عطر شما درباره ی شما سخن می گوید

۲۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۴۵

توسط محمد رضا اهوارکی

عطر شما درباره ی شما سخن می گوید

این را همه شنیده ایم که عطرها با شخصیت انسان هایی که انها را انتخاب می کنند متناسب هستند. اما در این مقاله می خواهیم این مساله را با جزییات بررسی کنیم و درباره ی رایحه های مختلف عطرها برایتان کمی بیشتر توضیح دهیم. آیا می دانید عطر شما درباره ی شما سخن می گوید با چی بپوشم همراه باشید. 

۱- رایحه مرکبات

این عطر تمیز و تازه و انرژی زاست. آقایان دوچرخه سوار یا دونده معمولا این عطر را می پسندند. این عطر همچنین موجب بیداری و سرحال شدن شما می شود.

عطر شما درباره ی شما سخن می گوید

۲- رایحه عود

این رایحه از خاورمیانه آمده است و عود واقعی از گرانترین مواد تولید این عطرهاست. آقایان موفق و با اعتماد به نفس این عطرها را می پسندند و به تحسین دیگران نیازی ندارند.

عطر شما درباره ی شما سخن می گوید

۳- عطرهای ورزشی

این عطرها فلفلی و هیجان برانگیز هستند. ترکیبی از رایحه های مرکبات، چوب و مشک هستند و موجب برانگیختن آدرنالین خون شما می شوند. آقایانی که این عطرها را می پسندند ورزشکار، فعال و سخت کوش هستند.

عطر شما درباره ی شما سخن می گوید

۴- رایحه ی خوراکی

این عطرها که شامل رایحه های شکلات و وانیل می شوند اخیرا خیلی مد شده اند. آقایانی که از آن ها خوششان می آید شدیدا احساسی، لذت گرا و ماجراجو هستند.

عطر شما درباره ی شما سخن می گوید

۵- رایحه ی گل ها

آقایانی که این مدل عطرها را انتخاب می کنند شدیدا ماجراجو و رمانتیک هستند و شدیدا احساسی.

عطر شما درباره ی شما سخن می گوید

۶- رایحه ی شرقی

نشان دهنده ی یک تیپ شخصیتی است و آن هم انسان لذت گراست. آقایانی که این مدل عطرها را می پسندند معمولا در مهمانی ها تا لحظه ی آخر می مانند و بعد از غذا دسر سفارش می دهند. معمولا اهل مسافرت نیز هستند.

این رایحه شامل رایحه ی وانیل، فلفلی، بوی دود است.

عطر شما درباره ی شما سخن می گوید

۷- رایحه ی دریایی 

مربوط به رایحه های دریایی تازه و تمیز می شوند.مردانی که این مدل عطرها را می پسندند قلبا انسان هایی مینیمالیست هستند و از چیزهای ساده در زندگی لذت می برند.

عطر شما درباره ی شما سخن می گوید

۸- رایحه ی چوب 

میان مردان خیلی رایج هستند و نشانه ای از عضلانی بودن و شخصیتی قابل اعتماد و دوستانه را تلقی می کنند. برای مردان خیلی مورد علاقه است زیرا پدارن و پدربزرگشان را به آنها یادآوری می کند.

عطر شما درباره ی شما سخن می گوید

مطالب مرتبط:

1- چه عطری رو کجا استفاده کنم؟

2- چه زمانی عطرم رو عوض کنم؟

3- ۷ حقیقت دور از ذهن از عطرها که نمی دانستید

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است