chadmin در
5,470

15 مدل لباس مجلسی ساتن برای کسانی که می‌خواهند در عروسی درخشان‌تر از همه باشند!

15 مدل لباس مجلسی ساتن برای کسانی که می‌خواهند در عروسی درخشان‌تر از همه باشند!

 

ساتن یکی از پارچه های نرم و لطیف و پر طرفدار است. از این پارچه زیبا در دوخت انواع لباس ها مثل شومیز، لباس مجلسی و حتی لباس خواب استفاده میشود. پارچه های ساتن اغلب ساده و در رنگبندی بسیار متنوعی وجود دارند. لباس های مجلسی تهیه شده با ساتن تا حد بسیار زیادی با استقبال بانوان رو به رو می شوند. به عنوان محبوب ترین و مرغوب ترین نوع ساتن می توان به ساتن آمریکایی اشاره کرد. با ما همراه شوید تا به بررسی انواع مدل لباس مجلسی ساتن بپردازیم.

لباس مجلسی ساتن

مدل لباس مجلسی ساتن حریر

مدل لباس مجلسی ساتن کار شده

تصویر مربوط به یک مدل پیراهن مجلسی سبز رنگ دارای چاک در قسمت جلویی است. آستین های این لباس به صورت آزاد بر روی بازو های فرد قرار میگیرند. یک لباس مجلسی فوق العاده برای داشتن یک استایل خیره کننده.

مدل لباس مجلسی ساتن دنباله دار

پیراهن مجلسی از جنس ساتن مشکی رنگ، نسبتا کوتاه و دیزاین شده با آستین های پف دار در قسمت سرشانه. برازنده خانم های جواب و خوش سلیقه.

مدل لباس مجلسی ساتن دخترانه

یک مدل پیراهن مجلسی بلند تهیه شده از ساتن قرمز، در قسمت میانی لباس از حریر کرمی رنگ استفاده شده که دو قسمت بالا تنه را به هم متصل میکند.

مدل لباس مجلسی ساتن کوتاه

پیراهن مجلسی طلایی رنگ کوتاه همراه با آستین مچی و کمربند در قسمت میانی لباس. ست شده با کفش پاشنه بلند طلایی رنگ. مناسب برای داشتن یک استایل به یاد ماندنی.

مدل لباس مجلسی ساتن و گیپور

پیراهن مجلسی سرمه ای رنگ، کوتاه و دوخته شده از پارچه ساتن، بالاتنه این لباس مجلسی از جنس حریر همراه با آستری و آستین های مچی است و دامن لباس به شکل کلوش دوخته شده.

مدل لباس مجلسی ساتن آمریکایی

لباس مجلسی کوتاه زنانه به رنگ قرمز ، آستین بلند و دیزاین شده با یک کمربند از جنس ساتن. این لباس مجلسی در قسمت بالا تنه از جنس پارچه ساتن و در قسمت پایین تنه از پارچه تماما پولک دوزی دوخته شده. این لباس را مانند تصویر می توانید با کفش پاشنه بلند مشکی ست کنید.

مدل لباس مجلسی ساتن جدید

عکس لباس زنانه زرد رنگ، بلند همراه با آستین های بسیار خاص یک سمت بلند و یک سمت کوتاه. این لباس برای علاقمندان به استایل های خاص و منحصر به فرد بسیار مناسب است.

لباس مجلسی با ساتن و تور

لباس مجلسی صورتی ساده و کوتاه از جنس پارچه ساتن، دیزاین شده با بند در قسمت پشتی لباس. برازنده خانم هایی با اندام کشیده.

لباس مجلسی با پارچه ساتن عاشقی

یک پیراهن مجلسی فوق العاده جذاب و لاکچری به رنگ زرشکی، مناسب برای خانم هایی با استایل پوشیده. برای تهیه لباس در قسمت دامن از پارچه ساتن و مدل کلوش و برای بالاتنه از پارچه تمام پولک با مدل ساده استفاده شده.

لباس مجلسی ساتن کوتاه

مدل پیراهن مجلسی ساتن بسیار زیبا با بالاتنه تمام پولک و دامن از جنس ساتن و مدل کلوش. مناسب برای مجالس مختلط یا در فضاهای باز.

لباس ساتن مشکی مجلسی

یک مدل لباس مجلسی از جنس ساتن امریکایی، بلند و پوشیده. دیزاین شده با منجوق و پولک، همراه با آستین های پفی در قسمت سرشانه مناسب برای داشتن یک استایل خیره کننده.

لباس مجلسی ساتن بلند و پوشیده

لباس مشکی رنگ، بلند و آستین دار، این لباس از دو قسمت تشکیل شده. قسمت پایین تنه از جنس ساتن و کلوش و قسمت بالاتنه از جنس گیپور همراه با آستری کرمی رنگ رنگ است.

لباس مجلسی ساتن امریکایی بلند

یک مدل لباس مجلسی از جنس ساتن آمریکایی صورتی رنگ، آستین کوتاه و دیزاین شده با کمربند و گیره تمام نگین.

مدل لباس مجلسی ساتن امریکایی دخترانه

تصویر آخر مربوط به یک پیراهن مجلسی مشکی رنگ از جنس ساتن مشکی رنگ است. یقه لباس پاپیونی شکل و دیزاین شده با کمربند پولکی.

منبع: یتو

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :