کدام مدل شلوارهای زنانه، ترند هستند؟

از اوایل دهه ۹۰ میلادی تا کنون، شلوارهای زنانه بین خانم‌ها بسیار محبوب بوده‌اند. شلوارهایی که در مطلب امروc به آن‌ها اشاره خواهیم کرد، شلوارهای زنانه‌ای هستند که هنوز ترند هستند و از مد نیفتاده‌اند. ببینید کدام یک از این شلوارها را می‌پسندید و با شخصیتتان بیشتر جور درمی‌آید.

 

شلوار گشاد زنانه

این شلوارها در گذشته توسط مردان اروپایی پوشیده میشد اما امروزه بسیار در بین زنان، ترند و محبوب است. شلوارهای گشادی که کمی کوتاه هستند، محبوبیتشان بیشتر نیز هست. با این نوع شلوار زنانه هم می‌توان استایلی اسپرت داشت و هم رسمی. پوشیدن آن با کفش پاشنه بلند، استایل را رسمی می‌کند و با کتانی، اسپرت.

 

شلوار خمره‌ای زنانه

این مدل شلواز زنانه، گشاد است اما در مچ پا تنگ‌تر می‌شود. این نوع شلوار نیز بسیار ترند شده است و می‌توان برای دو استایل رسمی و کژوال از آن استفاده کرد.

 

شلوار سیگاری زنانه

شلوار سیگاری همانطور که از نامش پیداست، کاملا فیت تن است، اما تنگ نیست. این شلوارها نیز در هر مناسبتی قابل استفاده هستند. می‌توانید شلواری سیگاری با رنگی خنثی مثل قهوه‌ای یا کرم بگیرید تا بتوانید از آن استفاده دومنظوره داشته باشید. با کتانی سفید آن را به شلواری کژوال تبدیل کنید و با کفش پاشنه‌بلند به شلواری کاملا رسمی.

 

دامن شلواری زنانه

این نوع شلوار زنانه، از شلوارهای گشادی که قبلا به آن‌ها اشاره کردیم، گشادترند و از پارچه‌های سبک‌تری دوخته می‌شوند. به طور خلاصه، این شلوارها کاملا مناسب تابستان طراحی شده‌اند. یکی از خوبی‌های این مدل شلوار این است که شما بسته به خلاقیت خود می‌توانید آن را با هر چیزی ست کنید و بپوشید.

 

شلوار مخروطی زنانه

تفاوت این شلوار با شلوار سیگاری این است که کاملا فیت تن نیست. این شلوار زنانه در قسمت بالا گشادتر است و هر چه به سمت پایین بروید، به تدریج تنگ‌تر می‌شود. یک ایده خوب برای خرید این نوع شلوار می‌تواند انتخاب رنگی غیرخنثی مثل آبی کاربنی یا نفتی و یا رنگ زرشکی باشد. این مدل شلوار هم مانند مدل‌های پیشین مناسب هر استایلی است، اما بیشتر مناسب استایل رسمی می‌باشد.

شلوار بگ زنانه

 

بله. شلوار بگ پس از سال‌ها دوباره ترند شده است. این شلوار معمولا بلند و دمپا گشاد است. استفاده از رنگ‌های پایه و روشن برای این شلوار، بهترین انتخاب است اما اگر نمی‌خواهید ریسک کنید، رنگی مانند مشکی نیز برای این شلوار مناسب است. این شلوار بیشتر مناسب استایل اسپرت و کژوآل است.

شلوار بگی

شلوار دمپا گشاد زنانه

این مدل شلوار زنانه از زانو به پایین گشاد می‌شود. برای خانم‌هایی که پاهای تپل و کوتاهی دارند، این نوع شلوار می‌تواند بهترین انتخاب باشد چون پاها را بلندتر و لاغرتر نشان می‌دهد. این شلوار به شما ظاهری وینتج و دهه هشتادی (میلادی) می‌دهد و کفش مناسب آن، لژ دار و یا پاشنه بلند است.

شلوار ملوانی زنانه

 

اگر به دنبال ظاهری باکلاس و رسمی هستید، شلوار ملوانی می‌تواند انتخاب خوبی باشد. این شلوارها در دهه ۹۰ میلادی ترند شدند و همچنان نیز ترند هستند. شلوارهای ملوانی، فاقی بلند دارند و روی فاقشان از دو خط موازی دکمه استفاده شده است. این شلوارها در گذشته توسط مردانی که عضو نیروی دریایی بودند، پوشیده میشدند.

شایسته عسگریان
نویسنده: شایسته عسگریان


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :