محمد رضا اهوارکی در
0

10 مدل عینک آفتابی مردانه

10 مدل عینک آفتابی مردانه

مسافرت رفتن برای آقایان مقوله ایست که باید به صورت تخصصی به آن پرداخته شود. در این مقاله صرفا به بررسی عینک آفتابی های مناسب سفر برای آقایان می پردازیم. با معرفی این 10 مدل عینک آفتابی مردانه به شما کمک خواهیم نمود تا عینک آفتابی مردانه مناسب صورت خود را انتخاب کنید. 

۱- عینک مربعی Spitfire

10 مدل عینک آفتابی مردانه

فریم های این شکلی و این رنگی را آقایان کمتر انتخاب می کنند ولی با این وجود اگر شما صورتی استخوانی دارید باید بگویم پرطرفدارترین عینک مناسب صورت شما همین مدل است.

۲- عینک کلاسیک ASOS

10 مدل عینک آفتابی مردانه

با وجود این همه مهمانی و مسافرت در تابستان عینک های گران قیمت اصلا به صرفه نیستند. ما این عینک ۲۵هزار تومانی را به شما پیشنهاد می کنیم که در عین حال که شیک است مناسب فرم صورت های بیضوی نیز هست.

۳- عینک مدل Saratoga II از برند تیلور موریس

10 مدل عینک آفتابی مردانه

طراحی فوق العاده زیبا و دفع اشعه UV خورشید از مزایای این عینک زیبایی ۵۰۰ هزار تومانی است. مخصوص صورت های مثلثی شکل است و جلوه ای زیبا روی صورتتان ایجاد می کند.

۴- عینک مربعی ریور آیلند

10 مدل عینک آفتابی مردانه

اگر صورت بیضوی دارید و علاقه ای به پول خرج کردن برای خرید عینک ندارید خرید این عینک ۵۰هزار تومانی که در دفع اشعه  UV نیز خودش را ثابت کرده است را به شما پیشنهاد می کنیم. رنگ های روی لنز و دسته های آن موجب شده اند که این عینک آفتابی مردانه مناسب هر فصلی باشد.

۵- عینک ری بن Wayfarer Fleck

10 مدل عینک آفتابی مردانه

بدنه لاک پشتی این عینک آفتابی ری بن جذابیت خاصی به آن بخشیده است. مناسب صورت های لاغر و استخوانی است و در مسافرت ها بهترین دوست چشمان شما خواهد بود.

۶- عینک مربعی Jeepers Peepers

10 مدل عینک آفتابی مردانه

سیم کشی طلایی روی فریم مشکی آن به همراه قابلیت دفع اشعه ی UV خورشید و قیمت ۶۰ هزار تومانی آن موجب شده که طرفداران زیادی داشته باشد.

۷- عینک نارنجی پرسول

10 مدل عینک آفتابی مردانه

عینکی کلاسیک با فریم دایره ای شکل و به نوعی نوستالژی (روی چشمان استیو مک کوئین بارها مشاهده شده است) مخصوص صورت های زاویه دار و مستطیلی.

۸- عینک مربعی Oliver Peoples L.A Coen

10 مدل عینک آفتابی مردانه

برند اولیور به تک بودن و منحصر به فرد بودن عینک آفتابی هایش معروف است. فریم زیبایی لاک پشتی به همراه لنز رنگی با سایه عالی در آن موجب منحصر به فرد بودنش شده است.

۹- عینک مربعی Thom Browne

10 مدل عینک آفتابی مردانه

برند تام برون کارش انتخاب کردن یک عینک آفتابی کلاسیک زیبا و تبدیل کردن آن به یک عینک مد روز و کاملا مدرن است. برای مثال همین عینک با فریم مربعیش را می توان به عنوان یکی از بهترین مدل های عینک ۲۰۱۶ نام برد.

مطالب مرتبط:

1- عینک خلبانی آیینه ای، انتخاب خانم های خوشتیپ

2- اصول انتخاب عینک بر اساس فرم صورت

3- چطور از عینک آفتابی مراقبت کنیم؟

4- راه تشخیص عینک آفتابی گوچی اصل از تقلبی

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :