چگونه لباس‌های مردانه خاکستری بپوشیم؟

خاکستری از رنگ‌هایی که طرفداران زیادی دارد. ست کردنش بسیار آسان است و جزو رنگ های آرامش بخش به حساب می‌آید. افرادی که از این رنگ استفاده می‌کنند افرادی آرام و با اعتماد به نفس هستند. چگونه لباس‌های مردانه خاکستری بپوشیم؟

۱- طیف‌های مختلف رنگ خاکستری

چگونه لباس‌های مردانه خاکستری بپوشیم؟

وقتی قرار است از سر تا پا تیپ خاکستری بزنید کارشناسان مد پیشنهاد می‌کنند که از رنگ‌های بلوکی استفاده نکنید و سعی کنید تنوع در طیف‎‌های رنگ خاکستری در تیپ‌تان دیده شود. خاکستری تیره و روشن باید به نسبت خوبی در تیپ شما ترکیب شوند. مثلا اگر قرار است کت یا پالتوی خاکستری تیره بپوشید می‌توانید شلوار پارچه‌ای خاکستری روشن بپوشید.

۲- کت و شلوار خاکستری

چگونه لباس‌های مردانه خاکستری بپوشیم؟

کت و شلوار خاکستری را نسبت به مشکی و طوسی تنوع بیشتری دارد. پوشیدن آن و ست کردن این لباس مردانه نیز به مراتب ساده‌ترست. اگر کت و شلوار انتخابی شما سرمه‌ای و یا آبی باشد، دست‌تان برای انتخاب پیراهن و کفش محدود است حال دست شما برای انتخاب و ست کردن پیراهن و کفش با کت و شلوار خاکستری بازتر است. می‌توانید زیر کت خاکستری‌ بافت مشکی بپوشید و یا آن را با پیراهن سفید ست کنید. نکته‌ای که باید در انتخاب کت و شلوار خاکستری رعایت کنید انتخاب سایه مناسب آن است. با اینکه همه طیف‌های این رنگ مناسب شماست ولی سایه‌های روشن‌تر خاکستری را می‌توان در موقعیت‌های مختلفی از محل کار گرفته تا مجالس رسمی بپوشید.

چگونه لباس‌های مردانه خاکستری بپوشیم؟

۳- پالتو مردانه خاکستری

اورکت یا پالتو مردانه خاکستری هم به اندازه بلیزر خاکستری زیبایی دارد و تفاوتش این است که مخصوص زمستان است و بلندی آن یکپارچگی خاصی به تیپ خاکستری شما می‌دهد. کافیست رنگ آن را خاکستری روشن انتخاب کنید و در انتخاب شلوار کتان یا جین به سمت رنگ‌های تیره‌تر مثل مشکی یا خاکستری تیره بروید. تفاوتی نمی‌کند که شما می‌خواهید تیپ سرتا پا خاکستری بزنید یا صرفا یک آیتم خاکستری را در تیپتان جای دهید، یک اورکت خاکستری تمام چیزی است که برای شیک پوشی به آن نیاز دارید.

چگونه لباس‌های مردانه خاکستری بپوشیم؟

۴- طرح‌های مختلف خاکستری

  • مینیمال: طرح‌های مینیمال امروزه تقریبا میان همه محصولات برندها دیده می‌شوند و رنگ خاکستری محبوب‌ترین رنگ برای این طرح‌هاست. یکی از محبوب‌ترین طرح‌های مینیمال در پوشاک سوئیشرت‌های بدون کلاه هستند که بدون هیچ طرح خاص و یا تزئیناتی و صرفا با ترکیبی از سایه‌های رنگ خاکستری قابل پوشیدن روی هرگونه لباس یا ست کردن با آنها را دارد. می توان آن‌ها را زیر یک پالتوی مشکی و یک شلوار جین چسبان مشکی و کتانی سفید پوشید و جذبه‌ای مردانه به تیپ داد. اگر به دنبال تیپی رسمی‌تر هستید می‌توانید بلیزر خاکستری انتخاب کرده و به راحتی هرچه تمام‌تر آن را با یک پیراهن سفید مردانه پوشیده و شلواری تیره به همراه آن بپوشید.

چگونه لباس‌های مردانه خاکستری بپوشیم؟

  • نوستالژیک: یکی از جالب‌ترین کارهایی که برندهای معتبر چند وقتی است پیگیر آن هستند این است که طرح‌های قدیمی خود را بازسازی می‌کنند. البته با جنسی مرغوب‌تر و مدلی امروزی‌تر. در این میان شلوار کتان‌های خاکستری پاچه گشاد یا راسته که زمانی مد بود امروزه نیز مجددا پا به عرصه مد گذاشته است. می‎توان آن‌ها را با یک تی شرت تیره‌تر و کتانی سفید ست کرد.

چگونه لباس‌های مردانه خاکستری بپوشیم؟

  • طرح‌دار: راه دیگر شما برای پوشیدن لباس مردانه خاکستری، استفاده از طرح‌های مختلف آن است. پوشیدن تی شرت‌های آستین بلند طرح‌دار به همراه یک شلوار جین مشکی و کتانی و یک کت چرمی مشکی توصیه ما به شماست.

چگونه لباس‌های مردانه خاکستری بپوشیم؟

مطالب مرتبط:

۱- با شلوار خاکستری چی بپوشم؟

۲- رازهای استایل دنیل رادکلیف

۳- پوشیدن لباس بافتنی در محل کار

۴- ۱۱ مدل لباس مردانه برای روزهای گرم

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شما

e r f a n در تاریخ 27 مارس 2017

دیوید گندی رو عشقه :-*ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :