تحریریه چی بپوشم در
30,462

4 تصویر هلیا امامی که ثابت می‌کنند او علاقه ویژه‌‌ای به کیف‌های عجیب و غریب دارد!

4 تصویر هلیا امامی که ثابت می‌کنند او علاقه ویژه‌‌ای به کیف‌های عجیب و غریب دارد!

هلیا امامی، بازیگر جوان کشورمان، یکی از آن هنرمندانی است که هربار در  مراسمی حضور پیدا می‌کند، توجه رسانه‌‌ها به او، اکسسوری‌ها و استایل‌های خاصش جلب می‌شود.

کیف‌های عجیب هلیا امامی

این بازیگر در دوازدهمین سالگرد افتتاح باشگاه ستارگان هنر ایران شرکت داشت و با کیفی قرمزرنگ که به شکل سگ طراحی شده بود، حسابی مورد توجه قرار گرفت. اما این اولین بار نبود که او را با چنین کیفی می دیدیم. چند ماه پیش در مراسم اکران یک فیلم نیز برای اولین بار او را با کیفی شبیه به یک سگ کرم‌رنگ دیدیم که بسیار جنجالی شد؛ اما باید گفت چنین آیتم هایی در واقع امضای استایل‌های هلیا امامی است.

کیف‌های عجیب هلیا امامی

کیف‌های عجیب هلیا امامی

این بازیگر در عین سادگی با استفاده از اکسسوری‌های خاصی مانند کیف‌های دست‌دوز و تک یا زیورآلات خاصش، استایل خود را شخصی‌سازی می‌کند؛ درست مثل کیف های سگی یا کیف با نمکی که جدیدا در آخرین پست اینستاگرامی‌اش دیدیم. این کیف شبیه به یک دست‌سازه‌ی چوبی به نظر می‌رسید و انگار لانه‌ی یک پرنده بود.

کیف‌های عجیب هلیا امامی

اما کلکسیون کیف‌های جذاب خانم امامی به همین‌جا ختم نمی‌شود‌. او در اکران خصوصی فیلم «شماره ۱۰» با کیفی کوچک آمده بود که یک سنجاق بزرگ روی آن نصب شده بود. این سنجاق‌ها safety pin نام دارند و نشانه‌ی امنیت هستند. وقتی از سِیفتی پین‌ها یا سنجاق‌های امنیت استفاده می‌کنید، در واقع یک نماد بین‌المللی را به کار برده‌اید که نشان می‌دهد شما انسان قابل اعتماد و امنی هستید و افراد دیگر از هر قوم، دین و جنسیتی در کنار شما امنیت جسمی و روانی خواهند داشت. این سنجاق بزرگ روی کیف هلیا امامی نیز می‌تواند نشان‌دهنده‌ی این باشد که او انسان قضاوت‌گر یا ناامنی نیست.

کیف‌های عجیب هلیا امامی

به نظرتون کدوم کیف هلیا امامی عجیب‌تره؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :