترمیم فرم و رنگ، لب‌ها به حالت قبلی خود باز‌میگردند. معمولا ماندگاری این روش بین 6 الی 12 ماه متغیر است.

شما می‌توانید برای ترمیم و افزایش دوام این تکنیک اقدام به ترمیم کنید. عواملی که در میزان ماندگاری شیدینگ لب تاثیر دارند؛ شامل کیفیت رنگ مصرفی، دخانیات و مصرف الکل، خشکی بیش‌از‌حد لب، لایه‌برداری به‌صورت متداول و قرار گرفتن در معرض آفتاب است.

کیفیت رنگدانه؛ نقش موثر در ماندگاری شیدینگ

آیا تاتو لب با شیدینگ تفاوت دارد؟

شیدینگ لب و تاتو شباهت بسیاری به یکدیگر دارند و در هر دو روش با استفاده از سوزن رنگ‌دانه‌ها به زیر بافت پوست لب تزریق می‌شود؛ اما در تاتو لب، این روش به‌گونه‌ای انجام می‌شود که رنگ لب حالتی یکدست و یکنواخت دارد.

شیدینگ لب روش به‌روز‌تری به‌شمار می‌رود، که در قسمت بیرونی و داخلی لب به‌صورت تیرگی و روشنی است که فرمی طبیعی‌تر و زیبا‌تر به لب می‌دهد.

4 نکته بسیار مهم قبل از انجام شیدینگ

حتما قبل از انجام شیدینگ ل، به نکات زیر توجه کنید:

  • مصرف استروئید‌ها را قطع کنید.
  • از مصرف رتینوئید‌ها خودداری کنید.
  • از زخم و آسیب‌های لب دوری کنید.
  • سایه رژ‌لب مورد‌علاه‌تان را بشناسید.

شما باید 6 هفته قبل از انجام شیدینگ لب آمادگی‌های لازم برای شیدینگ لب را شروع کنید.

شیدینگ لب، راهی برای رنگ و لعاب بخشیدن به لب‌هاست!

در این مقاله به سوال «شیدینگ لب چیست» پاسخ داده و در مورد نحوه انجام این روش زیبایی لب‌ توضیحاتی را شرح دادیم. این تکنیک، یک روش نیمه‌دائمی است که ظاهری طبیعی و جذاب برای لب‌ها ایجاد می‌کند و حجم بیشتری به لب‌ها می‌بخشد. ماندگاری شیدینگ لب بین 6 الی 12 ماه است که در این ماه‌ها برای جلوه بیشتر رنگ لب‌ها می‌توانید برای ترمیم آن اقدام کنید.

در سالن زیبایی بارانا، شیدینگ و ترمیم آن با دقت بسیار متخصصان که در زمینه طراحی و ترمیم تخصص دارند، انجام می‌شود. این مرکز زیبایی با بازسازی رنگ‌ها، ترمیم و پوشش نقص‌های لب را با بهترین مواد رنگی پایدار و ابزار مخصوص حرفه‌ای انجام می‌دهد. برای کسب اطلاعات کامل‌تر می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره‌مند شوید.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :