سرهمی زنانه را چگونه ست کنیم؟

0

سرهمی و سارافون‌ها از تنوع بالایی برخوردار هستند. شما می‌توانید از سرهمی‌ها برای مدرن‌تر کردن استایل خود کمک بگیرید. یک لباس سرهمی خوب،  اندازه و رنگ مناسبی دارد و همچنین لباس سرهمی باید دوختی مدرن داشته باشد در غیر این صورت لباسی که می‌توانست نقش یک ناجی در کمد لباس شما را بازی کند تبدیل به یک لباس به‌دردنخور می‌شود. امروز در «چی بپوشم» به بررسی لباس‌های سرهمی خواهیم پرداخت تا شما بدون داشتن استرس، بهترین سرهمی را با آگاهی کامل انتخاب کنید.

انتخاب بهترین مدل سرهمی زنانه

سرهمی‌ها برخلاف تصور برخی از مردم در مدل‌های  مختلفی عرضه می‌شوند. وقتی قصد خرید لباس سرهمی را دارید، تصمیم جدی در مورد موقعیت و استایلی که می‌خواهید با پوشیدن سرهمی به دست آورید را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید هر روز سرهمی بپوشید، سرهمی‌ها کژوال بهترین انتخاب شما هستند، اما اگر برای یک مهمانی مجلسی می‌خواهید سرهمی انتخاب کنید، سرهمی‌های مجلسی تنها گزینه پیش روی شما است. اگر هوا سرد است می‌توانید سرهمی آستین‌دار انتخاب کنید و یا اگر تابستان گرمی پیش رو دارید، بهتر است مدل‌های دیگری را انتخاب کنید.

بعد از تصمیم‌گیری در مورد مدل لباس سرهمی ، می‌توانید به جزئیات بپردازید. سرهمی‌هایی که کمر باریک و قسمت پایین‌تنه باریکی دارند، به شما در داشت ظاهری متناسب‌تر کمک می‌کنند، این در حالی است که اگر قدبلندی دارید می‌توانید از سرهمی بلند به همراه کفش پاشنه بلند استفاده کنید تا بلند قدتر دیده شوید. برای لاغر جلوه دادن خودتان می‌توانید، سرهمی‌هایی را انتخاب کنید که از پارچه‌هایی با راه‌راه های عمودی دوخته شده‌اند.

چه زمانی لباس سرهمی می‌توانید بپوشید

مناسبت‌های رسمی و مجلسی

وقتی بانوان بخواهند به مراسم مجلسی دعوت شوند که رنگ و بوی رسمی بودن هم دارد، تنها گزینه‌ای که انتخاب می‌کنند، استفاده از لباس‌های معمول مجلسی زنانه است. درست است که انتخاب کردن یک لباس مجلسی می‌تواند شما را در حاشیه امنیت قرار دهد، اما هیچ‌وقت نمی‌تواند مثل یک سرهمی شما را خوش‌تیپ و خاص نشان دهد. سرهمی که خوب دوخته شده باشد یا از یک برند معتبر خریداری شده باشد می‌تواند استایل شما را به شکل عجیبی بهبود ببخشد و کاری با شما کند که هیچ لباس مجلسی قادر به انجام ان نخواهد بود. پس برای مراسم مجلسی بعدی خودتان می‌توانید یک سرهمی خوش‌دوخت انتخاب کنید و بپوشید. کافی است که به یک خیاط یا برند معتبر اعتماد کنید، سرهمی خودتان را به همراه اکسسوری های شیک بپوشید.

روزانه و کژوال

اگر می‌خواهید برای مهمانی آخر هفته خودتان لباس جدید انتخاب کنید، به راحتی از لباس‌های سرهمی نگذرید. یک سرهمی کژوال، معمولی، خوش‌دوخت و راحت راه‌حل خوبی برای جایگزینی تی‌شرت و شلوار جین همیشگی است. به لطف برندهای مختلف و فروشگاه‌های زیاد می‌توانید سرهمی‌هایی از جنس، شکل و طرح مختلف را بپوشید و پرو کنید، از بین آن‌ها بهترین را انتخاب کنید. برای استایل کژوال، سرهمی‌هایی که کمر کشی یا جای کمربند دارند، ترندهای امسال برای سرهمی‌های کژوال هستند. اگر می‌خواهید که با سرهمی، کشیده‌تر دیده شوید به شما پیشنهاد می‌دهیم که صندل بنددار یا بوت‌های ساق کوتاه بپوشید تا تعادل میان لباس و کفش را رعایت کرده باشید.

اکسسوری به همراه لباس سرهمی

وقتی سرهمی‌پوشیده باشید، ساده‌تر از همیشه به نظر می‌رسید. خاصیت سرهمی این است، حتی اگر لباس سرهمی شما رنگ و الگوی خاصی داشته باشد، باز سادگی لباس بیشتر از الگوها به چشم می‌آید. اگر دوست دارید که از این سادگی خلاص شوید پیشنهاد می‌کنیم اکسسوری های مناسب با سرهمی بپوشید. سرهمی‌ها با اکسسوری های خاص به‌شدت جذاب دیده می‌شوند و برعکس اگر در انتخاب اکسسوری اشتباه کنید، استایل شیک و ساده شما، هیچ خواهد شد. اکسسوری هایی که می‌توانید روی آن‌ها برای متنوع کردن استایل خودتان به همراه یک سرهمی ساده فکر کنید، کفش، جواهرات و کمربند است. گاهی یک رنگ متفاوت در کمربند یا جواهرات متفاوت می‌تواند تک رنگی بودن سرهمی شما را کاملاً از بین ببرد، همان‌طور که قبلاً هم گفته‌ایم، کنتراست در لباس باعث جذابیت شما می‌شوند.

سرهمی با کمربند

کمربند از جمله اکسسوری هایی است که می‌تواند خیال شمایی که برای اولین بار می‌خواهید سرهمی بپوشید را راحت کند. برای کسانی که تازه به جمع سرهمی‌پوش‌ها آمده‌اند، استفاده از کمربندی با رنگ متضاد لباس اصلی را توصیه می‌کنیم. همچنین کسانی که مدت زیادی است که سرهمی می‌پوشند برای بهتر شدن استایل خودشان می‌توانند از کمربند استفاده کنند. یک کمربند کاملا اندازه، کمر شما را باریک‌تر و قد شما را بلندتر نشان می‌دهد. همچنین کسانی که سرهمی با راه‌راه‌های افقی می‌پوشند، با استفاده از کمربند می‌توانند تضاد دل‌نشینی ایجاد کنند. به عنوان توصیه پایانی، کمربند خودتان را با کفش‌هایتان می‌توانید هماهنگ کنید.

سرهمی با جواهرات

برای این کار از جواهراتی که اندازه بزرگی دارند می‌توانید استفاده کنید، همانند گردنبندهای کلفت‌تر یا گوشواره‌های بزرگ. اگر استایل شما کژوال است، می‌توانید از جواهرات رنگی هم استفاده کنید.

نکات دیگری هم برای پوشیدن سرهمی وجود دارد:

  • متداول‌ترین کفش به همراه سرهمی‌ها، کفش‌های پاشنه بلند است.
  • یکی از ترندهای امسال استفاده از تی‌شرت‌های تک رنگ و سفید به همراه لباس سرهمی است.
  • قانون کلی برای فرم موهای شما با سرهمی وجود ندارد اما معمولاً موی باز با سرهمی کژوال و موی بسته با سرهمی مجلسی متداول است.
  • اگر قدبلند هستید، سرهمی بپوشید که دم‌پا گشاد باشد و اگر قد شما کوتاه است از سرهمی‌های کاملا اندازه استفاده کنید.
  • سرهمی را با اکسسوری‌های مناسب ست کنید.

امیدواریم توانسته باشیم نگاه شما به سرهمی‌های دخترانه دوران کودکی و نوجوانی را عوض کرده باشیم.

 

مطالب مرتبط:

۱- بهار و تابستان امسال، کدام مدل‌های بلوز و تاپ زنانه را در کمد لباس‌مان داشته باشیم؟

۲- هفت مدل پیراهن زنانه مناسب برای فصل بهار و تابستان

۳- کیت اسپید چگونه از تولید کیف های ساده یک برند ۲٫۴ میلیارد دلاری ساخت

امید جعفری
نویسنده: امید جعفری
امید هستم. اعتقاد دارم لباس ها جان دارند و قبل از خود ما با دیگران سخن می گوید.حرف هایی در گوشی در مورد ما و شما. پس باید در انتخاب انها نهایت دقت را داشته باشیم. چه جایی بهتر از چی بپوشم برای دانستن نکات شیک پوشی می تواند وجود داشته باشد؟


دیدگاه شما

ساناز در تاریخ 06 ژوئن 2018

من عاشق اون لباس سرهمی راه راه شدم
شما دارید توی سایت تون؟
از کجا میتونم بخرمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :