نیلوفر شهدوست در
2,010

نگاهی به کمد لباس ویدا جوان؛ بازیگری که لباس پوشیدن را خوب بلد است!

نگاهی به کمد لباس ویدا جوان؛ بازیگری که لباس پوشیدن را خوب بلد است!

ویدا جوان هنرپیشه خوش‌صورتی است که نقش‌های مختلف را به‌خوبی ایفا می‌کند. این میل به تنوع در انتخاب نقش‌ها در استایل او هم وجود دارد. با نگاهی به استایلش متوجه می‌شویم که هم از نظر آرایش مو و صورت و هم در زمینه انتخاب لباس‌ها مدام به دنبال تنوع است. این موضوع در کنار شاخصه‌های دیگر استایلِ این هنرپیشه را در مقاله پیش مرور می‌کنیم. با ما همراه باشید.

بررسی استایل ویدا جوان

علاقه به تنوع

بررسی استایل ویدا جوان

جوان به تنوع در پوشش علاقه زیادی دارد و تقریباً هر چند وقت یک‌بار که در مراسم یا موقعیتی ظاهر می‌شود، استایلی متفاوت از بار قبل دارد. این ویژگی برای کسانی که در دنیای تصویر و شهرت هستند، جذاب است و باعث می‌شود که تصاویر متنوعی از آنها ثبت شود. از طرف دیگر کمی هم سبک چالش‌برانگیزی است. چرا؟ چون اگر سلبریتی‌ها و افراد مشهور به دنبال ایجاد سبک‌وسیاقی شخصی یا همان برندینگ منحصر به خودشان در استایلینگ باشند، با تنوع بیش از حد از چنین خواسته‌ای دور می‌شوند و در واقع، استایل‌هایشان با شاخصه‌هایی ویژه و مخصوص به آنها شناخته نمی‌شود.

استفاده از لباس‌های اورسایز

بررسی استایل ویدا جوان

ویدا از لباس‌های اورسایز (oversized) استقبال می‌کند. این مدل از لباس‌ها برای اندام‌های مختلف گزینه بسیار خوبی هستند. منظور همان سبک لباس‌هایی است که دوختی گشاد و سایزبندی بزرگی دارند. یعنی فارغ از اینکه شما چه سایزی هستید، لباس گشاد است و روی تن به حالت آزاد می‌ایستد. جوان با این انتخابش نشان می‌دهد که از راحتی در استایل هم استقبال می‌کند و دوست دارد که نوعی تمایل به آزادی و رهایی را در پوشش خود نشان بدهد. طرف‌داران لباس‌های اورسایز معمولا نوجوانان و جوانان هستند و از راحتی و حس رهایی موجود در این نوع استایل خوش‌شان می‌آید.

انتخاب مدل‌های خاص و ویژه

بررسی استایل ویدا جوان

همان‌طور که پیش‌تر هم اشاره شد، ویدا جوان اهل تنوع در استایلینگ است. او دوست دارد که لباس‌هایی از سبک‌ها و مدل‌های مختلف انتخاب کند و برای همین به‌سراغ تیپ و ظاهری با عناصر خاص و ویژه هم زیاد می‌رود. گاهی‌اوقات، او را با لباس‌های می‌بینیم که دوخت و مدل ویژه‌ای دارند و مشخص است که کار طراحی خاص یا مدلی ویژه و مزون‌دوز هستند. البته این را هم در نظر بگیرید که خاص‌پوشیدن یعنی انتخاب لباس‌هایی که صرفا مدل‌هایی عجیب‌وغریب دارند، به خاص‌شدن نهایی استایل همیشه کمک نمی‌کند. ویدا جوان هم به‌سراغ لباس‌هایی با مدل و دوخت‌های خاص می‌رود اما این میل و انتخابش، خروجی نهایی ویژه‌ای نداشته است. در واقع، او مدل‌های خاصی به تن می‌کند اما ویژگی کلی استایلش متفاوت و خاص‌بودن قلمداد نمی‌شود. نظرتان چیست؟

علاقه به رنگ‌های شاد

بررسی استایل ویدا جوان

یکی از جذابیت‌های پوشش ویدا جوان انتخاب لباس‌هایی است که رنگ‌هایی شاد و درخشان دارند. او لباس‌هایی با رنگ‌های متنوع و متفاوت به تن می‌کند و خود را در انتخاب رنگ‌ها محدود نمی‌بیند. همین موضوع است که باعث می‌شود، کاراکتر یا شخصیت پوششی او نشان‌دهنده فردی پویا و شاداب باشد. رنگ‌ها می‌توانند جادوهای عجیب‌وغریبی در استایل داشته باشند و حتی ساده‌ترین لباس‌ها را هم چندین‌ و چند پله ارتقا بدهند. در تصویر بالا، ویدا جوان با لباسی شاد و خوش‌رنگ دیده می‌شود. از نقطه‌نظر رعایت کدهای پوششی هم هیچ نقدی به استایل وارد نیست. انتخاب کیف، کفش، مدل لباس، آرایش موها و روسری همگی متناسب هستند.

در نظرنگرفتن تناسب اندام و لباس

بررسی استایل ویدا جوان

از اصل‌های مهم استایلینگ، رعایت تناسب میان استایل و اندام است. اگر لباسی که می‌پوشید، بهترین دوخت و مدل را هم داشته باشد اما برای اندامتان گزینه درستی به حساب نیاید، خروجی استایل مطلوب نخواهد بود. این موضوع از سوی ویدا جوان کمی با بی‌دقتی مواجه است. در تصویر بالا، او را با لباسی می‌بینید که مدل مناسبی برای اندامش ندارد. انتخاب بخش بالاتنه به شکل کوتاه و استفاده از رنگ مشکی برای ادامه آن فکر بدی نبوده و می‌توانسته باعث کشیده‌تر نشان‌دادن قد شود اما دلیل موفق‌نشدن استایل در رسیدن به چنین هدفی، استفاده از کمربند و جیب‌های بزرگ در ادامه یعنی در بخش مشکی‌رنگ است. این‌ها انسجامی را که قرار بوده به واسطه رنگ مشکی و مدل لباس برای بلندترشدن قد به وجود بیاید از بین برده‌اند. ضمن اینکه اگر لباس تا پایین مچ بود، تکلیف مشخص‌تری داشت و مدلش شاید به کشیدگی استایل کمک بیشتری می‌کرد.

توجه به ترندهای روز

بررسی استایل ویدا جوان

جوان بازیگر جوانی است و طبیعتاً به ترندهای روز دقت زیادی دارد. او از آنچه در دنیای مدوفشن می‌گذرد، باخبر است و انتخاب‌های خوبی با توجه به ترندهای مطرح دارد. دنبال‌کردن ترندها همیشه هم خوب نیست و باعث می‌شود که از داشتن استایل شخصی دور شوید اما اگر در حدواندازه‌ای طبیعی بماند، تیپ شما را امروزی نشان می‌دهد و باعث می‌شود که خود را فردی هم‌راستا با دنیای مدوفشن نشان بدهید. در تصویر بالا او را با کت‌وشلواری خوش‌دوخت می‌بینیم که کفش‌هایی پاشنه‌دار را برای هماهنگی با آن ست کرده است. این کت‌وشلوارها با دوخت مخصوصشان در سال‌های جاری از ترندهای دنیای مدوفشن، به ویژه در داخل کشور بوده‌اند. این استایل ویدا نمره خوبی می‌گیرد و تقریبا هیچ نقد و نظری به آن وارد نیست. از ۱۰ چه نمره‌ای از شما می‌گیرد؟

اهمیت به کدهای پوششی

بررسی استایل ویدا جوان

رعایت کدهای پوششی یا همان قواعد نانوشته‌ای که درباره لباس‌پوشیدن و استایل در موقعیت‌های مختلف وجود دارد از مهم‌ترین نکاتی است که هر فرد باید بداند. برای مثال، شرکت در یک جشن عروسی با لباسی اسپرت چندان توصیه نمی‌شود و مصداق رعایت‌نکردن درس‌کد (dress code) یا همان کدهای پوششی است. ویدا به کدهای پوششی واقف است و همیشه متناسب با هر مکان و موقعیت دست به انتخاب استایل می‌زند. به طور کلی هم همیشه آراسته است و به پوشش خود اهمیت می‌دهد. مشخص است که برای انتخاب تیپ و استایلش زمان صرف می‌کند.

در آخر

استایل ویدا جوان را که مرور می‌کنیم، با هنرپیشه‌ای روبه‌رو می‌شویم که به تنوع و رنگ‌ها علاقه زیادی دارد. او در موقعیت‌های متنوع با استایل‌های گوناگونی ظاهر می‌شود و صورت و اندام متناسبی که دارد در زیباترشدن استایل‌هایش به او کمک شایانی می‌کند. جوان درباره انتخاب مدل مو و آرایش هم اهل تنوع است و در زمان‌های گوناگون با مدل‌های مو و رنگ‌های متفاوت دیده می‌شود. به‌طور کلی، اگر بخواهیم شخصیت پوششی او را در چند واژه توصیف کنیم، باید بگوییم که شاداب، متنوع و رنگارنگ است. از استایل‌های ویدا جوان خوشتان می‌آید؟ نقد و نظری درباره‌اش ندارید؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

شهین در تاریخ 14 دسامبر 2022

بسیار شیک و با وقار

ناشناس در تاریخ 14 دسامبر 2022

اصلا شیک نبود

ناشناس در تاریخ 20 دسامبر 2022

نه زیاد جالب نبودارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :