چطور سرتاپا مشکی بپوشیم؟

از مشکی همیشه به عنوان کامل‌ترین رنگ و بالاترین رنگ‌ها یاد می‌شود. این رنگ به ندرت کثیف می‌شود و تیرگی آن شما را لاغرتر و کشیده‌تر نشان می‌دهد در نتیجه بیشتر خانم‌ها علاقه دارند که مشکی بپوشند. کارشناسان مد توصیه‌هایی برای پوشیدن رنگ مشکی دارند که استایل سرتاپا مشکی را جذاب‌تر می کند. در این مطلب می خوانید چطور سرتاپا مشکی بپوشیم؟

بازی با نور

جنس‌های مختلف پارچه انعکاس متفاوت از نور را نشان می‌دهند مثل پلاستیک، چرم، پشم و نخ. استفاده از این قابلیت در ترکیب لباس‌های مشکی کمک می‌کند تا بتوانید استایل سرتاپا مشکی غیر تکراری داشته باشید.

چطور سرتاپا مشکی بپوشیم؟

بازی با بافت

علاوه بر واکنش با نور، هر جنسی حس لمسی مختلفی دارد مثل خز و چرم. اگرچه هر دو می‌توانند مشکی باشند اما تفاوت اساسی در جنس و چگونگی لمس شدن دارند. ترکیب این بافت‌ها می‌تواند جلوه زیبایی به استایل سرتاپا مشکی شما بدهد.

چطور سرتاپا مشکی بپوشیم؟

بافت نیمه مرئی

استفاده از پارچه‌هایی با بافت نیمه مرئی مثل تور و گیپور در لباس‌های مشکی شما این لباس‌ها را از حالت ساده و یکنواخت خارج می‌کند مثل مانتوهایی که در آن ها پارچه گیپور به کار رفته است که مدتی است مرسوم شده‌اند.

لایه‌های مناسب

روی هم پوشیدن لباس‌های مشکی با بافت و نور متفاوت به جلوه بیشتر این لباس‌ها روی هم و تاکید بر تفاوت آن‌ها کمک می‌کند.

تاکید روی اکسسوری‌ها

اگر اصرار زیادی بر پوشیدن لباس‌های مشکی دارید و این قانون را بر لباس‌های خود اعمال می‌کنید اکسسوری‌های شما از این قاعده مستثنی هستند. یعنی می‌توانید اکسسوری‌ها را از رنگ‌های مختلف و متنوع انتخاب کرده و مشکی بودن استایل خود را بیش از پیش نشان دهید.

مطالب مرتبط:

1- اصول رنگ بندی لباس ها

2- ست کردن رنگ لباس

3- رنگ هایی که بعد از برنزه کردن باید بپوشیددیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :