نگاهی به کمد لباس ساره بیات؛ بد نیست کمی هم جسور باشید خانم بیات!

ساره بیات از جمله بازیگران خوش چهره‌ای است که به جای اینکه راه خاص بودن در پوشش را برود؛ در این سال‌ها نشان داده که دوست دارد شیک باشد اما سرو صدا به پا نکند.

بررسی استایل ساره بیات

حقیقتش این است که این بازیگر حرفه ای؛ خلاقیت چندانی را در استایل این چندساله‌اش به نمایش نگذاشته است با این همه همیشه مورد توجه قرار گرفته است.

بررسی استایل ساره بیات

می‌خواهیم در ادامه نگاه دقیق‌تری به استایل ساره بیات البته در فصل سرد بیاندازیم.

ساره، بازیگری با تیپ رسمی و رنگ‌های سنگین

ساره بیات زیبا بیشترین استایلی که در این سال‌ها داشته است؛ رسمی و زنانه بوده. در لباس‌های پاییز و زمستان او رنگ‌های متنوعی دیده می‌شود اما رنگ‌ها تیره و پر وزن هستند.

بررسی استایل ساره بیات

مانند استایل مونوکروم و قهوه‌ای شکلاتی که می‌بینید. این رنگ؛ هم سن را بالا میبرد و هم از طرفی بیشتر وقت‌ها در این استایل برای کسانی بوده که در میان سالی قرار گرفته اند. ساره هم این رنگ را انتخاب و سعی کرده باقی جزییات خود را با آن هماهنگ کند.

بررسی استایل ساره بیات

او در یکی از سفرهای‌اش به هلند؛ هم همین روال را دنبال کرده بود. در کل می‌توان او را جزو کسانی دانست که بیشتر از همه به تعادل در رنگ و هماهنگی رنگ‌های محدود علاقمند است.

این سبک از استایل را البته در یکی از دوست داشتنی‌ترین تیپ‌هایی که ساره زده بود و اتفاقا بر خلاف معمول اسپرت بود و نه رسمی هم می‌شود دید.او با تکرار رنگ‌های طوسی؛ سفید؛ مشکی و شتری در این استایل؛ وابستگی- و با بهتر است بگوییم ارادتش- را به استایل رنگ‌های هماهنگ نشان داده بود.

بررسی استایل ساره بیات

کیف‌های همیشه مهم

ساره همیشه به کیف های‌اش هم دقت دارد و بین دو مدل کیف بزرگ و کیف کوچک؛ جعبه‌ای در حرکت است.

بررسی استایل ساره بیات

کیف‌های بزرگ خواسته و ناخواسته استایل ما اسپرت‌تر می‌کنند اما کیف‌های کوچک؛ در بسیاری از مواقع اگر مدل و طرح خاصی نداشته باشند؛ ما را به سمت استایل رسمی می‌کشند.

بررسی استایل ساره بیات

خانم سفید و مشکی

یکی دیگر از نمودهای استایل ساره انتخاب رنگ سفید و مشکی است.از عکس‌هایی که به عنوان مراسم ازدواج و تولد از خودش منتشر کرد؛ تا لباس‌هایی که با آن‌ها روی فرش قرمز فیلم‌های تازه اکران شده و جشنواره‌ها رفت؛ شما رنگ سفید را می‌بینید.

بررسی استایل ساره بیات

سفید؛ رنگ خنثی و نشان پاکی و کمال و البته شروع تازه است. می‌گویند افرادی که این رنگ را انتخاب می‌کنند کمالگرا هستند و قبل از هر کاری حسابی به آن فکر می‌کنند.

بررسی استایل ساره بیات

که البته این موضوع به شخصیت ساره بیات و اینکه در این سال‌ها حسابی گزیده کار بوده؛ می‌خورد.

بررسی استایل ساره بیات

همان طور که گفتیم این بازیگر زیبا؛ به همان اندازه به سمت رنگ مشکی هم تمایل از خودش نشان داده است و استایل رسمی و ساده‌اش را با مشکی یکدست به نمایش گذاشته است.

بررسی استایل ساره بیات

روسری‌پوش

ساره از جمله کسانی است که روسری‌های بزرگ را به روسری و شال بیشتر ترجیح داده است.

بررسی استایل ساره بیات

اما در میان شال هم؛ شال‌های بزرگ که اکثرا با طرح‌هایی که نشان دهنده برندهای خاصی هستند؛ مورد انتخابش بوده اند.

بررسی استایل ساره بیات

کت و شلوار

نمی‌شود از تیپ و لباس‌های ساره بیات گفت و از انتخاب کت و شلوار (خصوصا شلوار گشاد) نگفت.

بررسی استایل ساره بیات

البته منظورمان مانتوهای مدل کتی است.

بررسی استایل ساره بیات

کت و شلوار در همه جای دنیا می‌تواند استایلی رسمی؛ کاری و به قول معروف بیزینسی به حساب بیاید، البته در اینجا هم همین طور است اما با توجه به اینکه ما کت را در اصل تغییری از مانتو می‌دانیم؛ آن را بیشتر به حساب استایلی اسپرت می‌گذاریم.

بررسی استایل ساره بیات

استایلی که شاید بشود گفت، اسپرت‌ترین پوشش این سالهای ساره بوده و از آن فراتر نرفته است.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :