تحریریه چی بپوشم در
3,892

این ۸ لباس را هرگز نخرید که قطعا پشیمان می‌شوید؛ شما و پولتان را در این مطلب نجات دادیم!

این ۸ لباس را هرگز نخرید که قطعا پشیمان می‌شوید؛ شما و پولتان را در این مطلب نجات دادیم!

در دنیایی که مد و فشن جایگاه مهمی دارد و هر روز آیتم‌هایی خلاقانه‌ و گاهی عجیب را روانه بازار می‌کند، گاهی غیرکاربردی‌ترین لباس‌ها تبدیل به یک ترند پرطرفدار می‌شوند. لباس‌هایی که در فشن‌شوی برند‌ها و بر تن مانکن‌هایی با بدن‌های بی‌نقص، عالی به نظر می‌رسند اما در زندگی واقعی اصلا راحت نیستند و عملا کاربردی ندارند. در ادامه هشت آیتم که ظاهر زیبایی دارند اما در واقعیت بهتر است هیچ‌وقت آن‌ها را نخرید، معرفی شده‌اند. با چی‌بپوشم همراه باشید.

single_content ad banner

آیتم‌های به درد نخور دنیای مد

کت و شلوارهای ساتن

لباس‌های ساتن همان قدر که زیبا هستند به مراقبت نیاز دارند و با کوچک‌ترین اشتباه در شست و شو، خشک شدن و اتو کشی، ظاهر بی‌نقص خود را از دست می‌دهند. از طرفی این نوع لباس‌ها به دلیل لطافت پارچه، تمام جزئیات بدن شما را نشان می‌دهند و برای افرادی با ایرادهای اندامی یا کسانی که بدنشان پستی و بلندی زیادی دارد، مناسب نیستند.

آیتم‌های به درد نخور دنیای مد

شلوارک‌های دوچرخه‌سواری

این شلوارک‌ها طرفداران و منتقدین زیادی دارند. برای برخی این آیتم بسیار جذاب به نظر می‌رسد و برای محیط‌های باشگاهی عالی است اما برخی دیگر از آن متنفرند. باید اعتراف کرد که این شلوارک‌ها فقط برای خانم‌هایی با اندام کشیده و ورزشکار مناسب است و حتی کسانی که برای پیروی از مد این شلوارک‌ها را می‌پوشند، باید بدانند که این آیتم نه تنها بسیار تنگ است، بلکه پاها را کوتاه‌تر و تپل‌تر نشان می‌دهد.

آیتم‌های به درد نخور دنیای مد

کفش یا بوت جیر

پارچه جیر جذابیت خاصی دارد خصوصا اگر روی کفش و بوت به کار برود اما تمیز نگه داشتن این کفش‌ها یکی از سخت‌ترین کارهاست، خصوصا اگر رنگشان روشن باشد. اگر قرار است یک جفت کفش جیر رنگ روشن بخرید باید همیشه حواستان به تمیز نگه‌داشتن این کفش‌ها باشد چرا که آن‌ها بسیار زودتر از کفش‌های تیره‌رنگ کثیف می‌شوند و تنها یک لکه‌ی کوچک ظاهر بی‌نقصشان را از بین می‌برد.

آیتم‌های به درد نخور دنیای مد

کیف‌های شفاف

طراحی اولیه این کیف‌ها ممکن است بسیار خلاقانه و یونیک به نظر برسد اما به همان اندازه غیرکاربردی هستند. چرا که ممکن است محتویات کیف شما باعث جلب توجه کیف قاپ‌ها شود. حتی اگر امنیت این کیف‌ها را در نظر نگیریم، بسیاری از خانم راحت نیستند که هرکسی محتویات کیف آن‌ها را ببیند. کیف خانم‌ها باید بزرگ‌ترین رازدار آن‌ها باشد.

آیتم‌های به درد نخور دنیای مد

پیراهن‌های ابریشمی

این پیراهن‌ها که جزو پرطرفدارترین آیتم‌ها در سال‌های اخیر بوده اند، به اندازه‌‌ی زیبایی‌شان راحت به نظر نمی‌رسند! این پیراهن‌ها در عین سادگی بسیار زیبا به نظر می‌رسند اما در عین حال بسیار ظریف و حساسند و کوچک‌ترین ایراد در این پیراهن‌ها بسیار جلب توجه می‌کند. علاوه بر آن، پیدا کردن یک لباس زیر مناسب برای این پیراهن‌ها بسیار دشوار است چرا که جنس لطیف پارچه تقریبا هر چیزی که زیر آن قرار بگیرد را نشان می‌دهد و این باعث می‌شود که آن‌ها برای استفاده بدون لباس زیر نیز بسیار بدن نما به نظر برسند.

آیتم‌های به درد نخور دنیای مد

کفش‌های پلاستیکی

این کفش‌ها درست مثل کیف‌های شفاف در نگاه اول جذاب به نظر می‌رسند اما راحت نیستند، چرا که متریال استفاده شده در ساخت آن‌ها پلاستیک صددرصدی است که موجب تعرق و بوی بد پا می‌شود. علاوه بر آن که ظاهر شفاف آن توجه همه را به هر زخم، کبودی یا حتی رویش کم موهای پا جلب خواهد کرد.

آیتم‌های به درد نخور دنیای مد

شنل

شنل‌ها ظاهر بسیار جذابی دارند و حس نوستالژیکی را القا می‌کنند اما حقیقتی که پشت این لباس زمستانی پنهان شده این است که در واقع گرمای خاصی ندارند و در فصل سرما نقش زیادی برای گرم نگه داشتن شما ایفا نمی‌کنند. علاوه بر این که شنل‌ها به دلیل الگوی آزاد و استوانه‌ای که دارند برای خانم‌های لاغر مناسب نیستند و باعث می‌شوند این افراد بسیار لاغرتر به نظر برسند.

آیتم‌های به درد نخور دنیای مد

بوت‌های جلو باز

این هم یکی از آن آیتم‌های خلاقانه‌ای است که وقتی در فشن‌شو می‌بینید با خودتان می گویید «حتما باید یک جفت از این بوت‌ها را داشته باشم»، اما این اشتباه را نکنید! کاربرد این بوت‌ها به طرز عجیبی نامعلوم است چرا که بر خلاف ساق بلند و متریال گرمی که برای ساخت آن‌ها استفاده شده، به هیچ عنوان در هوای بارانی و برفی قابل استفاده نیستند. پوشیدن این کفش‌ها در زمستان باعث می‌شود انگشت‌هایتان از سرما یخ بزنند و البته که استفاده از آن‌ها در تابستان باعث می‌شود از گرما و ساق بلندشان کلافه شوید.

آیتم‌های به درد نخور دنیای مد

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :