عینک‌های آفتابی برای بهار و تابستان سال آینده

عینک آفتابی مهم‌ترین اکسسوری در فصل بهار و تابستان است و نه تنها از چشم ما در مقابل اشعه‌های مضر خورشید محافظت می‌کند بلکه همراه با آن می‌توانیم استایل خود را تکمیل کنیم. طراحان مد به این نکته دقت دارند که عینک‌های آفتابی را طوری طراحی کنند که توسط تمام خانم‌ها بدون توجه به فرم صورت و پوشش آن‌ها قابل استفاده باشد. در این مقاله عینک‌های آفتابی برای بهار و تابستان سال آینده را معرفی می‌کنیم.

ad banner

عینک آفتابی گرد
عینک‌های آفتابی با فرم گرد که به عینک‌های جان لنون معروفند از دهه هفتاد میلادی تا به امروز از محبوب‌ترین عینک‌ها است. البته مدل‌های اصل این عینک‌ها، که از جنس نیکل ساخته شده‌اند بسیار کمیاب هستند. طراحان مد الگوهای بسیاری از عینک آفتابی گرد معرفی کرده‌اند. در میان این عینک‌های متنوع می‌توان نمونه‌هایی رنگی، عینک‌هایی با فریم‌های کلاسیک و طرح‌هایی که بسیار ارزان هستند یافت. علاوه بر این، لنزهای عینک آفتابی گرد با قطر بزرگ حفاظت خیلی خوبی برای چشم دارد. انواعی از این عینک‌ها را می‌توان در مجموعه فیلیپ لیم، کارن واکر و کارولینا هررا پیدا کرد.

عینک‌های آفتابی برای بهار و تابستان سال آینده

عینک‌های آفتابی خلبانی
عینک‌های آفتابی خلبانی سال‌هاست مورد توجه طراحان مد قرار دارد و به طور جدی برای طراحی این نوع از عینک کار شده است. در نتیجه این تلاش، انواع مدرن این عینک‌ها برای استفاده روزمره بطور مناسب‌تری طراحی شده‌اند. با توجه به اینکه در گذشته این نوع عینک‌ها توسط خلبانان نظامی استفاده می‌شد می‌توان گفت کار طراحان مد بیهوده نبوده است. برای تطبیق هرچه بیشتر مدل‌های عینک خلبانی، طراحان اندازه و شکل عینک‌ها را با روند مد تغییر داده‌اند. طرح‌های جدید این نوع عینک را در مجموعه شنل، فیلیپ پلین، تامی هیلفیگر می‌توان دید.

عینک‌های آفتابی برای بهار و تابستان سال آینده

عینک‌های آفتابی پروانه‌ای

این نوع عینک‌های آفتابی فوق العاده مدرن، خانمانه و شیک است. گاها به این عینک‌ها چشم گربه‌ای هم گفته می‌شود. این عینک‌ها با مدل‌هایی که در بالا گفته شد در رقابت هستند. فریم‌های رنگی یا کلاسیک، رنگ‌های روشن و یا تیره را در سال آینده می‌توانید استفاده کنید. این عینک‌ها را می‌توانید در مدل‌های متنوع و گاها عجیب ببینید. اگر قصد خرید یکی از این عینک‌های آفتابی را دارید می‌توانید از بین مجموعه‌های برند میو میو و یا فندی انتخاب خوبی داشته باشید.

 عینک‌های آفتابی برای بهار و تابستان سال آینده
 فریم‌ها و لنزهایی با اشکال ابتکاری

اگر نگاهی به آثار هنرمندان مد در فصل‌های گذشته بیاندازید این واقعیت را متوجه خواهید شد که تخیل طراحان مد بی حد و حصر است. بعد از ارائه مدل‌های جدید به این فکر می‌کنیم که احتمالا طراحان امکان طراحی مدل‌های متفاوت‌تر و شگفت زده کردن ما را با این مدل‌ها نخواهند داشت ولی هر چند وقت یکبار شاهد مدل‌های جدیدتر و جذاب‌تری هستیم. بسیاری از طراحان سعی داشته‌اند بر روی مد آینده‌گرا تمرکز داشته باشند و این تم را در طراحی عینک‌های آفتابی خود منعکس کرده‌اند. ما به شما توصیه می‌کنیم برای آشنایی با این مدل‌ها نگاهی به عینک‌های آفتابی برندهای لویی ویتون، امیلیو پوچی، موسکینو، کارولینا هررا و کنزو بیاندازید. 
 عینک‌های آفتابی برای بهار و تابستان سال آینده

عینک آفتابی ویفرر

مدت زمان زیادی است که عینک ویفرر با فریم ذوزنقه‌ای شکل جایگاه خود را در میان برند‌های پیشرو مد حفظ کرده است. به دلیل عمومیت و کاربرد فراوان این عینک‌ها، آن‌ها را بین انواع کلاسیک قرار می‌دهند. اگر چه طرح‌های غیر معمول مثلا با شیشه‌های قرمز هم بسیار از این نوع دیده می‌شود اما اغلب این عینک را به عنوان یک عینک سنتی می‌شناسند.

 عینک‌های آفتابی برای بهار و تابستان سال آینده
مطالب مرتبط:

۴- ظاهر خود را با این مدل عینک آفتابی متحول کنید

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شما

سمیه در تاریخ 04 مارس 2017

میشه از هر مارک چند مدل عینک آفتابی خوب معرفی کنید ؟ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :