با خوشپوش‌ترین بازیگران زن کره جنوبی آشنا شوید

زمانی بازیگران امریکایی بودند که دل نوجوان‌ها را میربودند و این زمان به سال‌های قبل ۵۷ بر می‌گردد که دسترسی به فیلم‌های آن‌ها بیشتر بود. اما سال‌های بعد این دسترسی کم و تا حد زیادی ممنوع شد. در این دوره بود که خیلی از نوجوان‌های دهه ۶۰ به سمت بازیگران هندی رفتند. عکس و پوستر و تا حد زیادی فیلم‌های آن‌ها را می‌شد پیدا کرد.‌امیرخان و سلمان خان بودند که عکس های‌شان در اندازه‌های مختلف چاپ و فروخته می‌شد و روی در و دیوار اتاق‌ها می‌رفت.

اما امروزه بازیگران و خواننده‌های کره‌ای گوی جذابیت را از بسیاری ربوده‌اند و نوجوان‌ها و جوان‌ها شیفته و دلباخته سبک زندگی، لباس و حتی زبان آن‌ها شده‌اند. بازار سوشی خوری حتی می‌توان گفت به واسطه آن‌ها گرمتر شده است.

خوشپوش‌ترین بازیگران کره ای

می‌خواهیم در بازار شلوغ بازیگران زن کره جنوبی چند تایی از آن‌ها را انتخاب کنیم. کسانی که از مهمترین فرش قرمز‌ها تا ساده‌ترین مراسم که خرید و رفتن به فرودگاه است، هر لباسی که می‌پوشند، دیگران را میخکوب می‌کنند.

خوشپوش‌ترین بازیگران کره ای

آن‌ها علاوه بر انتقال حسی درجه یک از سبک لباس پوشیدن‌شان (البته به لطف استایلیست‌شان)، اندام خوبی هم دارند که با هر لباسی می‌تواند همخوانی داشته باشد، حتی ساده‌ترین‌ها و از این هم جلو‌تر برویم؛ لباس‌هایی که در تن دیگران زشت و بدفرم هستند.

۱. ‌ها جی وون و لباس‌های گلدار

او همیشه یکی از شیک‌ترین‌ها بازیگران در بیشتر جشن‌ها و رویداد‌ها بوده است. اندام او به باریکی باقی بازیگران نیست اما به قدری خوش استایل است که حسادت خیلی‌ها را برمی انگیزد.

حتی شاید برای‌تان جالب باشد که بدانید برای او آهنگی ساخته شده که تنها زیبایی پا‌های او را تحسین می‌کند.بیشتر لباس‌های او از ترکیب مدل‌های مختلف است.

خوشپوش‌ترین بازیگران کره ای

در مراسم فرش قرمز، او بیشتر پیراهن‌های رنگ‌های تیره می‌پوشد و از پوشیدن رنگ‌های روشن تا جای ممکن خودداری می‌کند. لباس‌های او اکثرا دارای برش‌های زیاد هستند و در جزییات کار شده‌اند.

‌ها جی وون، در استایل‌های بیرونی‌اش هرچند خانمانه – نه اسپرت- و ظریف لباس می‌پوشد اما سبک دخترانه را رعایت می‌کند. او در یکی از استایل‌های خودش یک دامن مدل مدادی با چاپ گل رز همراه با تاپ توری گلدار پوشیده است.

خوشپوش‌ترین بازیگران کره ای

شما هم می‌تونید این ظاهر زیبا را برای خودتان با یک دامن مدادی که تا سر زانو می‌آید، بسازید. در مورد چاپ طرح‌هایی مانند گل هم، چاپ‌های بزرگ زیباتر و چشم نواز‌ایده‌آل‌تری را می‌سازند‌ها جی وون این دامن را با یک بلوز توری در رنگ خنثی- صورتی کمرنگ- ست کرده تا تمرکز لباس را روی دامن بگذارد.

۲. کیم آه جونگ: خوش فرمی با طناب زنی

کیم آه جونگ در هر لباسی خیره‌کننده به نظر می‌رسد. و در فرش قرمز‌ها همیشه منتظران و عکاسان زیادی را همراه خود دارد.

خوشپوش‌ترین بازیگران کره ای

جونگ یک بار در تلویزیون گفت که تمرینات طناب زنی را به طور منظم انجام می‌دهد تا بدنش را خوش فرم نگه دارد و ترجیح می‌دهد طناب زدن را انجام دهد تا اینکه به باشگاه برود.

خوشپوش‌ترین بازیگران کره ای

او می‌گوید غذای کم کالری می‌خورد و مدام وزن خود را چک می‌کند.

خوشپوش‌ترین بازیگران کره ای

کیم هی آه که تازه وارد دهه چهارم زندگی خود شده است، به لباس‌های اسپرت علاقه بسیار زیاد‌تری نشان می‌دهد و در زمینه مد پوشام بسیار فعال است.

۳. هان هیو جو؛ گلدوست و کمرنگ

این بازیگ پر طرفدار کره‌ای عاشق لباس‌های ظریف با طرح‌های ریز و گلدار است. رنگ‌های نرم و لایت را انتخاب می‌کند.

خوشپوش‌ترین بازیگران کره ای

استایل بیرونی- خرید و رفت و امده‌های ساده- او هم بیشتر با پیراهن برگزار می‌شود، گاهی با کفش پاشنه بلند و گاهی کوتاه.

خوشپوش‌ترین بازیگران کره ای

یکی از لباس‌های مورد علاقه هیو جو، پالتو است. شاید او رکورد پالتو‌های چهارخانه را در کره شکسته باشد.

خوشپوش‌ترین بازیگران کره ای

هان هیو جو گفته است لباس‌هایی با پارچه شفاف را به دیگر جنس‌ها ترجیح می‌دهد که او را باریک‌تر و ظریف‌تر هم نشان می‌دهند.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شما

سامان در تاریخ 09 آگوست 2022

چه زیبا

ناشناس در تاریخ 09 آگوست 2022

زیبا و خاص در عین حال ساده

“♡” در تاریخ 09 آگوست 2022

ببخشیدا ولی سوشی مال ژاپنه:/

ONCE در تاریخ 11 آگوست 2022

اگه نمیدونید بدونید که سوشی یه غذای ژاپنیه… و اگر بازاری داغ شده باشه باید رامیون(نودل) باشهارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :