مهفام میرزایی در
0

کدام عینک آفتابی به من می‌آید؟

کدام عینک آفتابی به من می‌آید؟

عینک آفتابی از اکسسوری‌های ضروری برای همه افراد است، چه مرد باشید چه زن چه پیر و چه جوان و در هر فصلی که هستید باید از آن استفاده کنید. چون این وسیله از چشمان شما در مقابل اشعه‌های مضر آفتاب محافظت می‌کند و علاوه بر آن شما را خوش تیپ‌تر هم می‌کند. اما گاهی انتخاب عینک مناسب کار ساده‌ای نیست و باید فرم عینک را بر اساس فرم صورت خود انتخاب کنید تا عینک اصطلاحا به شما بیاید. کدام عینک آفتابی به من می‌آید؟

single_content ad banner

 

فرم صورت را بشناسید

قبل از هرچیز باید فرم صورت خود را بشناسید. جلوی آینه بایستید، موهای خود را عقب بزنید تا تمام صورت شما کامل مشخص شود. سپس با یک ماژیک پاک شونده خطوط دور صورت را روی تصویرتان در آینه بکشید. حالا به چیزی که کشیده‌اید نگاه کنید، به چه چیزی شباهت دارد؟ دایره؟ مستطیل؟ مربع؟ بیضی یا قلب؟ این شکل فرم صورت شماست.

کدام عینک آفتابی به من می آید؟

صورت قلبی شکل

صورت قلبی شکل چانه برجسته و کوچکی دارد و پیشانی‌اش عریض است. بهترین فرم عینک برای این صورت فرم‌های گربه‌ای است اما فریم‌های بزرگ برای عینک خود انتخاب نکنید چون صورت را کوچک‌تر نشان می‌دهد.

صورت گرد

صورت گرد طول و عرض یکسانی دارد و معمولا پیشانی و چانه کوتاه است. برای متعادل کردن گردی صورت بهتر است از عینک‌هایی استفاده کنید که فرم مربعی و مستطیلی دارند و زاویه‌دار هستند.

صورت مربعی

در این فرم صورت چانه و پیشانی عریض و زاویه‌دار است و برای متعادل کردن این زوایا بهتر است از عینک‌هایی استفاده شود که فرم گرد و بدون زاویه دارند مثل عینک خلبانی.

صورت بیضی

این فرم، شکل ایده‌آل برای صورت است که ابعاد پیشانی و چانه متعادل هستند و می‌توان از هر فرم عینکی برای این افراد استفاده کرد اما قاب‌های بزرگ‌تر و با رنگ تیره پیشنهاد می‌شود.

مطالب مرتبط:

۱- ۱۲ اکسسوری ضروری برای خانم‌های خوش تیپ

۲- چگونه اکسسوری هایم را تعمیر کنم؟

۳- ست کردن اکسسوری ها با استایل های محجبه

۴- ۱۰ راه برای تشخیص عینک آفتابی اصل و تقلبیدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :