پاییز امسال چی بپوشیم چی نپوشیم؟

0

در هر فصلی تعدادی از ترند ها و مدل ها از رده خارج شده و مدل های جدیدی وارد عرصه می شوند که هر خانم خوش لباسی باید از آن ها کاملا آگاه باشد. با بررسی استایل های خیابانی سلبریتی ها و تحلیل های مجلات و سایت های مد می توان این ترند ها را کشف کرد. پس اگر می خواهید این فصل بین دوستانتان پیشرو باشید این مطلب را بخوانید تا بدانید پاییز امسال چی بپوشیم چی نپوشیم؟

چی بپوشیم؟ رنگ قهوه ای رسی
این فصل رنگ قهوه ای خاک رسی را همه جا خواهید دید. این رنگ یک تن متوسط و جالب توجه دارد و کمی مایل به مسی است که به تنهایی و با طرح ساده یا طرح دار نیز زیبا است.

چی نپوشیم؟ دامن کلوش برشدار
این مدل دامن یا برش انتهای پیراهن و مانتو ظاهر نامرتب و نه چندان جالبی دارند که  دیگر از مد افتاده اند و مناسب پاییز امسال نیست پس از آن ها اجتناب کنید.

 پاییز امسال چی بپوشیم چی نپوشیم؟

چی بپوشیم؟ پارچه های متالیک
این فصل زمان آن رسیده است تا با پوشیدن لباس های متالیک و زرق و برق دار دیده شوید! البته افراط نکنید و از مدل های ساده تر انتخاب کنید.

 پاییز امسال چی بپوشیم چی نپوشیم؟

چی نپوشیم؟ پرینت های آزتک
پرینت های هندسی و شلوغی که نام خود را از قبایل بومی امریکا گرفته اند چند فصلی روی بورس بودند حالا دیگر وقت کنار گذاشتن آن ها است.

 پاییز امسال چی بپوشیم چی نپوشیم؟

چی بپوشیم؟ مخمل
مخمل پارچه کلیدی برای پاییز امسال است، پارچه ای زیبا و گرم و با استایلی شاهانه که در هر رنگ و هر لباسی قابل استفاده است.

 پاییز امسال چی بپوشیم چی نپوشیم؟

چی نپوشیم؟ شلوار های فاق گشاد
از زشتی و نامناسب بودن این استایل بهتر است چیزی نگوییم چون مناسب هیچ فرد متشخصی نیست. اصلا مشخص نیست از ابتدا چرا مد شده بود.

چی بپوشیم؟ بلوز یقه پاپیونی
اگر چه این بلوز ها تقریبا همیشه مد هستند ولی این فصل بسیار روی بورس خواهند بود و البته مدل های جدید تر آن ها استایلی زنانه تر و زیبا تر دارند و به شکل های مختلف و با تیپ های مختلف می توان آن ها را پوشید.

مطالب مرتبط:

۱-  کفش های شفاف مدل جدید تابستان

۲- تبدیل شدن به یک خانم جذاب

۳- المپیک و مد، بررسی لباس کاروانهای کشورها

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :