روش درست تراشیدن دم خط

0

مهمترین نکته ی این مقاله این است که درک کنیم که ارزش دم خط ها چقدر است. دم خطی کج و نامتوازن می تواند به کلی مدل موی شما را به هم بریزد و در یک کلمه افتضاح به بار آورد. و مسلما هم می دانید که بلند شدن دم خط یعنی بلند شدن مو و هشدارِ رفتن به آرایشگاه. در این مقاله  شما می توانید عمر موی متوسط یا کوتاه خودتان را تا یک هفته افزایش دهید.

با مویی تمیز که نیازی به هیچ گونه ماده ی اضافی ندارد شروع می کنیم. برای استفاده از محصولات آرایشی بعد ها وقت دارید. دم خط ها یک ضخامت استاندارد دارند. ابتدا مطمئن شوید که ریش تراش شما با شماره ی ۳ می تراشد. سپس شروع به تراشیدن دم خط ها از پایین به بالا کنید تا بالای گوش پیش بروید. بسته به اندازه ی موی شما باید دور گوش را تمیز کرده و خط ریش را نشان دهد. سپس سعی کنید با لبه ی ریش تراش دور گوش را خط انداخته و تمیز کنید. در این مرحله دقت بالا لازم است.

در مرحله ی بعد با استفاده از شماره ی ۲ ریش تراش نیمه ی پایینی دم خط ها را تراشیده و این کار باعث می شود تا محو شدن مو از بالا به پایین به نظر برسد و موی شما از حالت کوتاه از پایین شروع شده و تا موی بلند در بالای سر برود.

سرانجام دم خط ها را کمی خیس کرده و با استفاده از موزر خطی تقریبا حوالی وسط گوش بیندازید.

مطالب مرتبط:
۱- چگونه مدل موی مناسب خودمان را انتخاب کنیم؟
۲- چگونه ریش کم پشت خود را درست کنیم؟
۳- نکاتی برای آقایانی که قصد بلند کردن ریش دارند
محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :