چطور یک لباس مجلسی را چند بار بپوشیم؟

تعطیلات تابستان اغلب پر از مراسم و جشن است، که نیاز به پوشیدن لباس‌های مناسب دارد. انتخاب و پوشیدن یک لباس مجلسی برای جشن‌ها و مراسم مختلف سرگرم کننده و هیجان‌انگیز است. با افزایش این جشن‌ها و مراسم در فصول مختلف نیاز به خرید لباس هم افزایش پیدا می‌کند. احتمالا لباس‌های زیادی که در فصل قبل خریده‌اید در کمد شما وجود دارد که نمی‌دانید چطور از آن‌ها در فصل جدید استفاده کنید. در این مقاله نکاتی را درباره استفاده مشترک از لباس مجلسی در مراسم مختلف بیان می‌کنیم. اگر شما هم دوست دارید یک لباس را با حسی جدید بپوشید، این مقاله را دنبال کنید، چطور یک لباس مجلسی را چند بار بپوشیم؟

ad banner

چطور یک لباس مجلسی را چند بار بپوشیم؟

تغییر مو و آرایش خود


هنگامی که مو و آرایش خود را تغییر می‌دهید، بسیار متفاوت می‌شوید. این تغییر را علاوه بر مو و آرایش خود می‌توانید بر روی اکسسوری‌ها و جواهرات خود نیز اعمال کنید. شما به راحتی می‌توانید یک لباس مجلسی را که قبلا بارها پوشیده‌اید را با آرایش جدید و حتی استفاده از یک عینک جدید، دوباره بپوشید. این کار یک احساس جدید و متفاوت از یک لباس به شما می‌دهد.

چطور یک لباس مجلسی را چند بار بپوشیم؟

عکس لباس مجلسی

تغییر اکسسوری


می‌دانیم که تغییر کامل یک لباس به همراه اکسسوری‌های آن کار راحتی است. اما اگر شما یک لباس را مدتی قبل با اکسسوری خاص، در یک جشن پوشیده‌اید، شانس اینکه از بین اکسسوری‌های دیگرتان لوازمی مناسب این لباس پیدا کنید تا حس و حالی متفاوت به شما بدهد، زیاد است.

چطور یک لباس مجلسی را چند بار بپوشیم؟

تغییر اکسسوری می‌تواند آنقدر مهم باشد که شما حس کنید یک لباس متفاوت پوشیده‌اید. شما می‌توانی یک کت به لباس مجلسی تنگ خود اضافه کنید( اگر شما آن لباس را قبلا پوشیده‌اید). همچنین می‌توانید از یک کمربند در لباس خود استفاده کنید، و یا کفش خود را تغییر دهید.

چطور یک لباس مجلسی را چند بار بپوشیم؟

عکس لباس مجلسی

 

افزودن یک کت بلیزر


یکی از راه‌های مورد علاقه برای ایجاد تنوع در یک لباس، پوشیدن یک کت زنانه یا بلیزر بر روی لباس است. این روش یک راه سرگرم کننده برای داشتن لباس مجلسی کمی رسمی و متنوع با حداقل تلاش است.

چطور یک لباس مجلسی را چند بار بپوشیم؟

نکته مهم در مورد اضافه کردن یک کت به لباس مجلسی این است که نباید ساختار کلی اندام شما را به هم بزند. از کتی استفاده کنید که زیبایی و ظرافت اندام شما را حفظ کند.

چطور یک لباس مجلسی را چند بار بپوشیم؟

لایه زیر لباس

در مورد اضافه کردن یک کت بر روی لباس مجلسی و ایجاد یک حس جدید صحبت کردیم. ولی شما می‌توانید از یک لباس توری زیر لباس مجلسی خود استفاده کنید تا لباستان متفاوت به نظر برسد. اگر لباس توری را به خوبی با لباس مجلسی خود ست کنید، این کار لباس شما را بسیار جذاب خواهد کرد. این کار را امتحان کنید تا ببینید تغییر یک لباس، برای پوشیدن در مراسم مختلف چقدر راحت خواهد شد.

 

مطالب مرتبط:

۱-  با میراندا کر بیشتر آشنا شوید

۲- با کتی پری بیشتر آشنا شوید

۳- رازهای استایل کیت میدلتون

۴- قوانین خانم‌های خوش‌تیپ برای پوشیدن لباس مجلسی

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 13 می 2017

ای کاش بازم چند مدل لباس مجلسی در این پست میذاشتید

سارا هنجنی در تاریخ 13 می 2017

من عاشق لباس مجلسی طوسی و خاکستری هستمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :